PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال 【★】در جنگ دوست دارین در چه یگان وگروهی باشین؟【★】

M@hdi42
9th June 2012, 03:35 PM
http://saqeb.ir/wp-content/uploads/2012/04/saqeb.ir-besm51.png

با یاد ونام خداوند مهربان خداوند ایران زمین

سلام

اینبار میخوایم این سئوالو بپرسیم که فرضا اگه همین فردا شبکه خبر اعلام کنه ایران مورد حمله قرار گرفته دوست دارید در چه یگانی باشید ؟

من خودم به هیچ وجه ممکن شرکت نمیکنم در جنگ ولی اگه یک زمانی جنگیدم دوست دارم با لباس فول نظامی وکلاه و یک پوتین عالی و کوله پشتی و.... به صورت نیروی مردمی( با بسیج اشتباه نگیرین هاا چون مثل اول جنگ مستقل میرم) با قناصه برم جنگ.البته بیشتر دوست دارم در این قالب با همون قناصه در شهر ویا کوهستان به صورت پارتیزانی بجنگم نه در بیابون.

حالا نظر شما چیه؟ دوست دارین فرضا تو کلاه سبزها باشین یا تو صابرین سپاه و یا در لشکرمحمد رسولله فرمانده گردان باشین یا .....

لطفا در چارچوب تاپیک بحث و صحبت کنید تا به بیراهه نره دوستان عزیز

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

حسین متقی
9th June 2012, 04:55 PM
میرم جنگ-دوسدارم تنها و به روش خودم بجنگم
نیروی بسیجی میشم ولی فقط ثبت نام میکنم و خودم میپیچم سمت دشمن!!!!
نیازی به اسلحه و قناصه و هیچ وسیله ی خاصی هم ندارم
تجهیزات خودم تکمیله!!!
سبک بدون مسئولیت سریع و کشنده
اگر شد که شد-اگر نشد باید برم سربازی!! چون معافم الان وقتی جنگ بشه دوران سربازی شروع میشه!!
اما بعدش یا اونی که گفتم- یا تجهیزات نظامی جدید و ساده طراحی میکنم - الان هم از کلاهکهای جدید موشکل تا مینهای ضد تانک مدرن و.... طرح دارم -اماده طراحی اجزا و تولیده!!

حسین متقی
9th June 2012, 05:17 PM
ببخشید دیگه مجبور شدم چون راهی برای جواب دادنش تو تاپیک قبلیتون نبود!!
هر کس باید به شهر خودش اهمیت بده
همه از شهرهای دیگه به تهران مهاجرت کردند و تهران بزرگ شد و پیشرفت کرد
به اصفحان اومدن - به ... و... و..
حتی خود من البته نه زمان جنگ- خیلی قبلترش-پدر بزرگم از روستایی در نزدیکی سرعین به تهران اومد-البته اونموقع نصف فامیلش تهران بودن و تهرانی ولی من باز هم میگم اشتباه کرده و دلایلش کافی نیست-من برمیگردم و به قولی دهات خودمونو اباد میکنم(گرچه خبرای ابادیش به گوشم میرسه همین الان هم)
درسته دولت هم اشتباه کرده ولی اون زمان مجبور بوده تمام ادارات مهم رو به تهران بیاره و بعد که تهران پر از شغل و کار شد خودکار دیگه نتونسته برگردونه جمعیت رو-البته نخواسته 1 جورایی چون دولت هم از همین مردم تشکیل شده دیگه !!!!
نماینده ها بودجه رو تصویب میکنن-نماینده ها کار تعریف بکنن واسه دولت-پیشنهاد بدن-بودجه اختصاص بدن-همه جا اباد میشه
خوب هر نماینده از شهر خودشه دیگه!!! مجلس هم پس از بطن مردمه-معتمد مردمه که بهشون رای دادن دیگه!!
حالا کاری که باید رو نکرده -بعد بعضی شهرها که زرنگتر بودن سهم بیشتری برداشتن
شما هم برین دهات خودتون و کار و تلاش کنین من هم باید برم دهات خودم اگه بخوام ابادش کنم
بحث جنگ 1 چیز دیگس-
جنگ سر 1 تهدید خارجیست-من (مثلا) بابام بهم خرجی نمیده -(مثلا ) کسی بهم اهمیت نمیده و... و (مثلا) خودم هم کاری نکردم که وضعم خوب بشه
باید برم دست و پای دزد رو ببوسم؟؟؟
اون تهدید خارجی قطعا فقط به فکر خودشه تا من و شما -دولت خودمون هم وطنامون هرچقدر هم کم-بیشتر از خارجیها به فکر ما هستند و بیشتر از 1 دولت خارجی به تمام مردم فکر میکنند
این 1 مسئله ی ساده و پیش پا افتادس واقعا بعیده از کسی که انقدر تحلیل میکنه و اطلاعات داره
دیگه بسه اگه قبول نکردین بحث رو ادامه ندین
اینجا فضای تبلیغاتی برای تفکر من و شما نیست
ولی اگه باز هم چیزی بنویسین من جواب میدم!!
راستی اگه قسمتی از نوشتتونو که نقل قول کردم بردارین من هم این پست رو حذف میکنم
میخواستم حذف کنم ولی خب جوابی که دادین همونیه که من نقل قول کردم-فقط جاشو عوش کردین!!
بیخیال مهم نی منم جواب نمیدم!!

M@hdi42
10th June 2012, 04:33 PM
سلام
حسین جان اولا اون قسمتو پاک کردم چون ربطی به این تاپیک نداشت. دوما اکثر صحبت هاتونو قبول ندارم.وقتی پدر به بچه نرسه هیچ کس نمیره دست دزد رو ببوسه ولی اگه پدره خودش دزد باشه میرم بجز دست پای دزد اصلی رو هم میبوسم که حداقل شرافتشو داره که علنا دزدی میکنه و روی قواعد خودشه. مردم ما دارن از فقر میمیرن بعد شما از ابادی صحبت میکنی؟ گرونی همه جا هست ولی بحث من گرونی نیست بحث اینه که قبل از این گرونیها هم همینجور بوده. البته این مختص به ما کردها نیست بلکه لرها رو دارن با ساخت انواع جوک ها در قالب ساده ی اس ام اس مسخره میکنن جوانمردان اذربایجانی رو هم مثل لر ها بی نصیب نگذاشتن .عرب ها هم مورد تمسخر واقع شدن به شدت و...... لطفا ادامه ندید چون اونجور که معلومه نه من قانع میشم نه شما و به تاپیک هم هیچ ربطی نداره وتا حالاشم منحرف شده.

"مهدی"
10th June 2012, 05:21 PM
خب من که هزار بار گفتم، با پهپاد بشینم اسرائیلی ها رو بفرستم هوا.........[nishkhand] (روحیه لطیف)

mamadshumakher
10th June 2012, 05:30 PM
هر جا هم نیاز داشتین به یه راننده حرفه ای من هستم [nishkhand]

مثل راننده ی امبولانس.

کاوه
10th June 2012, 07:19 PM
منم شربت شهادت درست میکنم [cheshmak]
تگری ، با اثر فوری [bamazegi]

از شوخی گذشته هر جا نیاز باشه بهم اونجام . برام فرقی نمیکنه [golrooz]

باستان شناس
10th June 2012, 09:02 PM
سلام به همه دوستان

امیدوارم هرگز هیچ کشوری هیچ مردمی به بحران جنگ دچار نشه و هرگز بهش وارد نشود .

مطمنا نه کشور ما طالب جنگ با کشورهای دیگه هست و نه کشورهای دیگه علاقمند هستن منابع خودشون رو که میتوانند خرج اباد سازی کشور خودشون کنند صرف جنگ با کشورهای دیگه از جمله ایران عزیز ما کنند.

بهتر کمی به واقعیات موجود نظر کنیم
و راستش من باعث تعجب هست برام که اینروزا کاربران عزیز تاپیک های که همش تبلیغ جنگ هست در سایت ایجاد میکنند

چرا از اهدافمون در زمان صلح حرف نزنیم ؟

چرا از راهکار هایی که صلح رو میتواند در کشورمون پایدار کند حرفی نزنیم !
( مگر کشور ما قرار هست وارد جنگ بشود لطفا کمی خوش بین باشیم )

و اینکه ترجیحا خواهشم از کاربران شرکت کننده اینه که کشورمون رو فقط با صلح و سربلندی مقتخر کنند
مگر نه از جنگ گفتن خیلی ساده هست ! ولی از صلح گفتن و صالح بودن سخته !

ایران کشور عزیز همه ماست و مطمنا در مورد عشق به وطن هرگز از راهی فروگزار نخواهیم بود !

محسن آزماینده
10th June 2012, 09:09 PM
خب من که هزار بار گفتم، با پهپاد بشینم اسرائیلی ها رو بفرستم هوا.........[nishkhand] (روحیه لطیف)

[golrooz]

Joseph Goebbels
10th June 2012, 09:16 PM
نمیدونم چرا مباحث جنگی اینقدر پر حاشیه در سایت این روزا داره دنبال میشه !

فقط برای این دو تاپیک جنگی نزدیک 3 تا پست گزارش شده به من ارائه شده ، لطفا با ارامش بحث رو دنبال کنین .

من نمی دونم توی این جنگ چی میدن رو خدا می دونه !

من که تصورش رو می کنم چیزی جز گلوله و وحشت و عقب افتادگی اقتصادی و ... کشور چیزی دنبال نمیشه .

sayed mojtaba
10th June 2012, 09:46 PM
سلام
من دوست دارم تو مرکز فرماندهی کل باشم تا بتونم جلوی تصمیمات اشتباه رو بکیرم و بقیه رو به نحو احسن راهنمایی کنم
و اگه بخوام بجنگم به عنوان یه خلبان جنگنده به کشورم خدمت کنم

حسین متقی
11th June 2012, 12:37 AM
ولی اسرائیل که مشخصا دشمنه ماست!!
اسرائیلی وجود نداره که بخواد دشمن باشه اصلا!!
اینا که دیگه اصول اولیه و پایه ای هستند
کی اسرائیل رو اشغالگر ظالم جنایتکار یا .... نمیدونه؟؟
و کی فعالیتهای روشن و واضع و بی پرده و بیشرمانش نسبت به ایران رو ازشون بیخبره؟؟؟

SaSaMc2
11th June 2012, 02:51 AM
خب بازي بسه ديگه...

تفنگاتون رو بذارين زمين برين به درس و مشقتون برسيد...

آقا جان اون آتاري رو هم خاموش كن ( بابا برقي) [cheshmak]

آفرين گل پسرا...[golrooz]

محسن آزماینده
11th June 2012, 09:00 AM
تعریف شما از دشمن چیه؟؟؟

ببین حسین جان،دوستی و دشمنی یک رابطه کاملا 2 طرفه است.

من کاری با اقداماتش ندارم.اقدامات اونها یا یک پاسخ به اقدامات ایرانه،یا یک پاسخ از طرف ایران داره

من با بد و خوب بودن اسراییل یا بقیه کشورها کاری ندارم.فکر کن دو نفر باهم رابطه ندارند.درسته پشت سر حرف بزنند یا همدیگه را تخریب کنند؟؟؟؟

کار درست اینه حداقل کاری به همدیگر نداشته باشند.

مهدی 313
11th June 2012, 02:24 PM
یگان رزمی تخریبی .تکاور - نیرو مخصوص - نیروی ویژه - خلاصه آخر یه نیروی رزمنده جنگاوره تکاوره -نیروی قدس -گروه سپاه علویون ( چطوری میشه جزء سپاه علویون شد ؟ در مواقع اضطراری و مورد نیاز )

Joseph Goebbels
11th June 2012, 08:21 PM
طبق اخرین صورت جلسه محترم سایت ، هر گونه کل کل در مکان های عمومی سایت ممنوع می باشد .

چون ممکن است بنده اخر سر به عنوان فاشیست معرفی شم .
از همه دوستان خواهشمند هستم نه جواب دیگری را بدهند و نه کل کل کنند .
شروع کل کل باعث به وجود امدن بحث های سیاسی ! می شود .

از تمام دوستان خواهشمند هستیم هر گونه بحث های سیاسی رو تمومش کنند
و بحث های عادی و مناسب و خوشگل رو در مکان عمومی مثل همین تاپیک .

بنده دل خوشی از این موضوع در گذشته نداشتم و نخواهم داشت و دیگه هم کاری ندارم که چه کسی و یا کسانی با دشمنان می جنگندند و برای چی ؟ و برای من هم اصلا مهم نیست .

در غیر این صورت این تاپیک هم به جمع ناکجا اباد می پیوندد !

M@hdi42
11th June 2012, 09:04 PM
با تشکر از جناب فیلد مارشال

-------------------------------------------------------

بریم سراغ بحث اصلی تاپیک.

اقا به نظرتون ترجیح میدین در جنگ به عنوان سرباز تابع مثلا ارتش برین یا بالاخره کمی مستقل باشین؟
فرضا دوست دارین در تیپ هوابرد55 شیراز باشین با شرایط خودش یا جای دیگه ای؟ سخت گیری براتون مهمه؟
چه اسلحه ای رو ترجحیح میدین؟

محسن آزماینده
11th June 2012, 09:18 PM
با تشکر از جناب فیلد مارشال

-------------------------------------------------------

بریم سراغ بحث اصلی تاپیک.

اقا به نظرتون ترجیح میدین در جنگ به عنوان سرباز تابع مثلا ارتش برین یا بالاخره کمی مستقل باشین؟
فرضا دوست دارین در تیپ هوابرد55 شیراز باشین با شرایط خودش یا جای دیگه ای؟ سخت گیری براتون مهمه؟
چه اسلحه ای رو ترجحیح میدین؟

چه اصراری روی جنگ دارین؟؟؟

سوال من از شما اینه

دوست دارین به عنوان صلح طلب وارد مذاکره با دشمنان شوید؟؟؟

312
11th June 2012, 10:09 PM
توپخونه122م.م
تجربه شو دارم
.....
ايراني با يك دستش به ديگران گل ميده و با يك دستش اگه خدا اون روز رو بياره از دشمنش گل و جون و همه چيزشو ميگيره.اجانب اگه از جونشون نميترسند ما با دست هامون درخدمتشونيم.
........
جون نخبگانتون جون نابغه هاتون اينقدر تاپيكهارو ......نكنيد

S.A.H.A.N.D
11th June 2012, 11:14 PM
سلام [golrooz]

دوستان گرامي لطفا موضوع تاپيك رو دنبال كنين و به حاشيه نرين .
ممنون .

takavaromid068
6th December 2012, 06:28 PM
فرماندهي بخش توپخانه رو بدن طوري كه از نظر كمي مهمات و توپ هاي زيادي داشته باشم بعد در حالي كه اشك(همراه با درد جنگ) ميريزم به نيرو هاي تحت امر فرمان شليك بدم بعد باراني از توپ روي دشمن بريزم

Capitan Totti
6th January 2014, 12:54 AM
فرماندهي بخش توپخانه رو بدن طوري كه از نظر كمي مهمات و توپ هاي زيادي داشته باشم بعد در حالي كه اشك(همراه با درد جنگ) ميريزم به نيرو هاي تحت امر فرمان شليك بدم بعد باراني از توپ روي دشمن بريزم

متاسفانه یگان های توپخانه ما حال و روز خوشی ندارن

ـــــــــــــــــــــــــ ـ

بهرحال اگه بخوایم فق به دشمن آسیب بزنیم و شانس زنده موندن بیشتر باشه قعا یگان توپخانه خیلی خوبه

اما هیچی پیاده نمیشه
چون نیروی تهاجمی است و بنده حوصله تدافعی عمل کردن رو ندارم

transylvanya
22nd July 2014, 03:28 AM
زرهی ...

اگر هم تانک هاش ، پانزر 4 باشن که چه بهتر ...

از خودروهای جاسوسی هم ، 232 و 234 خوبن ...

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد