PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هم اکنون به یاری سبزتان نیازمندیم...!

BaAaroOoN
30th May 2012, 11:48 PM
سلام دوستان کامپیوتری و یا علاقه مند به کامپیوتر!من یه پروژه دانشگاهی باعنوان:"سورس کد بازیangry birdsبه زبان جاوا و یا سی پلاس پلاس "رو میخوام!که بشدت هم فوریه!اگه کسی میتونه در این زمینه کمکی بهم بکنه برام پیغام بذاره و یا اینکه تو همینجا نظراتش رو بگه.
ممنون از نگاه های گرمتون....!در ضمن من سوال دیگه ای هم داشتم.کی میتونه سورس یه برنامه رو گرافیکی(frame)کنه؟؟؟!!![labkhand]

Bad Sector
31st May 2012, 06:31 PM
سلام دوستان کامپیوتری و یا علاقه مند به کامپیوتر!من یه پروژه دانشگاهی باعنوان:"سورس کد بازیangry birdsبه زبان جاوا و یا سی پلاس پلاس "رو میخوام!که بشدت هم فوریه!اگه کسی میتونه در این زمینه کمکی بهم بکنه برام پیغام بذاره و یا اینکه تو همینجا نظراتش رو بگه.
ممنون از نگاه های گرمتون....!در ضمن من سوال دیگه ای هم داشتم.کی میتونه سورس یه برنامه رو گرافیکی(frame)کنه؟؟؟!!![labkhand]

سلام

ببینین اینا (http://www.wildbunny.co.uk/blog/2011/05/12/how-to-make-angry-birds-part-1/) بدرد می خورن [nishkhand]

BaAaroOoN
31st May 2012, 08:45 PM
ببینین اینا بدرد می خورن
ممنون دوست عزیزم که به این تاپیک توجه کردی[golrooz]،من خودم به این سایت سرزدم و به دردم نخورد!به چندتا دیگه هم سر زدم که اگه بخواید میتونم آدرساشو اینجا بذارم....!آخه این برنامه به قدری وقت گیر هست ومنم درگیر امتحانا،وقت کد زدن ندارم.فقط یه پروژه آماده میخوام..!چون چندتای دیگه هم پروژه برا انجام دارم...![labkhand]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد