PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست کمک برای حذف ویروس windows media center

afarideh
9th June 2012, 05:00 PM
باسلام خدمت دوستان گرامی :
مشکلی در ویندور 7 به وجود آمده است برنامه های اجرایی همه با آیکن windos media center ظاهر شده است در واقع همه آیکونهای دسکتاپم تبدیل به آیکون (windows media center ) شدند
در زمان اجرا کردن برنامه هم وارد windos media center می شوند

دوستان آیا این مورد ویروس است یا خیر اگر هست راه از بین بردن آن چیست ؟
ویندوز من 7 و 32 بیتی میباشد.
با تشکر

"مهدی"
9th June 2012, 05:05 PM
باسلام خدمت دوستان گرامی :
مشکلی در ویندور 7 به وجود آمده است برنامه های اجرایی همه با آیکن windos media center ظاهر شده است در واقع همه آیکونهای دسکتاپم تبدیل به آیکون (windows media center ) شدند
در زمان اجرا کردن برنامه هم وارد windos media center می شوند

دوستان آیا این مورد ویروس است یا خیر اگر هست راه از بین بردن آن چیست ؟
ویندوز من 7 و 32 بیتی میباشد.
با تشکر

رفیق اگه چنین چیزی ویروس باشه میتونی از همین آنتی ویروس ESET 5 استفاده کنی اگه آپدیت باشه درست میشه......

اگه هم ویروس نباشه، احتمالا نرم افزار Tune up بتونه مشکلت رو حل کنه.....[cheshmak]

afarideh
9th June 2012, 05:11 PM
رفیق اگه چنین چیزی ویروس باشه میتونی از همین آنتی ویروس ESET 5 استفاده کنی اگه آپدیت باشه درست میشه......

اگه هم ویروس نباشه، احتمالا نرم افزار Tune up بتونه مشکلت رو حل کنه.....[cheshmak]

ممنون از راهنمایی
من اینارو امتحان کردم اما هنوز مشکل برطرف نشد
چکار کنم ؟
کسی میتونه به من کمک کنه؟

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد