PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استانداردسازی قالب html

"مهدی"
15th June 2012, 11:52 PM
سلام،

بنده بعد از کلی تلاش یادگرفتم که چجوری با فتوشاپ باید یک سایت در حالت آفلاین ساخت........

بعدش تونستم لینک ها رو هم با دریم ویور به قالب بدم.......

حالا من میخوام قالبم رو ازمایش کنم و روی یک سرویس وبلاگدهی مثل بلاگفا به نمایش بگذارم.

بنده کدهای اختصاصی بلاگفا رو در اختیار دارم فقط دوتا سوال دارم:

1- وقتی با فتوشاپ قالبی ساخته می شود یک فایل html به علاوه پوشه images ارائه می شود که کدها از آن تغذیه میکنند، حال من باید این فولدر عکسها را چجوری به حالت آنلاین ببرم تا در حالت آنلاین برای کدها قابل تغذیه باشند؟

2- من به کدهای رایج در وبلاگ ها احتیاج دارم، مثل کد تگ ها، ایجاد نظر، و هر کدی که یک قالب وبلاگ استاندارد نیاز داشته باشد، لطفا دوستان کمک کنند.

با تشکر

"مهدی"
16th June 2012, 01:26 PM
هیچ کس درباره این موضوع چیزی بلد نبود؟[taajob2]

shadmehr
16th June 2012, 04:53 PM
سلام ..دوست من ...اولا که تغذیه رو به کار نبر ..این چه کلمه ای ههههههههه[nishkhand]

دومن ..دوست من ....براکد تگ ها میتونی از اینجا دانلود کنی به صورت کامل و با توضیح:کلیک (http://kpnu-csc.ir/forum/showthread.php?248-%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%A8%D9%84%D8%A7%D9%83-%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%A8%D9%84%D8%A7%DA%AF%D9%81%D8%A7)

و برا ابنکه از عکسا تو وبت استفاده کنی...میتونی ..از آپلودر همین سایت یا سایتایه دیگه استفاده کنی و تصاویرتو آپلود کنی .... و کل آدرسای تصاویرتو به جاش آدرس عکس آپلود شدش رو بزاری...یه چیزه دیگه هم که ....من بهت توصیه میکنم ..اگه هاست نداری ...برو به جای آپلودر این سایت ..تو سایت http://www.persiangig.com/ عضو شو و اونجا آپلود کن چون این آپلودر های عکس برای اینکه تصاویر با نام تکراری جایگزین نشن میاد و تغییر نامشون میده و این کار باعس سر در گمی خودت میشه ...و تازه بعدن هم به عکسات دسترسی نداری ولی تو سایتی که گفتم . تغییر نامشون نمیده و خوبی که داره بعدنم دسترسی به عکسات داری ..تو کدتم شلوع نمیشه چون عکسات با نام خودشونن....اگه سوالت جواب داده شد بگو اگرم نه بگو تا بیشتر توضیح بدم ....

"مهدی"
16th June 2012, 05:36 PM
سلام ..دوست من ...اولا که تغذیه رو به کار نبر ..این چه کلمه ای ههههههههه[nishkhand]

دومن ..دوست من ....براکد تگ ها میتونی از اینجا دانلود کنی به صورت کامل و با توضیح:کلیک (http://kpnu-csc.ir/forum/showthread.php?248-%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%A8%D9%84%D8%A7%D9%83-%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%A8%D9%84%D8%A7%DA%AF%D9%81%D8%A7)

و برا ابنکه از عکسا تو وبت استفاده کنی...میتونی ..از آپلودر همین سایت یا سایتایه دیگه استفاده کنی و تصاویرتو آپلود کنی .... و کل آدرسای تصاویرتو به جاش آدرس عکس آپلود شدش رو بزاری...یه چیزه دیگه هم که ....من بهت توصیه میکنم ..اگه هاست نداری ...برو به جای آپلودر این سایت ..تو سایت http://www.persiangig.com/ عضو شو و اونجا آپلود کن چون این آپلودر های عکس برای اینکه تصاویر با نام تکراری جایگزین نشن میاد و تغییر نامشون میده و این کار باعس سر در گمی خودت میشه ...و تازه بعدن هم به عکسات دسترسی نداری ولی تو سایتی که گفتم . تغییر نامشون نمیده و خوبی که داره بعدنم دسترسی به عکسات داری ..تو کدتم شلوع نمیشه چون عکسات با نام خودشونن....اگه سوالت جواب داده شد بگو اگرم نه بگو تا بیشتر توضیح بدم ....

دست شما درد نکنه، ولی نمیشه!

به این خاطر که مثلا اگه عکس ها رو روی یک فضای دیگه مثل پرشین گیگ آپلود میکنی و لینک ها رو عوض میکنی، عکس ها به صورت کوچک نشان داده می شوند و قالب در سایز اصلی نمایش داده نمی شود، و باید روی عکس ها کلیک کرد تا به آدرس اصلی منتقل شوند، و به همین خاطر چند دفعه امتحان کردم ولی نشد که نشد......!

اگر راه حل دیگر داری بزار رفیق.

بابت لینک هم ممنون;)

shadmehr
16th June 2012, 06:17 PM
خب برادر من اون مشکل از طریقه آپلود عکساتون نیست ..مشکل از قالبتونه ...یا عرض و طول دادید یا از اسکریپتی استفاده کردید که این کار رو میکنه ......چون ...مکام عکس مهم نیست .....و هیچ تغییری رویه عکس نمیده .عکس فقط با کد کوچیک میشه ...که حتما یه جایی این کار رو کردید ...برید ..کداتون رو چک کنید ...دوست عزیز..[nishkhand]

"مهدی"
16th June 2012, 07:24 PM
خب برادر من اون مشکل از طریقه آپلود عکساتون نیست ..مشکل از قالبتونه ...یا عرض و طول دادید یا از اسکریپتی استفاده کردید که این کار رو میکنه ......چون ...مکام عکس مهم نیست .....و هیچ تغییری رویه عکس نمیده .عکس فقط با کد کوچیک میشه ...که حتما یه جایی این کار رو کردید ...برید ..کداتون رو چک کنید ...دوست عزیز..[nishkhand]

نه رفیق، من منظورم رو بد رسوندم، ببین رفیق الان شما برو یه فایل توی axgig آپلود کن و یه فایل توی up98 ، اونی که توی عکس گیگ آپلود میشه به صورت کوچک است که باید روش کلیک کنی تا به مکان اصلی عکس منتقل بشی ولی اونی که توی آپ98 میفرستی اندازه واقعیش نمایش داده میشه......

shadmehr
16th June 2012, 10:13 PM
نمیدونم ..من از عکس گیگ استفاده نکردم..ولی شما ..الان ...با همون پرشین گیگ مگه چه مشکلی دارید...اون که نه عکسارو کوچیک میکنه و نه اسماشونو عوض میکنه ...اون عکس گیگ هم احتمالا شما عکس اصلیتون رو نمیزارید......من که الان به سایتش رفتم ..کلا مثل اینکه بهم ریختش ...نمیدونم...نظر من همون پرشین گیگه..اگرم میخاید پیشرفتش کنید ..یه هاست بگیرید...برا آپلوداتون....اینم یه راهه...از نظر راحتی و امنیت بهترین گزینه هست..چون ..شما اگه تو عکس گیگ و آپلودر های عکس دیگه اگه عکساتون رو آپلود کنید امکان داره بعدا سایت اونا فیلتر بشه و یا فایلاشون حذف بشه که اینجوری تصاویر شما هم حذف میشه...

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد