PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال از چه درسی بدتون میاد؟؟؟

آسد مرتضي
18th June 2012, 12:28 PM
سلام دوستان[golrooz]
دیدم تو فصل امتحاناتیم و همه سرشون تو کتاب و درسه!!!!پس وقت خوبیه تا این سوال رو بپرسم....
جرقه این سوال هم از اینجا شروع شد که درحین مطالعه فیزیک2 بودم که متوجه شدم چقدر از این درس متنفرم[narahatishadid][narahatishadid]
میخواستم بدونم شما از چه درس یا درسهایی!!!!متنفرید؟؟؟

مسافر007
18th June 2012, 12:51 PM
نه! نگید از فیزیک بدتون میاد![negaran]
به خدا سخت نیست.یکم درک بالا میخواد.
من از خوندن شیمی اونم برای امتحان بدم میاد اما اگر بحث امتحان نباشه اونم خوبه.

رضوس
18th June 2012, 01:06 PM
من از عربی و دینی متنفرم حاضرم بمیرم این دوتا درسو نخونم...
حاضرم 500 تا امتحان ریاضی و فیزیک و شیمی بدم اما یدونه از اینا ندم

آسد مرتضي
18th June 2012, 01:09 PM
نه! نگید از فیزیک بدتون میاد![negaran]
به خدا سخت نیست.یکم درک بالا میخواد.
من از خوندن شیمی اونم برای امتحان بدم میاد اما اگر بحث امتحان نباشه اونم خوبه.
حالا انقد هم صریح نگید که من درک ندارم خوب!!![nishkhand][nishkhand]خودم میدونم...
من از فیزیک بدم نمیاد....از فیزیک خشک و مسخره بدم میاد که همش انتگرال و المان و این جور مزخرفاته!!!![tahavoo]
فیزک 2 دانشگاه همون فیزیک 3 دبیرستانه ولی خیلی زشت تر و خشک تر و الکی سخت تر!!!
من فیزیک دبیرستان رو خیلی دوست دارم مخصوصا فیزیک 3شو!!!پس یه ذره درک دارم!!![nishkhand]

آسد مرتضي
18th June 2012, 01:10 PM
من از عربی و دینی متنفرم حاضرم بمیرم این دوتا درسو نخونم...
حاضرم 500 تا امتحان ریاضی و فیزیک و شیمی بدم اما یدونه از اینا ندم
عربی رو پایه ام!!!یه ذره بد هست ولی موقع امتحان خیلی مسخره است دیگه!!!
ولی دینی چرا؟؟؟دینی که قشنگه[tafakor]

fantastic girl
18th June 2012, 01:26 PM
تاریخ که متاسفانه باید یا امامتشو فرهنگو تمدنشو بگیرم ................ ووووووووووووووی[negaran]

رضوس
18th June 2012, 01:26 PM
عربی رو پایه ام!!!یه ذره بد هست ولی موقع امتحان خیلی مسخره است دیگه!!!
ولی دینی چرا؟؟؟دینی که قشنگه[tafakor]
خوده دین خیلی قشنگه اما اینیکه ما میخونیم اعصاب ادم خراب میشه 11 ساله دارم درس میخونم از اولش میگن خدا هست خدا هست
سال بعد خدا هست پیامبرم هست
سال بعد چرا خدا هست؟؟؟
سال بعد ااز کجا میفهمیمی خدا هست؟؟؟؟
سال بعد حالا اگه خدا هست پیامبرم هست؟؟؟
سال بعد اگه خدا هست پیامبر برا چی هست؟؟؟
سال بعد خدا هست پیامبرم هست حالا امامم لازمه؟؟؟؟
.
.
.
.
خو ادم دیوونه میشه[asabani]

آسد مرتضي
18th June 2012, 01:35 PM
خوده دین خیلی قشنگه اما اینیکه ما میخونیم اعصاب ادم خراب میشه 11 ساله دارم درس میخونم از اولش میگن خدا هست خدا هست
سال بعد خدا هست پیامبرم هست
سال بعد چرا خدا هست؟؟؟
سال بعد ااز کجا میفهمیمی خدا هست؟؟؟؟
سال بعد حالا اگه خدا هست پیامبرم هست؟؟؟
سال بعد اگه خدا هست پیامبر برا چی هست؟؟؟
سال بعد خدا هست پیامبرم هست حالا امامم لازمه؟؟؟؟
.
.
.
.
خو ادم دیوونه میشه[asabani]
خودمونیم ها قبول!!!ولی صد سال هم بگن خدا هست ما میگم خوب معلومه ولی باورش نداریم که!!![bihes]

elinaaa
18th June 2012, 02:03 PM
من از همون دوران مدرسه از ریاضی بدم میومد...بدتر از همه اینکه این ترم هم ریاضی مهندسی دارم...اصلا نمیدونم چرا تو دبیرستان رشته ریاضیو انتخاب کردم...امکانات نبود دیگه...[nishkhand]

آسد مرتضي
18th June 2012, 02:15 PM
من از همون دوران مدرسه از ریاضی بدم میومد...بدتر از همه اینکه این ترم هم ریاضی مهندسی دارم...اصلا نمیدونم چرا تو دبیرستان رشته ریاضیو انتخاب کردم...امکانات نبود دیگه...[nishkhand]
چرا خوب؟؟؟؟ریاضی که قشنگه!!!!![nishkhand]
مخصوصا قسمت گسسته ایش....شما که کامپیوتری اید چرا پ؟[tafakor]
[tafakor]

elinaaa
18th June 2012, 02:34 PM
چرا خوب؟؟؟؟ریاضی که قشنگه!!!!![nishkhand]
مخصوصا قسمت گسسته ایش....شما که کامپیوتری اید چرا پ؟[tafakor]
[tafakor]

حرف دلمو زدم دیگه...تا حالا که باهاش ساختم...خودمونیم یه کم سخته البته از یه کم بیشتر...

رضوس
18th June 2012, 02:38 PM
حرف دلمو زدم دیگه...تا حالا که باهاش ساختم...خودمونیم یه کم سخته البته از یه کم بیشتر...
حیف نیست درس به این خوشگلی ؟؟؟؟
من رشتم تجربیه ولی عاشقه ریاضیم

رضوس
18th June 2012, 02:41 PM
خودمونیم ها قبول!!!ولی صد سال هم بگن خدا هست ما میگم خوب معلومه ولی باورش نداریم که!!![bihes]
نداری؟؟؟؟؟
شیم ان یو زشته

آسد مرتضي
18th June 2012, 03:21 PM
نداری؟؟؟؟؟
شیم ان یو زشته
جان؟متوجه نشدم؟
جدا خوب چقدر به دستوراش عمل میکنیم؟؟

رضوس
18th June 2012, 03:32 PM
جان؟متوجه نشدم؟
جدا خوب چقدر به دستوراش عمل میکنیم؟؟

shame on you
یعنی خجالت بکش
هرچی که از توانم بر بیاد
تازه حرفای خدا مگه چیه؟؟؟؟

آسد مرتضي
18th June 2012, 03:38 PM
shame on you
یعنی خجالت بکش
هرچی که از توانم بر بیاد
تازه حرفای خدا مگه چیه؟؟؟؟
حالا من شما رو نمیدونم...ولی اگه امثال من فقط به اون چیزایی که میدونستن درسته عمل میکردن و از اون چیزایی که میدونستن غلطه پرهیز،الان اینجوری نبود:|

دوس جون
18th June 2012, 05:57 PM
ریاضی رو هیچ وقت نتونستم درک کنم به خاطر همین ازش بدم میاد
[kootak]

elinaaa
18th June 2012, 06:15 PM
حیف نیست درس به این خوشگلی ؟؟؟؟
من رشتم تجربیه ولی عاشقه ریاضیم

بله خوشگله...منتهی آدمو پیر میکنه...[cheshmak]

*alien*
18th June 2012, 06:32 PM
شماها چرا از ریاضی بدتون میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من از ادبیات بدم میاد
خیلی شعر دوست دارم وخیلی حفظم امــــــــــــــــــا از ادبیات که کتاب درسیه بدم میاد

باستان شناس
18th June 2012, 07:02 PM
سلام میدونید چرا همه از یک یا چند درس رو دوست ندارند به علل مختلف ...نمیشه گفت درک ندارند و یا گاهی علاقمندی به اون درس یا بحث !

متاسفانه نظام آموزشی در ایران باعث و بانی این مشکل هست ....چرا که سعی نمیکند مباحث رو بروز و ساده برای همه تفهیم کند ....

و اینکه اموزگاران هم درصد مهمی در علاقمندی شما به دورس دارند ....

گاهی این دوست نداشتن برمیگرده به سال های اولیه ابتدایی و اموزش بد این درس ها و درست یاد نگرفتن اونا ....و اینکه اطلاعات ناکامل معلمان هم باعث میشه که دانش اموزان گاهی بیسواد بار بیان و گاهی هم معلم خوبی هم که در یک درس خاص تخصص داره باعث علاقمندی ما به اون درس میشه ....

ولی کلا همه درس ها نیاز هست و وجودشون مهمه ....

همیشه یادتون باشه که گاهی ادم ها خیلی موارد رو در زندگی علاقه ندارند ولی برای موفقیت بیشتر مجبورن که از موانع اونا گذر کنن....

عرفان سلیم زاده
18th June 2012, 07:23 PM
من فقط و فقط از عربی بدم میاد
باور کنین اگه صد سال هم بخونمش حتی یه کلمه هم یادم نمی مونه!
ادم یه دور روز نامه می خونه تا دو روز بعد یادشه ولی من 10 دور عربی بخونم هیچی یادم نمی مونه[gerye]
قران هم ترجمه شو می خونم[nishkhand]

KOOLOOCHE
18th June 2012, 10:57 PM
شیمی و فیزیک وریاضی به خصوص از ریاضی ....اه اه فقط مغز ادمو خسته میکنه.......فیزیک اصن برم سخت نیست ولی خودم نقرت دارم کلا از هر درس ایتطوری نفرت دارم.......

zolfa
18th June 2012, 11:14 PM
من از درسای دانشگاهی از درسی متنفر نبودم ولی تو دبیرستان از درس مطالعات اجتماعی و جغرافیا متنفففففففففففففر بودم بخصوص مطالعات![narahatishadid]

پت
19th June 2012, 01:22 AM
من از درسای دانشگاهی از درسی متنفر نبودم ولی تو دبیرستان از درس مطالعات اجتماعی و جغرافیا متنفففففففففففففر بودم بخصوص مطالعات![narahatishadid]

آی آی آی ... خوب گفتی...یعنی من سر امتحان پایانی مطالعاتم اگه معلم نمی اومد بالای سرم بهم راهنمایی بده...می افتادم...از بس ک همش شبیه هم بودن...
کلا از درسای عمومی زیاد خوشم نمی اومد.... نه ک سخت باشنا ... شب امتحان ک میخواستم بخوونم... نمیدونستم از کجا شروع کنم..از بس ک زیاد بودن...
ادبیات رو ک دیگه نگووو ... من عاشق شعرمااااا اما این کتاب ادبیات رو هیچوقت نتونستم..برای پایان ترم تا آخر بخونمش...با اینکه تا صبح بیدار میموندم[khabalood]..اما بازم چند درسش نخونده می موند..
و من سر جلسه امتحان اینطور بودم...[negaran][negaran][negaran]

غزل بارون
19th June 2012, 07:28 AM
من از تنها درسی که در دبیرستان ازش بدم میومد فیزیک بود یعنی زمانایی که درسشو داشتم فقط بخاطر استادش بود که تلاش میکردم نمرات خوب بشه وگرنه از این درس خیلی بدم میومد که الان تو دانشگاه گریبان گیر من شده[nishkhand]

هايدي0078
19th June 2012, 01:56 PM
من از درس تاريخ و دين و زندگي خيلي متنفرم حالا به نظر شما ميشه اينها از برنامه درسي ما دانش اموز ها حذف بشه؟

فكر نكنم..................چون به قول معروف :آش كشك خالته بخوري پاته نخوري هم پاته.![entezar2]

mamadshumakher
19th June 2012, 02:28 PM
داغ دلمو تازه کردی.
خداروشکر چیزی ازون درسا یادم نمونده.از همه بدتر تارییییییخ.نمره هام همیشه خوب بود.اما نفرت عجیبی نسبت به تاریخ دارم.این نفرت باعث شد که از سر لج بازی دوم راهنمایی اولین و اخرین درسی بود که افتادم [khejalat]

رضوس
19th June 2012, 03:20 PM
آی آی آی ... خوب گفتی...یعنی من سر امتحان پایانی مطالعاتم اگه معلم نمی اومد بالای سرم بهم راهنمایی بده...می افتادم...از بس ک همش شبیه هم بودن...
کلا از درسای عمومی زیاد خوشم نمی اومد.... نه ک سخت باشنا ... شب امتحان ک میخواستم بخوونم... نمیدونستم از کجا شروع کنم..از بس ک زیاد بودن...
ادبیات رو ک دیگه نگووو ... من عاشق شعرمااااا اما این کتاب ادبیات رو هیچوقت نتونستم..برای پایان ترم تا آخر بخونمش...با اینکه تا صبح بیدار میموندم[khabalood]..اما بازم چند درسش نخونده می موند..
و من سر جلسه امتحان اینطور بودم...[negaran][negaran][negaran]
به شدت پایم همین پریروز این ادبیاترو دادم تموم شد
سه روز نخوابیدم اخرش 4 درس موند
عربی دودرس
تاریخو نخوندم[nishkhand]
جغرافیا که پارسال فک کنم نمره داد بم[nadidan]
دینی که اصلا حرفشو نزن
نمیدونم با این وضع چطور میخوام کنکور بدم[khodahafezi]

آسد مرتضي
19th June 2012, 04:35 PM
به شدت پایم همین پریروز این ادبیاترو دادم تموم شد
سه روز نخوابیدم اخرش 4 درس موند
عربی دودرس
تاریخو نخوندم[nishkhand]
جغرافیا که پارسال فک کنم نمره داد بم[nadidan]
دینی که اصلا حرفشو نزن
نمیدونم با این وضع چطور میخوام کنکور بدم[khodahafezi]
اگه خبر داشته باشین تو کنکور های جدید عمومیاست که سرنوشت سازه.....داداش درستش کن

نارون1
19th June 2012, 04:45 PM
از درس علم النفس به شدت بدم میاد ........یعنی در عین سادگی پیچیده هست.......[khastegi]

تو دبیرستانم از فلسفه منطق خوشم نمیومد......[negaran]

z.v
19th June 2012, 05:22 PM
من حس میکنم که هیچ درسی عذاب آورتراز فیزیک دوم دبیرستان نیست.

yas-90
19th June 2012, 05:55 PM
من به درسا با توجه به معلم یا دبیر یا استادش علاقه مند میشم......یادمه همیشه از مدنی و اجتماعی و تاریخ بدم میومد اما بعضی سالها دبیر یا معلمی داشتیم که باعث میشد اون دروس رو درک کنم و حداقل الان میتونم بگم خیلی بدم نمیاد تازه مثلا از تاریخ خوشم هم میاد.....داستانای تاریخی(یعنی همون وقایعی که یکی از دبیرامون داستان وار برامون میگفت) خیلی برام جذابیت داره
ولی درسی حتی اگه جزء دروس اختصاصی رشتم باشه و درس دادن استادش منو جذب نکنه اصلا علاقه ای به خوندنش ندارم

.کوثر
20th June 2012, 01:32 PM
سلام دوستان[golrooz]
دیدم تو فصل امتحاناتیم و همه سرشون تو کتاب و درسه!!!!پس وقت خوبیه تا این سوال رو بپرسم....
جرقه این سوال هم از اینجا شروع شد که درحین مطالعه فیزیک2 بودم که متوجه شدم چقدر از این درس متنفرم[narahatishadid][narahatishadid]

زبان فارسی

- - - به روز رسانی شده - - -

سلام دوستان[golrooz]

زبان فارسی

reyhane.R
20th June 2012, 04:22 PM
واییییییییییی امان از دست این فیزیک2
اتفاقا همین امروز امتحانشو دادم نمیدونید چقدر عذاب آور بود دیروز...[sar dard]

م.محسن
20th June 2012, 05:44 PM
یادش بخیر ولی
اول عربی و مشتقات آن بود و بعدش زیست شناسی (با توجه به اینکه رشته ام ریاضی بود و زیست شناسی هم یه جور درس تحمیلی بود)

سمیه نجفی
23rd October 2012, 08:32 PM
عربی وتاریخ متنفرم

1344
24th October 2012, 12:26 PM
فیززززززززززززززززززززززز زززززززززززززززززززیک....
تاریخ....
ودروس معارف....

farnaz1770
24th October 2012, 12:54 PM
عربی.شب های امتحان خودم رو میکشم[soal]

ab.bb
24th October 2012, 01:20 PM
دین و زندگی
وصیت نامه امام
اخلاق اسلامی
تاریخ امامت
و هرچی درس این مدلی هست.

کتایون50
24th October 2012, 03:39 PM
منم میونهای با عربی ندارم ولی از اون بدتر فلسفه س فکرشو بکن رشته تحربی بخونی بعد هم مامایی حالا بخوای روانشناسی ادامه بدی .سر کلاس فلسفه حس یه بچه چهار ساله رو دارم که تو یه جای غریب گم شده .

.:Neda:.
24th October 2012, 03:55 PM
من از درس ادبیات خیلی خوشم میاد ولی خوندنش خیلی وقت گیره بخاطر همون هیچوقت دلم نمیخواد امتحانشو بدم[negaran]
عربی هم زیاد خوشم نمیاد[bamazegi][nadidan]

Outta_Breathe1020
24th October 2012, 04:11 PM
چرا همه از عربی طفلک بدشون میاد؟[nishkhand]
من عربی دوست داشتم خیلی. البته غیر از حفظ کردن لغت [nishkhand]
فیزیک مکانیک رو من دوست ندارم اصلا...
جغرافیا رو بدم میاد خداییش!
زمین هم اصلا دوست نداشتم هیچوقت! درواقع بسیار بدم میومده از اول.[nishkhand]

Outta_Breathe1020
24th October 2012, 04:18 PM
سلام میدونید چرا همه از یک یا چند درس رو دوست ندارند به علل مختلف ...نمیشه گفت درک ندارند و یا گاهی علاقمندی به اون درس یا بحث !

متاسفانه نظام آموزشی در ایران باعث و بانی این مشکل هست ....چرا که سعی نمیکند مباحث رو بروز و ساده برای همه تفهیم کند ....

و اینکه اموزگاران هم درصد مهمی در علاقمندی شما به دورس دارند ....

گاهی این دوست نداشتن برمیگرده به سال های اولیه ابتدایی و اموزش بد این درس ها و درست یاد نگرفتن اونا ....و اینکه اطلاعات ناکامل معلمان هم باعث میشه که دانش اموزان گاهی بیسواد بار بیان و گاهی هم معلم خوبی هم که در یک درس خاص تخصص داره باعث علاقمندی ما به اون درس میشه ....

ولی کلا همه درس ها نیاز هست و وجودشون مهمه ....

همیشه یادتون باشه که گاهی ادم ها خیلی موارد رو در زندگی علاقه ندارند ولی برای موفقیت بیشتر مجبورن که از موانع اونا گذر کنن....

با این حرف که نظام و تدریس و اینا تو مدارس خیلی موثره در علاقه خیلی موافقم....
یعنی منی که اینهمه ریاضیات رو دوست دارمو همیشه دوست دارم ریاضی بخونم، یه زمانی متنفر بودم از ریاضی خوندن.... یعنی اگه یه اتفاقاتی نمیفتاد...!!! فقط هم به خاطر یه معلم که خیلی تاثیر بدی روی من گذاشت!

ati.druggist
24th October 2012, 06:59 PM
درود....من دوران دبیرستان سر کلاس جغرافی و تاریخ این شکلی بودم....[tahavoo][khabalood] دیگه چه برسه به شب امتحانش!!!
اما الان تو دانشگاه فقط از بیوشیمی یکم بدم میاد اونم بخاطر استاد مزخرفش که مثه چوب درخت میمونه!!!

BARAN.SH
24th October 2012, 09:51 PM
دبیرستان که بودم از عربی بدم میومد،دانشگاه که رفتم دیدم ای بابا از عربی بدتر هم وجود داره:تاریخ تحولات [khabalood]

Sa.n
24th October 2012, 10:04 PM
زیست

- - - به روز رسانی شده - - -

زیست

BaAaroOoN
24th October 2012, 11:16 PM
من عاااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااش.......ق دیفرانسیل و انتگرال پیش دانشگاهی بودم.....اصن حال میکنم از انتگرال جزء به جزء....تنها درسی که خوندم و تو کنکور هم خوب زدم ریاضی بود......واقعا علاقه داشتم....ولی الان از محاسبات و درسای دیگه بیزارم

asaal
26th October 2012, 10:38 AM
من عاشق زبان های برنامه نویسیم
خیلی درس شیرینیه
ولی از فیزیک و ریاضی بدم میادددددددد خیلی سخته

رضوس
28th October 2012, 06:08 PM
من متنفرم از ادبیات و دینی

28th October 2012, 07:28 PM
کاش درسای دبیرستان فقط زیست و ریاضی و فیزیک بودن... [labkhand]
بقیه همه حذف میشدن کلا! !!! [bamazegi]
(البته قصد توهین به رشته های دیگه رو ندارم ها [taajob] !! )

رضوس
28th October 2012, 09:55 PM
کاش درسای دبیرستان فقط زیست و ریاضی و فیزیک بودن... [labkhand]
بقیه همه حذف میشدن کلا! !!! [bamazegi]
(البته قصد توهین به رشته های دیگه رو ندارم ها [taajob] !! )
من پایم
البته شیمی جا مونده

nafise khanom
5th November 2012, 09:17 AM
ازعربی متنفرم!!!

غزل آشنا
5th November 2012, 09:49 AM
من هميشه دوران دبيرستان از شيمي و عربي متنفر بودم فوق العاده درساي مزخرفين

nasim t
5th November 2012, 09:56 AM
من به طور کلی از درسای عمومی دانشگاه متنفرم حفظی و وقت گیره از برنامه نویسی خوشم می یاد اما همیشه عاشق درسای رشته ی نجوم بودم

ستاره صبح امید
5th November 2012, 10:19 AM
منم از ریاضی زیاد خوشم نمی یاد....درسته رشتم ریاضی بود ولی تو دانشگاه ریاضی رو گذاشتم کنار....[nishkhand]

MJA70
9th November 2012, 01:21 PM
منم از ریاضی زیاد خوشم نمی یاد....درسته رشتم ریاضی بود ولی تو دانشگاه ریاضی رو گذاشتم کنار....[nishkhand]

فکرکردن به ریاضی دردناک است

اسکن‌های مغزی نشان می‌دهند فکر‌کردن درباره ریاضی به اندازه زخم سوختگی ناشی از برخورد فلزی داغ با بدن دردناک است، اما حقیقت این است که چنین حسی تنها یک تصور بوده و حل کردن ریاضی به هیچ‌وجه دردناک نیست.
شما از ریاضی هراس دارید؟ حقیقت این است که هیچ یک از این احساسات درست نیستند و این تنها مغز شما‌است که شما را فریب می‌دهد. در مغزهای فراری از ریاضیات، فکر کردن محض به حل کردن یک مساله ریاضی همان واکنش عصبی را ایجاد خواهد کرد که درد فیزیکی از خود ایجاد می‌کند. بر اساس مطالعه‌ای جدید، ریاضی، یا دست کم فکر کردن به ریاضی واقعا درد‌ناک است،‌اما حل کردن مسائل ریاضی چنین اثری بر روی بدن ندارد.
محققان دانشگاه شیکاگو در مطالعه‌ای جدید این پدیده را توضیح داده‌اند. این محققان بر روی 28 داوطلب که 14 نفر از آنها ریاضی‌هراسی داشته و 14 نفر دیگر با ریاضی مشکلی نداشتند مطالعه کردند. محققان میزان اضطراب این افراد را از واکنش‌های آنها نسبت به دریافت کتاب ریاضی یا وارد شدن به کلاس ریاضی تخمین زدند. سپس درحالی‌که داوطلبان درحال حل مساله‌ای ریاضی بودند یا جدولی را حل می‌کردند، مغز آنها اسکن شد.

اسکن‌ها نشان دادند هرچه میزان ریاضی‌هراسی در افراد بیشتر باشد، فکر‌کردن به ریاضی،‌ موجب فعال شدن اینسولای عقبی می‌شود، منطقه‌ای درونی از مغز که با ثبت تهدید‌های مستقیم نسبت به بدن و تجربه کردن درد در ارتباط است. اما بخش شگفت‌انگیز این است که افراد در هنگام حل کردن همان مساله‌ای که انتظارش را می‌کشیدند،‌چنین واکنشی را از خود نشان نمی‌دادند
[tafakor]

سونای69
9th November 2012, 03:15 PM
از دروس عمومی دانشگاه بدم میاد. [gerye][gerye][gerye]

s.e.z
9th November 2012, 03:51 PM
من موندم من که کامپیوتر و الکترونیک کار میکنم، ادبیات و زبان فارسی و عربی میخوام چیکار آخه، که باید به اجبار بخونم و وقتمو از بین ببرم !![daava]

خداوکیلی دم سیستم آموزش و پرورش آلمان گرم.

raha jun
9th November 2012, 07:11 PM
mesle kheyli az dustam darse arabi, man shakhsan az arab jama at dele khoshi nadaram!

hossein24
9th November 2012, 07:50 PM
با اینکه رشته مهندسی مکانیکو با علاقه کامل انتخاب کردم ولی از درسایی ک با فیزیک مرتبط هستن بدم میاد.درسامونم از خوش شانسی یا فیزیک یا بهش مربوط[khande]

homeyra
9th November 2012, 08:16 PM
دوستان این عربی چه هیزم تری به شما فروخته انقد باهاش بَدین.....درس به این قشنگی....[nishkhand]
شاید نسبت به بعضی درسا حس خوبی نداشته باشم ولی هیچوقت بروی خودم نمیارم چون تبدیل میشه به انرژی منفی و باعث میشه که اون درسو هیچوقت نفهمم...پس تا حد توانم همۀ درسارو دوست دارم....
درضمن عربی درس مورد علاقۀ من بود و هست....خیلی زبان شیرینیه...[shaad]
ولی چه تو مدرسه که یه زنگ به اسم زنگ ورزش داشتیم و چه توی دانشگاه که اسمش عوض شده و بهش میگن تربیت بدنی،هیچ خوشم نمیاد...

جوان ایرانی
9th November 2012, 08:43 PM
دوستان این عربی چه هیزم تری به شما فروخته انقد باهاش بَدین.....درس به این قشنگی....[nishkhand]
شاید نسبت به بعضی درسا حس خوبی نداشته باشم ولی هیچوقت بروی خودم نمیارم چون تبدیل میشه به انرژی منفی و باعث میشه که اون درسو هیچوقت نفهمم...پس تا حد توانم همۀ درسارو دوست دارم....
درضمن عربی درس مورد علاقۀ من بود و هست....خیلی زبان شیرینیه...[shaad]
ولی چه تو مدرسه که یه زنگ به اسم زنگ ورزش داشتیم و چه توی دانشگاه که اسمش عوض شده و بهش میگن تربیت بدنی،هیچ خوشم نمیاد...
آخ تربیت بدنی یعنی الان اسمش میاد هنوز تمام بدنم درد میگیره فکر کن خودت ورزشکار باشی سه سال بزاری کنار بعد یهو مربی تربیت بدنی گیرت بیاد[nadidan]
یعنی رسما مردی
هر جور بود 20 رو ازش گرفتم و تنها 20 کلاس فکر کنم خودم بودم [nishkhand]

رضوس
9th November 2012, 10:30 PM
خداوکیلی دم سیستم آموزش و پرورش آلمان گرم.

مگه چیکار کرده؟؟؟؟؟/

م.محسن
9th November 2012, 10:40 PM
از جغرافیا و عربی نمیشه گفت بدم میومد اما علاقه ای هم بهشون نداشتم اما به جاش با درس های ریاضی و هندسه و حسابان خیلی کیف می کردم

رضوس
9th November 2012, 10:41 PM
آخه من نمیدونم این طراحا به روح اعتقاد دارن؟؟؟؟؟؟؟
باعث میشن آدم از عشقاش متنفر بشه

بلدرچین
9th November 2012, 10:45 PM
من از همه درسا متنفرم چون هیچکسی جواب سوال های منه... رو نمیده...حیف

Gileva
9th November 2012, 11:40 PM
فقط فقط ریاضی[negaran]

16th November 2012, 09:26 PM
تازه این هفته متوجه شدم که من چقد از عربی بدم میـــــــــــومد و خودم خبر نداشتم...[bamazegi]

shivana69
16th November 2012, 09:45 PM
اول فکر میکردم ریاضی مهندسی بدترین درسه و ازش متنفرم[tahavoo]
اما الان میبینم زبان اسمبلی و تجزیه تحلیل سیستم ها روی دست ریاضی مهندسی زدن[gerye][tahavoo][gerye]

آسد مرتضي
16th November 2012, 10:10 PM
اول فکر میکردم ریاضی مهندسی بدترین درسه و ازش متنفرم[tahavoo]
اما الان میبینم زبان اسمبلی و تجزیه تحلیل سیستم ها روی دست ریاضی مهندسی زدن[gerye][tahavoo][gerye]
اسمبلي اينقد هم بد نيست ها؟؟؟
شايد ما اونقدي كه شما خونديد نخونديم!!!

sahar-021
17th November 2012, 07:33 AM
زبان فارسی [tahavoo]
ریاضی و فیزیک و شیمی[alaghemand]

هاسدورف
17th November 2012, 11:04 AM
من از مبانیه ریاضی بدم میاد اما عاشق حل انتگرالم

shiny7
17th November 2012, 05:39 PM
ریاضی مهندسی!!!!!

[narahatishadid] http://www.njavan.com/forum/images/smilies/smilee_new2%20%2823%29.gifsmilee_new2 (23)smilee_new2 (23)

reza-mokhtari
17th November 2012, 05:49 PM
1:ریاضی,نفرت انگیزه
2:فیزیک
3:وای عربی
[nadidan]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد