PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست مطالب فارسی درمورد مبحث تراکم(congestion) در تحلیل پوششی داده ها DEA

master66
30th May 2012, 11:34 AM
باسلام.دوستان اگر مقاله یا فایل یا کتاب یا ... که فارسی باشه در مورد مبحث تراکم(congestion) در تحلیل پوششی داده ها
(DEA ) دارین یا سایتی هست معرفی کنین.در واقع معرفی و تعاریف و مفاهیم و فرمولهای اولیه تراکم را میخوام.بچه های ریاضی کاربردی-تحقیق درعملیات و یا بچه های صنایع و مدیریت و اقتصاد و.. میتونن کمکم کنن.نیاز فوری دارم.پیشاپیش ممنون.

parhamh
14th April 2013, 12:04 AM
سلام دوست عزیز فکرنکنم پیداکنی یه چیزهایی میگم امیدوارم مفیدباشه
مثال میزنم جهت درک بهتر...فرض دریک کلاس جای 25 صندلی می باشدتاوقتی که جاهست می توان نشست(ورودی را می توان افزایش داد)
امابعدازنشستن نفر25 نفرجدیدکه آمدنمی تواندبشیند(امکان پذیری ورودی نداری)یعنی اینجاتراکم داریم

مدیر تالار ریاضی
16th December 2014, 09:33 PM
با سلام و خسته نباشید، من با جستجویی که در سایتها انجام دادم، راجع به مبحث تراکم در تحلیل پوششی داده ها مطلب لاتین پیدا میشه.

ساینست
10th May 2015, 02:22 PM
باسلام.دوستان اگر مقاله یا فایل یا کتاب یا ... که فارسی باشه در مورد مبحث تراکم(congestion) در تحلیل پوششی داده ها
(DEA ) دارین یا سایتی هست معرفی کنین.در واقع معرفی و تعاریف و مفاهیم و فرمولهای اولیه تراکم را میخوام.بچه های ریاضی کاربردی-تحقیق درعملیات و یا بچه های صنایع و مدیریت و اقتصاد و.. میتونن کمکم کنن.نیاز فوری دارم.پیشاپیش ممنون.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد