PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال اگر یه روز بهتون بدن با کی می گذرونید چی کار می کنید ؟؟؟؟

Sa.n
13th June 2012, 11:03 PM
سلام سلام دوستان گلم
سوال من از شما اینه که اگه یه روزی رو به شما بدن و بگن میتونی این روز رو با هر کسی که دوست داری بگذرونی اون رو با چه کسی می گذرونی (فقط یه نفر باشه ها ) البته لازم به ذکر است که این وز مورد نظر رو نباید تلف کنی و باید حتما بهت خوش بگذره
دوستان عزیز اگر دوست دارید می تونید بگید که اگر چنین روزی وجود داشت چی کار می کردید و با کی میگذروندید

KOOLOOCHE
13th June 2012, 11:33 PM
با.............نمدونم اخه چند نفر هستن که دوست دارم باهاشون روزمو بگذرونم نمیشه حالا چن نفر باشه؟؟؟؟؟؟؟؟[nishkhand]

حسین متقی
14th June 2012, 12:07 AM
با یکی!!!

mamadshumakher
14th June 2012, 09:10 AM
با میکل شوماخر تو پیست ناردو ایتالیا بشینم پشت فرمون یه پاگانی زوندا تا میتونم گاز بدم.وجود مایکل شوماخر هم فقط به خاطر اینه که با اسمم ست باشه [nishkhand]

دوس جون
14th June 2012, 12:04 PM
[soal]
خیلی سوالت سخته .........سوال بعدی!؟

موسی سلیمی
14th June 2012, 12:25 PM
حتما با کسی که دوستش دارم

Sa.n
14th June 2012, 12:37 PM
با.............نمدونم اخه چند نفر هستن که دوست دارم باهاشون روزمو بگذرونم نمیشه حالا چن نفر باشه؟؟؟؟؟؟؟؟[nishkhand]

نه فغقط باید یک نفر باشه که انتخاب هم اینجوری یه کم سخت بشه حالا شما یکی شون رو انتخاب کنید

Sa.n
14th June 2012, 12:44 PM
با یکی!!!

برنامتون چیه ؟

حسین متقی
14th June 2012, 01:54 PM
برنامتون چیه ؟
هرچی پیش بیاد!!
دور دنیا در 2 ساعت با موشکی که خودم طراحی کردم!!!! با 14 جی شتاب در تمام مسیر!!!

فرخنده.
14th June 2012, 05:26 PM
با میلاد عزیزم میرفتم تو ساحل.اوون به دریا زل میزد,من به اوون...مثل دریا بی انتهاست[entezar2]

yas-90
14th June 2012, 08:44 PM
من ترجیح میدادم یه روز و با خودم تنها باشم........میرفتم هر جا که میخواستم بدون مزاحم....خودم و خودم

آسد مرتضي
14th June 2012, 08:51 PM
من ترجیح میدادم یه روز و با خودم تنها باشم........میرفتم هر جا که میخواستم بدون مزاحم....خودم و خودم
کلا روزهای تنهایی زیاده...البته برا شما رو نمیدونم!!!!
کلا فضای دو نفره یه جی دیگه است!!!!اگه بارون هم بیاد دیگه کولاکه.....فعلا همینا بسه!!![sootzadan]

BaAaroOoN
14th June 2012, 08:59 PM
من زیاد تو تریپ دونفری بودن و این حرفا نیستم.جمع و بیشتر دوست دارم.تو جمع آدم حرف بیشترو سرگرمی و بازی بیشتر داره....ولی زیاد متوقع نیستم!با خواهرم برم دربند بازم راضی ام.نیاز نیس حتما برم قله قاف تا بهم خوش بگذرهدلی کلا با خواهرم خیلی بهمون خوش میگذره[nishkhand]یه جورایی با هم تله پاتی داریم

aq saba
14th June 2012, 09:04 PM
سعي ميكردم اون روز تنها باشم وروزمو باتنهايي بگذرونم و ازش لذت ببرم!

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد