PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نامه عاشـــــقانه غضنفر به دوست دختــــرش !!!

تووت فرنگی
24th May 2012, 06:16 AM
سلام بر تو

میدونم که صدامو شناختی‌ پس خودمو معرفی‌ نمیکنم

شایدم نشناختی، منم غضنفر

...

آااه ‌ای عشق من، چند روز که دلم برات گرفته و قلبم مثل یه ساعت دیواری هر دقیقه شصت لیتر آب را تقسیم بر مجذور مربع می‌کنه، حالا بگو بقال محل ما چند سالشه؟

امروز یاد آن روزی افتادم که تو من را دیدی و یک دل‌ نه صد دل‌ من را عاشق خودت کردی. یادت می‌‌آید؟

ای بابا عجب گیجی هستی‌، یادت نمی‌آید؟

خیلی‌ خنگی ، خودم میگم. اون روز که من زیر درخت گیلاس سر کوچه، لبو کوفت می‌کردم. ناگهان پدرت تو را با جفتک از خانه بیرون انداخت و من مثل اسب به تو خندیدم، خیلی‌ از دست من ناراحت شدی. ولی‌ با عشق و علاقه به طرف من آمدی. خیلی‌ محکم لگدی به شکم من زدی و رفتی‌. آن لگد را که زدی برق از چشمانم پرید و حسابی‌ عاشقت شدم.

از آن به بعد هر روز من زیر درخت گیلاس می‌‌ایستادم تا تورا ببینم، ولی‌ هیچوقت ندیدم. اول فکر کردم که شاید خانه تان را عوض کردید ولی‌ بعدا فهمیدم درخت گیلاس را اشتباه آمده بودم.

یک قاب عکس خالی‌ روی میزم گذاشتم و داخل آن نوشتم "عشقم" هروقت آن را میبینم به تو فکر می‌کنم و تصویر تو را به ذهن می‌‌آورم. اینم بگم که من بدجوری گیرتیم هااااااااا ! مثلا همین دیروز داداشم داشت به قاب نگاه میکرد، دو تا زدم تو سرشو بهش گفتم مگه تو خودت ناموس نداری به دختر مردم نگاه میکنی‌؟

راستی‌ این شماره‌ای که به من دادی خیلی‌ به دردم خورد. هر روز زنگ میزنم و یک ساعت باهات درد‌ دل‌ می‌کنم و تو هم هی‌ میگی‌ "مشترک مورد نظر در شبکه موجود نمی‌باشد" من که میدونم منظورت از این حرفا چیه!! منظورت اینه که تو هم به من عشق میورزی، مگه نه!؟

یه چیزی بهت میگم ولی‌ ناراحت نشی‌، گوساله! این چه وضع ابراز عشقه؟

ناراحت شدی؟ خاک بر سر بی جنبت!! آدم انقد بی جنبه؟

ولی‌ میدونم یکی‌ از این روزا سرتو میندازی پایین و عین بچهٔ آدم میای تو خونهٔ من.
یه روزی میام خواستگاریت، می‌خوام خیلی‌ گرم و صمیمی‌ باباتو ببوسم و چندتا شوخی‌ دستی‌ هم باهاش می‌کنم که حسابی‌ اول زندگی‌ باهم رفیق بشیم، راستی‌ کلهٔ بابات مثل نور افکن میمونه. بعد عروسی‌ بهش بگو خیلی‌ طرف خونهٔ ما پیداش نشه. من آدم کچل میبینم مزاجم بهم میریزه!

چند وقت پیش یه دسته گل برات از باغچه کندم که سر کوچتون دادمش به یه دختر دیگه، فکر بد نکن! دختر داشت نگاهم میکرد منم تو رودرواسی گیر کردم گل‌ رو دادم بهش، اونم لبخند ملیحی از ته روده اش به من زد. درسته دختره از تو خیلی‌ خوشگل تر بود ولی‌ چیکار کنم که بیخ ریش خودمی.

راستی‌ من عاشق قورمه سبزی ام (البته بعد از تو) اگه برام خواستی‌ درست کنی‌ حواست باشه، بی‌ نمک بشه، بسوزه ، بد طعم بشه همچی لگدی بهت میزنم که نفهمی از کی خوردی!!!

خلاصه اینکه بی‌ قراری نکن، یه خط شعر هم برات گفتم. خوشت اومد اومد، نیومد به درک!

بی‌ تو مهتاب شبی باز از آن کوچه گذشتم فکر نکن یاد تو بودم، داشتم اونجا ول می‌گشتم

mozhgan.z.1368
24th May 2012, 07:47 AM
اگه کسی این نامه رو به یه دختر بنویسه شک نکنید اون دختره زنده اش نمیزاره
میدونین چرا؟اخه عادت کردیم به شنیدن حرفای دروغ
واقعیتا رو قبول نمیکنیم میدونیم دروغه ولی باز برامون جالبه
ولی من تو این نامه گرچه باادبانه نبود ولی فقط صداقت دیدم

-kimia-
24th May 2012, 11:03 AM
[khande][khande][khande][khande][khande][khande][khande][khande]عالی بود.

Bad Sector
24th May 2012, 12:25 PM
[khandeshadid][khandeshadid][khandeshadid][khandeshadid][khandeshadid][khandeshadid][khandeshadid][khandeshadid][khandeshadid][khandeshadid]
وای مــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــردم از خنده
[khande][khande][khande][khande][khande][khande][khande][khande][khande][khande][khande][khande][khande][khande][khande][khande][khande]

mamadshumakher
24th May 2012, 02:13 PM
الان من نفهمیدم همینجوری صادقانه با دخترا حرف بزنیم یا اگه اینجوری بگیم زنده نمیمونیم؟

سمانه بیات
24th May 2012, 06:36 PM
حتی 1 لحظه هم شک نکنید که با دادن چنین نامه ای به یک دختر زنده نمی مونید.[shaad]

elinaaa
24th May 2012, 07:33 PM
پسرا اصلا بلدن نامه ی عاشقانه بنویسن؟مگه اینکه غضنفرشون بنویسه،در این حد....[khande]

ali-m
24th May 2012, 10:09 PM
كپي پيست كه بلديم!
همين كافيه تا بعضي ها از درس و مشق بيفتن![khande]

mamadshumakher
25th May 2012, 10:13 AM
پسرا اصلا بلدن نامه ی عاشقانه بنویسن؟
اخی؟نازی.
نیست تاحالا جملات عاشقانه از پسرا نشنیدین [nishkhand]

بهاران آبیدر
25th May 2012, 10:39 AM
سلام
جالب بود،لبخند رو لب آدم میاره،آخه همه صادقانه حرف زدن رواز یا بردن و دائم میخوان خودشون رو با کلاس جلوه بدنsh_omomi59

BaAaroOoN
25th May 2012, 10:41 AM
اخی؟نازی.
نیست تاحالا جملات عاشقانه از پسرا نشنیدین
شما فک کن آره!
شما حرفای عادیتونو درس بگین!حرف عاشقانه پیش کش..![nishkhand]

mamadshumakher
25th May 2012, 10:45 AM
ما درست میگیم.شماها میگید عجیجم جرا دیکه بهم نگیگی دوشت دالم؟
[khande][nishkhand]

BaAaroOoN
25th May 2012, 10:59 AM
شماها میگید عجیجم جرا دیکه بهم نگیگی دوشت دالم؟

یادم نمیاد هیچ وخ تاالان گدایی محبت کرده باشم آقای شوماخرررررر!اینم لفظ یه آدم لکنتی یه !نه یه دختر![nishkhand]

mamadshumakher
25th May 2012, 11:11 AM
یادم نمیاد هیچ وخ تاالان گدایی محبت کرده باشم آقای شوماخرررررر!اینم لفظ یه آدم لکنتی یه !نه یه دختر![nishkhand]
من که شمارو نگفتم [nishkhand] نگو که ازین ادبیات استفاده نمیکنید؟
محمد

BaAaroOoN
25th May 2012, 11:45 AM
من که شمارو نگفتم
فک کردی زدی در رفتی آقای شوووووووومااااااااااااااا ااااااااااااخرررررر![nishkhand]
محمد
خداییش فک نمیکردی یکی مث من این وسط سروکلش پیداشه،بهت گیربده؟نه؟[khande]
من که خوشم نمیاد خودمو واسه کسی لوس کنم پس طبعا از این الفاظ بچگانه استفاده نمیکنم.....!

mamadshumakher
25th May 2012, 11:55 AM
مگه میشه جایی که هم پسر هست هم دختر پسری حرف بزنه و دختری بهش نپره؟
شما خوشت نمیاد.
نداشتیم پیامک های عاشقونه
اما خوندیم اینباکس های پر بهونه

homeyra
25th May 2012, 11:58 AM
[khande]دوستان دعوا نکنید ،صلوات بفرستید تمومش کنید[hoshdar][hoshdar][hoshdar][hoshdar][hoshdar][hoshdar]

NameEly
25th May 2012, 01:37 PM
حالا فکر بد نکنید دربارم قضیه طولانیه ای داره اینها ولی من
با تعدادی دختر اینجوری صحبت کردم ولی نمی دونم چرا همشون ازم ناراحت شدن [nishkhand][nadidan]
خوب وقتی خطشون بزاری توی افتاب لی لی بازی میکنه من چیکار کنم
و و و
امثال اینها
ولی راستش نمی دونم چرا ناراحت شدن
البته بعضی هاشون هم مقاومت کردن و ناراحت نمیشدن که یکم شفاف صحبت کردن رو بالا بردم و اونها رو هم سرنگون کردم [nishkhand]

ولی الحق هیچی مثل صادق بودن حال نمیده

ایده تا پدیده
25th May 2012, 04:37 PM
اصلا هم خنده دار نبود[delkhoori]

از قدیم میگن میخوای سر کسی کلاه بذاری حرف راست بگو چون اون طرف مقابل داره میگه این فلان فلان شده داره دروغ میگه....

BaAaroOoN
25th May 2012, 08:14 PM
مگه میشه جایی که هم پسر هست هم دختر پسری حرف بزنه و دختری بهش نپره؟
آقا محمد!دیگه داری کم لطفی میکنی!من کی پریدم بهت[taajob]؟اگه اهل شوخی نیستی خو بگو دیگه باهات شوخی نکنم!!!!!

mamadshumakher
25th May 2012, 08:20 PM
خداییش فک نمیکردی یکی مث من این وسط سروکلش پیداشه،بهت گیربده؟نه؟[khande]

ناراحت شم؟ نه بابا.این حرفا چیه؟خودت گفتی بهم گیر دادی [nishkhand] منم بجای گیر دادن از واژه پریدن استفاده کردم

reyhane.R
25th May 2012, 09:10 PM
كپي پيست كه بلديم!
همين كافيه تا بعضي ها از درس و مشق بيفتن![khande]
پسر خوب شما پسرا که با 1 سلام از درس و مشق میوفتید باز بعضیا با 1 نامه که تعدادشون کمتر از انگشتای 1 دسته![khanderiz]

پرنا
25th May 2012, 09:45 PM
اگه نهایت دوستی در یک قطره باشد اقایون همون یک قطره را هم دریغ مکنند .اگه بگن به اندازه دریا دوستت داریم باور نکن!

reyhane.R
25th May 2012, 10:07 PM
اگه نهایت دوستی در یک قطره باشد اقایون همون یک قطره را هم دریغ مکنند .اگه بگن به اندازه دریا دوستت داریم باور نکن!

کاملا موافقم.

mamadshumakher
25th May 2012, 10:26 PM
وای وای وای چه دخترای بد بینی.پیشنهاد میکنم بخش روانشناسی سایت رو بیشتر مطالعه کنید[nishkhand]

NameEly
25th May 2012, 11:36 PM
ااااا باز اقایون رو تنها گیر اوردین هاااااااااااااااااااااااا ا [taajob]
باید به گروه بگم وارد عمل بشن
ابجی فاطیما کجایی که باز خانوما دور برداشتن باید دورشون رو بخوابونم [nishkhand][tashvigh]

باز صداقت رو خانوم ها میان دربارش صحبت می کنن
باز ما یک غضنفر داریم شما چی ؟؟؟ همون رو هم که ندارین که صادق باشه

*FATIMA*
25th May 2012, 11:57 PM
ااااا باز اقایون رو تنها گیر اوردین هاااااااااااااااااااااااا ا [taajob]
باید به گروه بگم وارد عمل بشن
ابجی فاطیما کجایی که باز خانوما دور برداشتن باید دورشون رو بخوابونم [nishkhand][tashvigh]

باز صداقت رو خانوم ها میان دربارش صحبت می کنن
باز ما یک غضنفر داریم شما چی ؟؟؟ همون رو هم که ندارین که صادق باشه
[khande]عجب ! والا ما تا جایی که خوندیم بیشتر آقایون بودن تا خانوما [khanderiz]
خدا عاقبت ما رو به خیر کنه ! قربون دستاتون ، غضنفر مال خودتون ، ما نخواستیم [sootzadan]
ما با آنه شرلی و حنا و ... بیشتر رفاقت میکنیم [bamazegi]
و اما بریم که بحث رو جدی که نه ولی به اندازه نوک سوزن جدی کنیم .
عرضم به خدمتتون که :
ایهیم ایهیم [nishkhand]
البته این که دخترا بیشتر صداقت دارن رو که 100% درسته !
و اما در مورد پسرا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
میشه بپرسم پس این افراد کی هستن که در عرض 1 دقیقه دخترا رو به خواب و خیال و رؤیا و ... میبرن [sootzadan]
البته خو تقصیری هم ندارنا ، دخترا از اونجایی که خیلی احساسی هستند زود گول میخورن ! (نگین چیلا اینجا از پسرا طرفداری کردی ، چون حقیقتی است مسلم ) [nishkhand]
صداقت رو از دخترا یاد بگیرید !
که دلم میخوات اینقده بزنمشون ! (وقتی میبینم پسره داره براش خواب و خیال میبافه ف اون داره حقیقت زندگیشو میگه )
ای خدا ![narahatishadid]

پسر خوب ، یه ذره صداقت هم بد نیستا ! اینقدر دل این دختر رو نشکون ![cheshmak]

"مهدی"
26th May 2012, 12:02 AM
به عنوان عضوی کوچک و حقیر عرض میکنم:

1- غضنفر یکی از القاب امام علی (ع) است.

2- همیشه در نظام نوین جهانی برای مشغول کردن افراد جامعه، فراماسونری ها سعی در ایجاد دو گروه متضاد مثل قرمز و ابی و دختر و پسر و........ دارند، از نگاه فلسفی نیز ما نباید دختر و پسر را دو جنس منفی ببینیم، پس لطفا اینگونه بحث ها را کنار بگذارید.

والسلام[cheshmak]

mamadshumakher
26th May 2012, 12:10 AM
میشه بپرسم پس این افراد کی هستن که در عرض 1 دقیقه دخترا رو به خواب و خیال و رؤیا و ... میبرن [sootzadan]
ما هم همینو میگیم اما باز بعضیا میگن :

پسرا اصلا بلدن نامه ی عاشقانه بنویسن؟مگه اینکه غضنفرشون بنویسه،در این حد....[khande]

ا
البته خو تقصیری هم ندارنا
خوبه که یه نفر که حقیقت رو قبول داره میگه تقصیر ما نیست.ممنون.

تا دروغارو نفهمه که دلش نمیشکنه [sargije]

NameEly
26th May 2012, 12:11 AM
[khande]عجب ! والا ما تا جایی که خوندیم بیشتر آقایون بودن تا خانوما [khanderiz]
خدا عاقبت ما رو به خیر کنه ! قربون دستاتون ، غضنفر مال خودتون ، ما نخواستیم [sootzadan]
ما با آنه شرلی و حنا و ... بیشتر رفاقت میکنیم [bamazegi]
و اما بریم که بحث رو جدی که نه ولی به اندازه نوک سوزن جدی کنیم .
عرضم به خدمتتون که :
ایهیم ایهیم [nishkhand]
البته این که دخترا بیشتر صداقت دارن رو که 100% درسته !
و اما در مورد پسرا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
البته خو تقصیری هم ندارنا ، دخترا از اونجایی که خیلی احساسی هستند زود گول میخورن ! (نگین چیلا اینجا از پسرا طرفداری کردی ، چون حقیقتی است مسلم ) [nishkhand]
صداقت رو از دخترا یاد بگیرید !
که دلم میخوات اینقده بزنمشون ! (وقتی میبینم پسره داره براش خواب و خیال میبافه ف اون داره حقیقت زندگیشو میگه )
ای خدا ![narahatishadid]

باشه ابجی خانم غضنفر مال ما حنا مال شما
پینوکیو مال مال گربه نره و روباه مکار مال شما
دیگه چی می خواین [nishkhand]

برین به ما نمی خورین شما خانوم ها [nishkhand]
باز نمی خوام بگم نکه خانوم ها هم خیلی صداقت دارن
چقدر دختر هم داریم که این اقا پسر های معصوم رو گول میزنن ؟؟؟
نه خداییش چقدر داریم
یکم بیاین شما خانوم ها حداقل همینجا صادق باشید ( ابجی 1 - 0 به نفع من [nishkhand] )
هاااااااااااا چقدر

"مهدی"
26th May 2012, 12:18 AM
به عنوان عضوی کوچک و حقیر عرض میکنم:

1- غضنفر یکی از القاب امام علی (ع) است.

2- همیشه در نظام نوین جهانی برای مشغول کردن افراد جامعه، فراماسونری ها سعی در ایجاد دو گروه متضاد مثل قرمز و ابی و دختر و پسر و........ دارند، از نگاه فلسفی نیز ما نباید دختر و پسر را دو جنس منفی ببینیم، پس لطفا اینگونه بحث ها را کنار بگذارید.

والسلام

*FATIMA*
26th May 2012, 12:28 AM
باشه ابجی خانم غضنفر مال ما حنا مال شما
پینوکیو مال مال گربه نره و روباه مکار مال شما
دیگه چی می خواین [nishkhand]

برین به ما نمی خورین شما خانوم ها [nishkhand]
باز نمی خوام بگم نکه خانوم ها هم خیلی صداقت دارن
چقدر دختر هم داریم که این اقا پسر های معصوم رو گول میزنن ؟؟؟
نه خداییش چقدر داریم
یکم بیاین شما خانوم ها حداقل همینجا صادق باشید ( ابجی 1 - 0 به نفع من [nishkhand] )
هاااااااااااا چقدر
این کلمه معصوم رو خوب اومدی [khanderiz]
به خاطر همین یه امتیاز من بهت میدم میشه 1-0 به نفع شما ! [nishkhand] قبلیه رو من قبول ندارم و به شدت تکذیب میکنم !
البته طبق آمارهای رسمی که من از افراد مختلف در شهرهای مختلف و ... سراغ دارم ، تعداد پسرهایی که دخترا رو گول میزنن به 10 برابر میرسه [sootzadan]
والا من صادقما !!!!!!!!!!!!! [entezar2] البته خو در صادق بودن شما هم شکی نیست ! (نگی طرفداری نکرد) [shaadi]
ولی در کل :
پسرا اصولاً اگه صادق هم نباشن کسی متوجه نمیشه ، مگر به مرور زمان
ولی دختره بنده خدا ، تا بخوات دروغ بگه ها ، چشاش چپ و راست میره ، طرف متوجه میشه ! [bamazegi]

سونه
26th May 2012, 01:42 AM
خیلی جالب بود [khande][tashvigh]

[khande] [tashvigh]مرسسسیییییییییییی

[tashvigh] [khande]

[khande][tashvigh]

aramesh ghoroob
26th May 2012, 08:58 AM
بدانیم تا گول نخوریم ...
بحث آفت شناسی یا آسیب شناسی جوان، بحث بسیار مهمی است. حتی از سرمایه شناسی و اصل سرمایه ـ که همان جوانی باشد ـ کم تر نیست ؛ چرا که اگر قدر «نعمت» جوانی را ندانیم و خوب از آن استفاده نکنیم، تبدیل به «نقمت» خواهد شد .
باید آگاه باشیم که آفتهای گوناگون و تیرهای بلا از هر سو ما را نشانه گرفته اند. عجیب دنیایی است! در این دنیای زیبا و رنگارنگ و دل فریب، همه چیز به هم آمیخته است: خوبی و بدی، زشتی و زیبایی، سلامت و بیماری، ارزش و ضد ارزش، انسانیت و ضد انسانیت، معنویت و مادیّت، حلال و حرام، حق و باطل، حیات و مرگ، دنیا و آخرت، و...
علی ای حال دوستان گلم چه دختر ، چه پسر هیچکدام ما از این دروغ ها در امان نیستیم. البته نمیخوام بگم که همه دروغ میگن ... نه !!
خوب و بد ، خیر و شر ، راست و دروغ و .... همهگی وجود دارند و این خود ما هستیم که با رفتار و کردار خودمان آینده خودمون رو میسازیم
پیشنهادهای من ...پیشنهاد من به دوستان جوان، این است که (علاوه بر شناخت دقیق نقطه های قوّت خود و نیروهای یاری دهنده و دوستان همراه و راستین خویش):
1 . آفتهای اصلی این روزگار را بشناسیم، بخصوص آنهایی را که بیشتر متعرّض جوان و جوانی می شوند و فهرستی از آنها را به دست بیاوریم و ابزار مقابله با آنها را بشناسیم.
2 . پس از شناخت، ساز و کارهایی برای پیشگیری و راههای مقابله با آنها پیدا کنیم.
3 . اگر علائمی از عوامل آسیب زا را مشاهده کردیم و یا به آن آفتها مبتلا شدیم، هرچه سریع تر برای درمان آن اقدام کنیم تا زود درمان شود ؛ چرا که در جوانی، آفتها آسان تر زدوده می شوند تا در کهنسالی.
4 . راههای موفقیت و تقویت عناصر مثبت در زندگی و در خودمان را بشناسیم و در مسیر سعادت و پیروزی، استوار گام برداریم و هیچ گاه موانع و مشکلات طبیعی زندگی (مثل: بیماری، خستگی، از دست دادن نزدیکان، ضعف تجربه و آموزش، فقر، و...) را به حساب «دشمنی» کسی (یا خداوند و تقدیر و روزگار) با خود نگذاریم.

BaAaroOoN
26th May 2012, 04:50 PM
اقا پسر های معصوم
وای وای چقدم ما معصومید آخه!جیگرم کباب شد![nishkhand]

تا دروغارو نفهمه که دلش نمیشکنه
پس بالاخره قبول کردین که شماها خیلی دروغ گویین؟!!!!![tashvigh]

BaAaroOoN
26th May 2012, 04:52 PM
پسر خوب شما پسرا که با 1 سلام از درس و مشق میوفتید باز بعضیا با 1 نامه که تعدادشون کمتر از انگشتای 1 دسته
این دوستمون کاملا راست میگه و با حرفاش صد در صد موافقم!کم پیش میاد دختری بخواد پسری رو گول بزنه مگر اینکه شیاد باشه

mamadshumakher
26th May 2012, 06:06 PM
س بالاخره قبول کردین که شماها خیلی دروغ گویین؟!!!!!
برو فکر کن ببین واسه چی پسرا بهتون دروغ میگن [nishkhand]
خب خودتون دوست دارید بشنوید
اگه یکی در حد غضنفر هم نه اما مثل اون صادقانه باهات حرف بزنه باهاش دوست میشی؟[khanderiz]

Maani Parvaz
26th May 2012, 06:08 PM
سلام به همه
این بحث ها جنبه تفریحی داره. وگرنه هم دخترهای خوب و هم پسر های خوب داریم[shaad]
ولی بدانید به همان اندازه که پسرها دنبال موارد ج ن س ی هستند دخترها هم دنبال پول پسرها هستند ( البته بعضیاشون )
ولی این رو هم قبول کنید که اگه تعادل نباشه زندگی هم جالب نیست
تعادل یعنی اینکه نباید زیاد وابسته همدیگه بود

سمانه بیات
26th May 2012, 06:30 PM
ابراز محبت کردن و با احترام صحبت و رفتار کردن تفاوت زیادی با دروغ گفتن داره.[hoshdar]اینا رو نباید باهم اشتباه بگیریم. کاری که عموما پسرا برای جلب نظره دخترا انجام میدن تفاوت قایل نشدن میان همین مرز دروغ و رفتار مناسب داشتنه.

BaAaroOoN
26th May 2012, 08:36 PM
ببینید!آقا محمد شما صادقانه صحبت کردنو با بی ادب بودن اشتباه گرفتین!فک می کنید ما دخترا از صداقت بدمون میاد؟معلومه که نه!من از اینکه شما انقد اصرار دارین بی ادبیو با صداقت یکی کنین در تعجبم!!!!!!!!!![taajob]

BaAaroOoN
26th May 2012, 09:02 PM
اگه یکی در حد غضنفر هم نه اما مثل اون صادقانه باهات حرف بزنه باهاش دوست میشی؟
اگه راست بگه و صادق باشه آره،[khande]
!اما اگه بی ادبی کنه ،من شرمنده اخلاق ورزشی همگی،با تی پا پرتش میکنم اون ور.............
بعدشم،تا دوستی رو چی تعریف کنی!اگه منظورت روابط دراماتیک و احساسیه(!)بازم شرمنده![nishkhand]

mamadshumakher
26th May 2012, 09:14 PM
ببینید!آقا محمد شما صادقانه صحبت کردنو با بی ادب بودن اشتباه گرفتین!فک می کنید ما دخترا از صداقت بدمون میاد؟معلومه که نه!من از اینکه شما انقد اصرار دارین بی ادبیو با صداقت یکی کنین در تعجبم!!!!!!!!!![taajob]

من اصراری ندارم سهیلا خانم [nishkhand] خودتون گفتید وای غضنفر با اینکه بی ادبانه گفته اما صادقانه گفته

تازه منم با بی ادبی مخالفم.
بی ادبی فقط موقع قطع رابطه کیف میده [khande] مثل:از اولش گند دماغ بودی.خسیس بودی.نمیدونم گول چیتو خوردم.حالم از قیافت بهم میخوره و ....
شما دوستیو چی تعریف میکنی؟روابط دراماتیک و عاشقانه هست که پسرارو مجاب میکنه با دخترا دوست شن.البته ازون دوستیهایی که مجبورن دروغ بگن.

BaAaroOoN
26th May 2012, 09:34 PM
این گند دماغ و خوب اومدی!!!!!!روابط باید حدو مرز داشته باشه والا به فساد منجر میشه!اینو که قبول داری دیگه!نه؟

mamadshumakher
26th May 2012, 10:11 PM
این گند دماغ و خوب اومدی!!!!!!روابط باید حدو مرز داشته باشه والا به فساد منجر میشه!اینو که قبول داری دیگه!نه؟

نظر من اینه که واسه دخترایی که دوست دارن دروغای پسرارو بشنون و برای پسرایی که دوست دارن با دروغ گفتن و بی ادبی نظر دختری رو جلب کنن اصلا نباید رابطه ای وجود داشته باشه.

NameEly
27th May 2012, 01:00 PM
بازم میگم خانوم ها برید به ما نمی خورید شما
چرا دارین همین الان صداقت رو زیر پا میزارید ؟؟؟
همین الان توی صحبت هاتون بویی از صداقت نمیاد
یک سوال غضنفر باید ماشینش چی باشه ؟؟؟ [nishkhand]

ابجی فاطیما ؟؟؟

*FATIMA*
27th May 2012, 11:23 PM

ابجی فاطیما ؟؟؟
با این اوضاع گرونی بنزین ، ماشین نداشته باشه بهتره !
تازه ماشین هم گرون شده ! بی خیال بابا !
این همه مترو و اتوبوس و تاکسی !
دیگه چی بهتر از این ! [bamazegi]
تازه پولش پس انداز میشه باهاش میرم پاستیل میخرم [sootzadan]

*FATIMA*
27th May 2012, 11:30 PM
اُه اُه ! اینجا را باش ! چیقده جدی گرفتین موضوع رو !!!!!!
در هر صورت بی ادبی ، موضوع خیلی جذابی نیست که بخواین اصلاً به کارش ببریم ! این فقط یه طنز بود !
فرقی نمیکنه زن باشه یا مرد ، مهم صداقته !!!!!!
به همون اندازه که در بعضی مردها صداقت وجود نداره در مورد زن ها هم صدق میکنه !
وبرعکس ، همون اندازه که بعضی مردها صداقت دارن زن ها هم صداقت دارن !
ما فقط داریم با جنبه طنز برخورد می کنیم !!!!!
از شما تحصیلکرده ها بعیده ! بعضی حرفاتون مناسب اینجا نیست که دوباره تکرار هم بشه !

Majid_GC
28th May 2012, 09:59 AM

ابجی فاطیما ؟؟؟

ببخشید خیلی جلــــــــــــــــوی خودمو بگیرم که اسپم ندم

اما این جمله ی پرنگ شده لایکــــــــــــــــــ نیاز داشت ....[sootzadan]

NameEly
28th May 2012, 01:35 PM
من الان باز امدم از اول خواندم پست ها رو
خیلی دوستان شما جدی گرفتید بحث رو
این یک طنز و شوخی بود منو ابجی فاطیما رو که می بینید داریم بحث میکنیم کاملا داریم با شوخی حرف میزنیم
دوستان دیگه ای هم هستند توی سایت که اینجوری مثل ما هستند وثل همین dj mehdi یا اقا مهدی خودمون
یا بقیه بچه ها
ما فقط شوخی کامل میکنیم چون اینها همش طنز هست
پس این جمع دوستانه رو با بحث های الکی خراب نکنید
در صورتی که همتون هم می دونید که
هم اقایون ها هم خانوم ها توشون صادق و غیر صادق وجود داره پس چرا دارید از چیز الکی دفاع می کنید

NameEly
28th May 2012, 01:45 PM
با این اوضاع گرونی بنزین ، ماشین نداشته باشه بهتره !
تازه ماشین هم گرون شده ! بی خیال بابا !
این همه مترو و اتوبوس و تاکسی !
دیگه چی بهتر از این ! [bamazegi]
تازه پولش پس انداز میشه باهاش میرم پاستیل میخرم [sootzadan]

ابجی صادق باش [nishkhand] ماشین نمی خواین هااااااااااااااا ؟؟
بنزین ؟؟؟؟ گرونی ماشین ؟؟؟؟
شما خانوم ها با تاکسی برید [taajob]
خانوم ها حداقل صادق نیستید دروغ که نگید دیگه [nishkhand]
خدا وقتی مرد را افرید بهش گفت تو اینجوری تنها بری زمین خیلی حال میکنی بزار یک سوهان روح هم کنارت درست کنم که زیادی حال نکنی [nishkhand][tashvigh]

elinaaa
28th May 2012, 02:06 PM
سلام به همه ی دوستان....می بینم که نامه عاشقانه-صادقانه غضنفر همه رو درگیر کرده،زیاد جوش نیارید دوستان،مخصوصا آقا پسرایی که حرفام بهشون برخورده،شما خوب ما هم خوب،الان مشکلی دیگه نیست ؟ همه راضین؟

mahdi-b
28th May 2012, 02:50 PM
[khande][khandeshadid]

rayarasool
28th May 2012, 04:41 PM
پسرا بلدن نامه عاشقونه بنویسن اما
موردش گیر نمیاد پس تنها در همین حد قناعت میکنند و غضنفر را مامور می کنند[khande][khande][khande][khande]

kahrupay
28th May 2012, 07:52 PM
[khande][khandeshadid][khandeshadid][khandeshadid][khandeshadid][khandeshadid][khandeshadid][khandeshadid][khandeshadid][khandeshadid][khandeshadid][khandeshadid]
عالی بود.

*FATIMA*
28th May 2012, 08:46 PM
ابجی صادق باش [nishkhand] ماشین نمی خواین هااااااااااااااا ؟؟
بنزین ؟؟؟؟ گرونی ماشین ؟؟؟؟
شما خانوم ها با تاکسی برید [taajob]
خانوم ها حداقل صادق نیستید دروغ که نگید دیگه [nishkhand]
خدا وقتی مرد را افرید بهش گفت تو اینجوری تنها بری زمین خیلی حال میکنی بزار یک سوهان روح هم کنارت درست کنم که زیادی حال نکنی [nishkhand][tashvigh]
نه ، جدی گفتم !
دروغ چرا ، چشمم که به ماشان های خوشکل میوفته (مخصوصاً این بنز کروک) میگم اخی چیقده خوچکله ! آره خو ، بعضی وقت ها میگم چی میشد ما هم داشتیم !
ولی بعدش میگم ایشاالله خدا بهترش رو بهش بده (البته خو بهتر از بنز کروک وجود نداره ) چیه ! خوچکله خو ! [nishkhand]
پولش و داره خو چرا نخره !!!! [shaadi] ما به همین چیزی که داریم راضی ایم داش ( اُه اُه : کلمه لاتی شد : مدیر نبینه [bamazegi])
بنزین گرونه خو !
ولی جدا از شوخی خط بالایی ، اگه داشت بخره خو ، اگه نداشت هم پولش رو جمع کنه ایشاالله یه روزی بخره !
ولی پاستیل بهتره ها ! [bamazegi]

محسن آزماینده
28th May 2012, 08:51 PM
نه ، جدی گفتم !
دروغ چرا ، چشمم که به ماشان های خوشکل میوفته (مخصوصاً این بنز کروک) میگم اخی چیقده خوچکله ! آره خو ، بعضی وقت ها میگم چی میشد ما هم داشتیم !
ولی بعدش میگم ایشاالله خدا بهترش رو بهش بده (البته خو بهتر از بنز کروک وجود نداره ) چیه ! خوچکله خو ! [nishkhand]
پولش و داره خو چرا نخره !!!! [shaadi] ما به همین چیزی که داریم راضی ایم داش ( اُه اُه : کلمه لاتی شد : مدیر نبینه [bamazegi])
بنزین گرونه خو !
ولی جدا از شوخی خط بالایی ، اگه داشت بخره خو ، اگه نداشت هم پولش رو جمع کنه ایشاالله یه روزی بخره !

منم می خوام وارد دعوا بشم

از کجا شروع کنم؟؟؟

طرف کیو بگیرم؟؟؟

*FATIMA*
28th May 2012, 09:07 PM
منم می خوام وارد دعوا بشم

از کجا شروع کنم؟؟؟

طرف کیو بگیرم؟؟؟
از نامه غضنفر ! [nishkhand]
طرف حق [sootzadan]

محسن آزماینده
28th May 2012, 09:09 PM
حق را به غضنفر میدم

ولی جرات طرفداری ازش را ندارم[sootzadan]

-kimia-
28th May 2012, 09:09 PM
وااااااااااااااااای چه کردید!!!!!!!![khande][khande][khande]
یکی خلاصه بگه . حال ندارم بخونم[nishkhand] البته اگه اینجا فداکار پیدا شه[sootzadan]

-kimia-
28th May 2012, 09:11 PM
از نامه غضنفر ! [nishkhand]
طرف حق [sootzadan]
بیخیاللللللللللللل.
پسره خودش اسکل شده!!!!!!! دختره حتی یه ذره هم بهش محل نداده!!!!!! اون وقت این اینا رو عاشقانه گرفته!

*FATIMA*
28th May 2012, 09:17 PM
حق را به غضنفر میدم

ولی جرات طرفداری ازش را ندارم[sootzadan]
خو اون که 100% ! صداقتش رو نشون داده خو !
ولی خو ، بی ادبیش رو نمیتونه تکذیب کنه !
چیلا جرأت ندارین

محسن آزماینده
28th May 2012, 09:20 PM
خو اون که 100% ! صداقتش رو نشون داده خو !
ولی خو ، بی ادبیش رو نمیتونه تکذیب کنه !
چیلا جرأت ندارین

خوب حکم دادن در مورد یک بی ادب صادق سخته

به نظر من دروغ گفتن خیلی بدتر از بی ادبیه[nishkhand]

*FATIMA*
28th May 2012, 09:28 PM

ولی به نظر من دوتاش بده ! کمتر و بیشتر نداره !
خوب میشد اگه این نامه صادقانه رو طور دیگه ای شروع می کرد !
درسته این حرفاش صداقت داره ولی جداً دختره تا این نامه رو ببینه پارش میکنه میندازه دور [nishkhand]
بابا یه ذره مهربونتر آخه ! این دیگه چجورشه !

NameEly
28th May 2012, 11:36 PM
نه ، جدی گفتم !
بنزین گرونه خو !

اون که معلومه ابجی
منم خیلی دوست دارم
هر وقت میبینم میرم دست به دستگیرش میزنم که درو باز کنم بلند میگم :»
اخ دیدید سویچو یادم رفت [nishkhand]

اره پاستیل بهتره [nishkhand]

ولی الحق من شادی و خوشبختی رو به بنز کروک هم ترجیح میدم
درسته گاهی وقت ها هم سویچش یادم میره [nishkhand]

NameEly
28th May 2012, 11:42 PM

به به داداش محسن گل گلاب ما هم که امد [golrooz]
دوستان عزیز یکی دیگه از بچه های پایه ی بحث های طنز داداش محسن گلمونه [golrooz]

داداش میدونستم حق رو به اقایون میدی البته اگه مثل اقا مهدی وسطش منو تنها نمیزاری بری اون سمت طرف خانوم ها [nishkhand]

"مهدی"
29th May 2012, 12:50 AM
اقا ختم کلام رو من میگم: پسر خوب کم نداریم و دختر خوب هم کم نداریم.....

مخصوصا پسرهای گل زیادن مثل خود من....[nishkhand]

[cheshmak]

محسن آزماینده
29th May 2012, 10:45 AM
ولی به نظر من دوتاش بده ! کمتر و بیشتر نداره !
خوب میشد اگه این نامه صادقانه رو طور دیگه ای شروع می کرد !
درسته این حرفاش صداقت داره ولی جداً دختره تا این نامه رو ببینه پارش میکنه میندازه دور [nishkhand]
بابا یه ذره مهربونتر آخه ! این دیگه چجورشه !

واقعا که...

دخترا حاضرن فریب بخورن ولی حرفایی که دوت دارن بشنون

این میشه هم خودخواهی و هم ...[nishkhand]

"مهدی"
29th May 2012, 11:05 AM
واقعا که...

دخترا حاضرن فریب بخورن ولی حرفایی که دوت دارن بشنون

این میشه هم خودخواهی و هم ...[nishkhand]

همین رو بگو والله.....[cheshmak]

*FATIMA*
29th May 2012, 06:20 PM
[taajob]یا خدا !
چند نفر به یک نفر ! [tafakor]
نه هیچم اینجور نیست ! بذار ببینم یعنی هرکی بی ادبی کرد یعنی همه حرفاش راسته و هرکی باادب بود داره فریب میده ! [soal]
یکی این مسئله رو برای من روشن کنه اول !!!!!!!! تا بریم سراغ بعد !
چیزی که من میدونم اینه : بی ادبی بی ادبی میاره ! این موضوع رو بدتر میکنه !
کسی که صداقت داشته باشه میتونه با طرز صحبت کردنش هم به طرف ثابت کنه !!!!! حتماً نباید اینجوری بحرفه که !
طرز صحبت کردن فرد نشونه شخصیت فرده و صداقتش نشونه خودشناسیشه [sootzadan]

"مهدی"
29th May 2012, 06:26 PM
[taajob]یا خدا !
چند نفر به یک نفر ! [tafakor]
نه هیچم اینجور نیست ! بذار ببینم یعنی هرکی بی ادبی کرد یعنی همه حرفاش راسته و هرکی باادب بود داره فریب میده ! [soal]
یکی این مسئله رو برای من روشن کنه اول !!!!!!!! تا بریم سراغ بعد !
چیزی که من میدونم اینه : بی ادبی بی ادبی میاره ! این موضوع رو بدتر میکنه !
کسی که صداقت داشته باشه میتونه با طرز صحبت کردنش هم به طرف ثابت کنه !!!!! حتماً نباید اینجوری بحرفه که !
طرز صحبت کردن فرد نشونه شخصیت فرده و صداقتش نشونه خودشناسیشه [sootzadan]

نخیر، از نظر من ما پسرها همه صادقیم.......

البته بی ادب خیلی کم پیدا میشه توی پسرها ولی من خودم 100% صداقت تمام پسرها رو تائید میکنم[nishkhand]

سمانه بیات
29th May 2012, 06:38 PM
مرجع تایید صداقت ادما شمایید.اخه می ترسم با این مرجع پینکیو و چوپان دروغگو هم جز راستگوترین ادمای دنیا شناخته بشن[nishkhand].

"مهدی"
29th May 2012, 06:44 PM
مرجع تایید صداقت ادما شمایید.اخه می ترسم با این مرجع پینکیو و چوپان دروغگو هم جز راستگوترین ادمای دنیا شناخته بشن[nishkhand].

اتفاقا اتفاقا همین تازه مظلومیت پسرها رو بیان میکنه......

مثلا ببینید بلانسبت، میگن آقا گاوه یا آقا الاغه ولی از اون طرف میگن خانوم خورشیده یا خانوم مرغه.......

این نهایت مظلومیت ما رو میرسونه که با این وجود لام تا کام صحبت نمیکنیم، خودتون اگه جای ما بودید یه روز هم میتونستید تحمل کنید؟[nishkhand]

Joseph Goebbels
29th May 2012, 11:30 PM
بنزین گرونه خو !
[bamazegi]

با سلامممممممممممممممممممممم مممممممممممممممم[nishkhand]
کی گفته بنزین گرونه [nishkhand] ما وقتی که با تانکهامون می خواستیم به شوروی حمله کنیم به جای بنزین از اب استفاده می کردیم [nishkhand]
اگه بخواین می تونین از اون مرحوم هیتلر خدابیامرز بپرسین [nishkhand]

تووت فرنگی
30th May 2012, 06:11 AM
این تاپیک بحث در مورد دختر پسر نبودااااااااااااااااااااا اااااااااااااا [nishkhand] در مورد این بوووود که یکم بخندید !!!!!!!!!!!!! [khande]

Majid_GC
30th May 2012, 10:18 AM
خب بچه ها دیر جنبیدید غضنفر با دوست دخترش ازدواجــــــ کرد[nishkhand]

ادامه ی رو در اینجا دنبال بدید[bamazegi]

http://www.njavan.com/forum/showthread.php?121567-%DA%86%D9%86%D9%80%D9%80%D9%80%D8%AF%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D9%86%D9%80%D9%80%D8%A2%D9%85%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%BA%D8%B6%D9%86%D9%81%D8%B1

"مهدی"
30th May 2012, 12:37 PM
در اینجا اعلام میکنم که دخترها کم اوردن........[nishkhand]

سمانه بیات
30th May 2012, 03:02 PM
اگه بازم مثل معیار سنجش راستگویی اومدین و فهمیدین که دخترا کم اوردن که خوب جای شکرش باقیه که اعلام نکردین که دخترا رو کلا از روی کره خاکی اخراج کردین[khande]

"مهدی"
30th May 2012, 03:07 PM
اگه بازم مثل معیار سنجش راستگویی اومدین و فهمیدین که دخترا کم اوردن که خوب جای شکرش باقیه که اعلام نکردین که دخترا رو کلا از روی کره خاکی اخراج کردین[khande]

ایشاالله به اونجاش هم میرسیم......

همه رو جمع میکنیم توی فضاپیما میفرستیم تو مریخ.....[nishkhand]

سمانه بیات
30th May 2012, 03:24 PM
ایشاالله به اونجاش هم میرسیم......

همه رو جمع میکنیم توی فضاپیما میفرستیم تو مریخ.....[nishkhand]
[khandeshadid][khandeshadid][khandeshadid][khandeshadid][khandeshadid]
[etlafevaght][etlafevaght]

"مهدی"
30th May 2012, 03:29 PM
[khandeshadid][khandeshadid][khandeshadid][khandeshadid][khandeshadid]
[etlafevaght][etlafevaght]

باور نمیکنید؟ البته این خنده ها عصبی هست[nishkhand]

تووت فرنگی
30th May 2012, 04:04 PM
در اینجا اعلام میکنم که دخترها کم اوردن........[nishkhand]

اگه به خوبیه که مشخصه دخترا بهترن احتیاج به بحث ندام که بیام خودمو خفه کنم بگم دخترا بهترن .... والّا [nishkhand][bamazegi]

اگه من بیام با شما بحث کنم نشون دهنده اینِ که من شک دارم به خوب بودن خودمممممممممممم [nishkhand][bamazegi][khande]

"مهدی"
30th May 2012, 04:12 PM
اگه به خوبیه که مشخصه دخترا بهترن احتیاج به بحث ندام که بیام خودمو خفه کنم بگم دخترا بهترن .... والّا [nishkhand][bamazegi]

اگه من بیام با شما بحث کنم نشون دهنده اینِ که من شک دارم به خوب بودن خودمممممممممممم [nishkhand][bamazegi][khande]

بلآخره هرکس عقاید خودش رو داره، من دیدم از آقا پسرهای گل خبری نیست گفتم جبهه رو خالی نکنم......(جنگ روانی)

البته من که خودم رو خفه نکردم دیدم دخترخانوم ها خیلی دارن آقا پسرها رو اذیت میکنن گفتم فقط از حقمون دفاع کنم[nishkhand]

من که نگفتم دخترا بدن، از همون اول هم گفتم که هم دختر خوب زیاد داریم و هم پسر خوب.......[cheshmak] (به صفحات قبل مراجعه کنید)

تووت فرنگی
30th May 2012, 04:19 PM
بلآخره هرکس عقاید خودش رو داره، من دیدم از آقا پسرهای گل خبری نیست گفتم جبهه رو خالی نکنم......(جنگ روانی)

البته من که خودم رو خفه نکردم دیدم دخترخانوم ها خیلی دارن آقا پسرها رو اذیت میکنن گفتم فقط از حقمون دفاع کنم[nishkhand]

من که نگفتم دخترا بدن، از همون اول هم گفتم که هم دختر خوب زیاد داریم و هم پسر خوب.......[cheshmak] (به صفحات قبل مراجعه کنید)

پس نگید کم اوردن ....[nishkhand]

شما هم نمی گفتید خودم میدونستم دخترا خوبننننننن [khande][bamazegi][nishkhand][nishkhand][khande][bamazegi][nishkhand][nishkhand][khande][bamazegi][nishkhand][nishkhand][khande][bamazegi][nishkhand][nishkhand][khande][bamazegi][nishkhand][nishkhand][khande][bamazegi][nishkhand][nishkhand][khande][bamazegi][nishkhand][nishkhand][khande][bamazegi][nishkhand][nishkhand][khande][bamazegi][nishkhand][nishkhand]

"مهدی"
30th May 2012, 04:22 PM
پس نگید کم اوردن ....[nishkhand]

شما هم نمی گفتید خودم میدونستم دخترا خوبننننننن [khande][bamazegi][nishkhand][nishkhand][khande][bamazegi][nishkhand][nishkhand][khande][bamazegi][nishkhand][nishkhand][khande][bamazegi][nishkhand][nishkhand][khande][bamazegi][nishkhand][nishkhand][khande][bamazegi][nishkhand][nishkhand][khande][bamazegi][nishkhand][nishkhand][khande][bamazegi][nishkhand][nishkhand][khande][bamazegi][nishkhand][nishkhand]

ای بابا چرا دوباره آخه خنده عصبی؟[nishkhand]

من فقط گفتم دخترای خوب رو میخوایم توی فضاپیما جمع کنیم بفرستیم مریخ.

تووت فرنگی
30th May 2012, 04:28 PM
ای بابا چرا دوباره آخه خنده عصبی؟[nishkhand]

من فقط گفتم دخترای خوب رو میخوایم توی فضاپیما جمع کنیم بفرستیم مریخ.

من حاضرم ازدست این پسرا ... برم مریخ ولی فک نکنم اونا دست از سر دخترا بر دارن مطمئنا با اولین پرواز میان مریخ و اونجارو هم به گند میکشن!! [khande][khande]

خنده عصبی کجا بود شما هم حتما به این میگین [asabani] خنده خوشحااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااال [khande][khande][nishkhand]

"مهدی"
30th May 2012, 04:36 PM
من حاضرم ازدست این پسرا ... برم مریخ ولی فک نکنم اونا دست از سر دخترا بر دارن مطمئنا با اولین پرواز میان مریخ و اونجارو هم به گند میکشن!! [khande][khande]

خنده عصبی کجا بود شما هم حتما به این میگین [asabani] خنده خوشحااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااال [khande][khande][nishkhand]

بیچاره پسرها ساده ان که دلشون به حال شما میسوزه......[nishkhand]

قبول کنین که خنده ها عصبیه دیگه....... از نظرم بهتره که چندتا آقا پسر گل بیان این جبهه جنگ نرم رو پر کنن که من تنهایی بعید میدونم بتونم اثرات ترکش های خمپاره های دشمن رو تحمل کنم[cheshmak]

سمانه بیات
30th May 2012, 08:22 PM
از نظرم بهتره که چندتا آقا پسر گل بیان این جبهه جنگ نرم رو پر کنن که من تنهایی بعید میدونم بتونم اثرات ترکش های خمپاره های دشمن رو تحمل کنم[cheshmak]
(فقط جهت مزاح)خوشم اومد خودتون علنا حرفی رو که در مورد دخترا زدین(کم اوردن دخترا) رو در مورد خودتون اقرار کردین .صبور باشین شما اگه کمی بیشتر تلاش کنین یقینا بازم کم خواهید اورد.

"مهدی"
30th May 2012, 09:14 PM
(فقط جهت مزاح)خوشم اومد خودتون علنا حرفی رو که در مورد دخترا زدین(کم اوردن دخترا) رو در مورد خودتون اقرار کردین .صبور باشین شما اگه کمی بیشتر تلاش کنین یقینا بازم کم خواهید اورد.

واقعا انصاف داشته باشید، چند نفر به یه نفر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[nishkhand]

سمانه بیات
30th May 2012, 11:03 PM
اها داستان از اینجا شروع شد که غضنفر صادق بود یا بی ادب؟؟؟؟
حالا در نهایت از اینجا که اکثر دخترا عادلند پس این بحثو ادامه نمیدم دیگه.موفق باشین.

NameEly
31st May 2012, 11:35 AM
دخترا خوبن , عادل هستند , راستگو هستند , با ادب هستند و مثل سیمرغ وجود خارجی ندارن مثل افسانه و داستان با این مشخصات هستند [sootzadan]

ما که از خدامون بود دختری با این مشخصات وجود داشت حتی مثل پشه زیاد بود هم ناراحت نمیشدیم [sootzadan]

mamadshumakher
31st May 2012, 01:56 PM
اوه اوه اوه ببین به کجا کشیده شد [nishkhand]
اینجوری پیش بره جنگ جهانی سوم با عنوان یا دختر یا پسر از همین سایت شروع میشه[sootzadan]

هر چقدم که اینجا بحث کنید و انتظار داشته باشید که یه گروه کم بیاره بی نتیجست.درسته که تعداد دخترا بیشتره اما خب مردی گفتن ...

اما هر چی بحث کنید اخرش یه دختر به یه پسر میرسه و با عشق با هم زندگی میکنند.پس اینقد واسه هم جبهه نگیرید.[khanderiz] [golrooz]

"مهدی"
31st May 2012, 02:10 PM
اگه ‏ژنرال فیلدمارشال رومل (http://www.njavan.com/forum/member.php?117062-%DA%98%D9%86%D8%B1%D8%A7%D9%84-%D9%81%DB%8C%D9%84%D8%AF%D9%85%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D 8%A7%D9%84-%D8%B1%D9%88%D9%85%D9%84) دستور بده ، من با بمب افکن مواضع دخترها رو بمبارون میکنم[nishkhand]

mamadshumakher
31st May 2012, 02:20 PM
ای بابا a3man جان من دارم میگم صلح کنیم.درسته که دخترها از تعریف کردن از خودشون لذت میبرند و در این زمینه در برابر دوستاشونم کنار نمیان و رقابت میکنند اما روحیه لطیفی دارن درست نیست احساس ترس بهشون وارد کنیم.
اونوقت میخوای با بمب افکن ....[nishkhand]

"مهدی"
31st May 2012, 02:22 PM
ای بابا a3man جان من دارم میگم صلح کنیم.درسته که دخترها از تعریف کردن از خودشون لذت میبرند و در این زمینه در برابر دوستاشونم کنار نمیان و رقابت میکنند اما روحیه لطیفی دارن درست نیست احساس ترس بهشون وارد کنیم.
اره دیگه رفیق از خودشون تعریف می کنن که دلشون خوش باشه

Joseph Goebbels
31st May 2012, 02:35 PM

پس من چی ؟[nishkhand]
این تصاویر گوشه هایی از افتخارات منه [nishkhand][nishkhand]

http://www.bultannews.com/files/fa/news/1390/4/8/53770_372.jpg

http://news.chn.ir/Images/News/Editor/image/ali%20naeimi/war3.jpg

mamadshumakher
31st May 2012, 02:42 PM
ژنرال با این کارت عملا ساز جنگ نواختی.فکر کفشهای پاشنه بلند و ماهیتابه و بقیه تسلیحات جنگی خانما رو کردی؟چجوری دفعشون کنیم؟هر چیو دفع کنیم اون جییییغ چجوری تحمل کنیم؟[khande]

"مهدی"
31st May 2012, 02:48 PM
ژنرال با این کارت عملا ساز جنگ نواختی.فکر کفشهای پاشنه بلند و ماهیتابه و بقیه تسلیحات جنگی خانما رو کردی؟چجوری دفعشون کنیم؟هر چیو دفع کنیم اون جییییغ چجوری تحمل کنیم؟[khande]

نترسید من سپر دفاعی آماده کردم قبلا....[sootzadan]

Joseph Goebbels
31st May 2012, 03:34 PM

شما نترسین [nishkhand] ما همیشه در اسمان ، اوضاع زمین رو کنترل می کنیم . چون خانم ها از ارتفاع می ترسند [nishkhand] هیچ وقت به من نمی تونن برسن ، چون با سرعت 2.4 ماخ دارین سیر و سفر می ریم از اینجا به اونجا [nishkhand] البته این عکسها مال گذشته بودند . این هم هواپیمای شخصی من :

http://www.uc-njavan.ir/images/x7ie0a4hf2uyqrv2ogri.jpg

elinaaa
31st May 2012, 03:48 PM
چه خوب که شما آقایون اینقدر با دل و جرات هستید،خدا کنه راست بگین.....[khanderiz]

"مهدی"
31st May 2012, 04:03 PM
شما نترسین [nishkhand] ما همیشه در اسمان ، اوضاع زمین رو کنترل می کنیم . چون خانم ها از ارتفاع می ترسند [nishkhand] هیچ وقت به من نمی تونن برسن ، چون با سرعت 2.4 ماخ دارین سیر و سفر می ریم از اینجا به اونجا [nishkhand] البته این عکسها مال گذشته بودند . این هم هواپیمای شخصی من :

البته ژنرال لازمه که ذکر کنین اون کسی که جلو نشسته شما هستید، نفر عقبی درون جنگنده بنده هستم[cheshmak]

Joseph Goebbels
31st May 2012, 06:40 PM
البته ژنرال لازمه که ذکر کنین اون کسی که جلو نشسته شما هستید، نفر عقبی درون جنگنده بنده هستم[cheshmak]

اگه من بیام اینقدر دل و جرات داشته باشی [nishkhand]

"مهدی"
31st May 2012, 06:47 PM
اگه من بیام اینقدر دل و جرات داشته باشی [nishkhand]

نه داداش چرا همه چیز رو یادت رفته؟

اینجا اون موقعه ای هست که داشتی گواهینامه خلبانیت رو واسه تامکت میگرفتی من استادت بودم[nishkhand]

یادت نمیاد؟

Joseph Goebbels
31st May 2012, 06:52 PM
نه داداش چرا همه چیز رو یادت رفته؟

اینجا اون موقعه ای هست که داشتی گواهینامه خلبانیت رو واسه تامکت میگرفتی من استادت بودم[nishkhand]

یادت نمیاد؟

من اون موقع توی بازی زو بودم [nishkhand] چرا این یکی کانال رو زدین [nishkhand]

"مهدی"
31st May 2012, 07:04 PM
من اون موقع توی بازی زو بودم [nishkhand] چرا این یکی کانال رو زدین [nishkhand]

داداش الان اینها مهم نیست مهم اینه که فعلا ما رو آسمونیم و دخترا به خاطر ترس از ارتفاع دستشون بهمون نمیرسه[cheshmak]

نارون1
31st May 2012, 07:07 PM
سلام

دوستان فراموش نکنین بعضی خانوما کوهنورد یا شایدم صخره نوردنا.....میرن تو ارتفاعـــــــــات .......[cheshmak]

که شاید بعضی از آقایون نرن .......[sootzadan]

"مهدی"
31st May 2012, 07:10 PM
سلام

دوستان فراموش نکنین بعضی خانوما کوهنورد یا شایدم صخره نوردنا.....میرن تو ارتفاعـــــــــات .......[cheshmak]

بله پیشرفتشون خوب بوده به امید خدا پارک دوبل رو هم به زودی یادبگیرن[khande]

نارون1
31st May 2012, 07:14 PM

اینا شایعه هستن....

مطمئن باشین کنار هر ماشین خانومی که بد دوبل شده ، احتمالا ماشین یک آقایی بوده که قبلش بد پارک کرده بود [cheshmak][khande]

Joseph Goebbels
31st May 2012, 07:16 PM
سلام

اولین کسی که روی ماه قدم گذاشت کسی نبود جز اقای نیل ارمسترانگ [nishkhand]

حالا خانم ها به کوهنوردیشون ادامه بدهند [nishkhand]

نارون1
31st May 2012, 07:24 PM

شما تو فضا هم میتونین اثر خانوما رو مشاهده کنین .......

خانوما تازه پرانرژی تر هستن ....... باور ندارین ؟؟

اونجا میان تا آقایون از تنهایی و ترس که تو فضا میاد سراغشون ، درامان باشن ،و اینکه اثبات کنن ، خانومها به همه جاها میتونن برن حتی از آقایون جلو بزنن [sootzadan][cheshmak]

به افتخار هرچی خانــــــــــــــــــــوم گل و گلاب [tashvigh][golrooz]

"مهدی"
31st May 2012, 07:24 PM
اینا شایعه هستن....

مطمئن باشین کنار هر ماشین خانومی که بد دوبل شده ، احتمالا ماشین یک آقایی بوده که قبلش بد پارک کرده بود [cheshmak][khande]

خدا کنه اینطور باشه[khande]

نارون1
31st May 2012, 07:25 PM
خدا کنه اینطور باشه[khande]

یک لحظه تردید نداشته باشین......[golrooz][golrooz]

yas-90
31st May 2012, 10:39 PM
نترسید من سپر دفاعی آماده کردم قبلا....[sootzadan]

میدونید که برا جیغش باید سپری که عایق صوت باشه تو گوشاتون فرو کنید[nishkhand]

"مهدی"
31st May 2012, 10:40 PM
میدونید که برا جیغش باید سپری که عایق صوت باشه تو گوشاتون فرو کنید[nishkhand]

ما تکنولوژی مون فراتر از اینهاست

mamadshumakher
31st May 2012, 10:42 PM
من نمیدونم چرا تو کوه میریم خانما میان.تو اسمونا میریم خانوما میان.تو ماه هم میریم میان.اگه تو مشتری و مریخ هم بریم حتما میان.خب چی میخواید از جون ما؟[nishkhand]
اگه گذاشتید ما اقایون یکم راحت باشیم.خیالتون جمع.نمیترسیم.اگه چیزی هست بگید خب[khande][sootzadan]

yas-90
31st May 2012, 10:44 PM
ما تکنولوژی مون فراتر از اینهاست

در اون که شکی نیست........ اما یادتون باشه هر رعدی یه برقی هم داره[cheshmak]

elinaaa
31st May 2012, 11:06 PM
من نمیدونم چرا تو کوه میریم خانما میان.تو اسمونا میریم خانوما میان.تو ماه هم میریم میان.اگه تو مشتری و مریخ هم بریم حتما میان.خب چی میخواید از جون ما؟[nishkhand]
اگه گذاشتید ما اقایون یکم راحت باشیم.خیالتون جمع.نمیترسیم.اگه چیزی هست بگید خب[khande][sootzadan]

خانوما همراهتون میان مواظبتون باشن،بعید میدونم بتونین از پس کاراتون بر بیاین...اگه رفتین مریخ سلام منو به خانومای مریخی برسونین...[khanderiz]

mamadshumakher
31st May 2012, 11:13 PM
خانوما همراهتون میان مواظبتون باشن،بعید میدونم بتونین از پس کاراتون بر بیاین...اگه رفتین مریخ سلام منو به خانومای مریخی برسونین...[khanderiz]

ما نخوایم از پس کارامون بر بیایم باید کیو ببینیم؟[golrooz][nishkhand]

"مهدی"
31st May 2012, 11:34 PM
در اون که شکی نیست........ اما یادتون باشه هر رعدی یه برقی هم داره[cheshmak]

البته لازم به ذکره که تکنولوژی من و ژنرال 2500 سال جلوتر از تکنولوژی کاربران دختر سایت است[nishkhand] (به کسی نگید ها محرمانه بود)[cheshmak]

yas-90
31st May 2012, 11:39 PM
ما نخوایم از پس کارامون بر بیایم باید کیو ببینیم؟[golrooz][nishkhand]

اونجوری که همیشه کارتون میلنگه فایده نداره

"مهدی"
31st May 2012, 11:44 PM
اونجوری که همیشه کارتون میلنگه فایده نداره

جوک خوبی بود.....اینو بزارید سرتیتر انجمن، مردم یه کم بخندن شاد بشن[khande]

mamadshumakher
31st May 2012, 11:45 PM
یعنی شما خانما اینقد دلسوزید که به خاطر ما تا قله اورست هم میاید که بهمون کمک کنید تا همه چی درست پیش بره؟مرحبا.[cheshmak]
و در ازای این کار چی میخواید؟نگید هیچی که از محالاته[tafakor]

yas-90
1st June 2012, 12:17 AM
یعنی شما خانما اینقد دلسوزید که به خاطر ما تا قله اورست هم میاید که بهمون کمک کنید تا همه چی درست پیش بره؟مرحبا.[cheshmak]
و در ازای این کار چی میخواید؟نگید هیچی که از محالاته[tafakor]

خانما معمولا بی چشمداشت لطف میکنن.......[khande]

BaAaroOoN
1st June 2012, 12:59 AM
اوووووووووووووووووووووووو وووووووووووه!من فقط به خاطر گل روی آبجی فاطیما دیگه به تاپیک سر نزدم،حالا اومدم میبینم از3 صفحه رسیده به 13...ببینید آقایون شجاع!شما هرچقد هم شجاع باشین فک کردین آخرش دیگه چی میشین؟!!!فوق فوقش ما این افتخارو به شما بدیم که بیاین برامون سوسک بکشین[nishkhand]!!دیگه سطحتون که از این فراتر نمیره؟میره؟این شجاعتتون فقط در همین حد کاربرد داره!بقیه شم بذارین درکوزه آبشو بخورین،دیگه از ناو جنگی و هواپیما و اینا خبری نیست!!!!ژنرال جون کجایی؟!!![khande]

*FATIMA*
1st June 2012, 03:52 AM
درسته که دخترها از تعریف کردن از خودشون لذت میبرند و در این زمینه در برابر دوستاشونم کنار نمیان و رقابت میکنند اما روحیه لطیفی دارن درست نیست احساس ترس بهشون وارد کنیم.
ما از خودمون تعریف نمی کنیم . حرف هایی که میزنیم حقیقتی است مسلم و غیرقابل انکار [tashvigh]
اصلاً هم روحیه لطیف و حساس نداریم بلکه به موقش بسیار خشن تر از شما میشیم [bamazegi][shaadi]

اره دیگه رفیق از خودشون تعریف می کنن که دلشون خوش باشه
فک کنم کم اوردین جناب رئیس [khanderiz]

شما نترسین [nishkhand] ما همیشه در اسمان ، اوضاع زمین رو کنترل می کنیم . چون خانم ها از ارتفاع می ترسند [nishkhand]

اتفاقاً برعکس ، ما خانم ها عاشق ارتفاعیم ! ارتفاع منظره بسیار زیبایی داره [sootzadan]

اتفاقاً یکی از دلائلی که شد به من گواهینامه بدن همین پارک دوبل بود !
حاضری مسابقه بذاری ؟! [tashvigh]

البته فراموش نشه اولین زن هم وجود داره که قبل از مرد پا به فضا گذاشت !
سیارشو یادم نیست ولی اولین زن بود [shaadi]

ببینید آقایون شجاع!شما هرچقد هم شجاع باشین فک کردین آخرش دیگه چی میشین؟!!!فوق فوقش ما این افتخارو به شما بدیم که بیاین برامون سوسک بکشین[nishkhand]
کشتن سوکس که کاری نداره که !
با دمپایی میزنی تو کلش ، بعد با دستمال کاغذی برمیداری میندازی سطل آشغال !
تازه ترس هم نداره ف موجود به این زیبایی [nishkhand]
البته لازم به ذکر است که این تاپیک فقط درباره نامه عاشقانه غضنفر به دوست دخترش بود !
فک نمیکنین دارین از بحث منحرف میشین ؟! [tafakor]

mamadshumakher
1st June 2012, 10:01 AM
ما از خودمون تعریف نمی کنیم . حرف هایی که میزنیم حقیقتی است مسلم و غیرقابل انکار [tashvigh]

اجازه بدید این حقیقت رو خود اقایون بیان کنند[labkhand]

اتفاقاً یکی از دلائلی که شد به من گواهینامه بدن همین پارک دوبل بود !
حاضری مسابقه بذاری ؟! [tashvigh]
حاضرم[nishkhand]

اوووووووووووووووووووووووو وووووووووووه!من فقط به خاطر گل روی آبجی فاطیما دیگه به تاپیک سر نزدم،حالا اومدم میبینم از3 صفحه رسیده به 13...ببینید آقایون شجاع!شما هرچقد هم شجاع باشین فک کردین آخرش دیگه چی میشین؟!!!فوق فوقش ما این افتخارو به شما بدیم که بیاین برامون سوسک بکشین[nishkhand]!!دیگه سطحتون که از این فراتر نمیره؟میره؟این شجاعتتون فقط در همین حد کاربرد داره!بقیه شم بذارین درکوزه آبشو بخورین،دیگه از ناو جنگی و هواپیما و اینا خبری نیست!!!!ژنرال جون کجایی؟!!![khande]
باز هم سلامی دوباره به شما[nishkhand]
منظورتون از اخرش چی میشید چیه؟افتخار میدید؟خب ندید[nishkhand]

البته لازم به ذکر است که این تاپیک فقط درباره نامه عاشقانه غضنفر به دوست دخترش بود !
فک نمیکنین دارین از بحث منحرف میشین ؟! [tafakor]
اتفاقا بد نبود انگار همه دلشون پر بود.اینجوری سبک میشن رفتارشون با هم بهتر میشه.
(یکم اتیششو بیشتر کنم [sootzadan]) البته اگه خانما شروع نمیکردن اقایون هیچ بحثی رو وسط نمیکشیدن

Joseph Goebbels
1st June 2012, 10:15 AM
(یکم اتیششو بیشتر کنم [sootzadan]) البته اگه خانما شروع نمیکردن اقایون هیچ بحثی رو وسط نمیکشیدن

این یکی رو باهات موافقم [nishkhand]

elinaaa
1st June 2012, 10:23 AM
خوبه اعتراف کردی که آتیش بیار معرکه ای پس تقصیر خانوما نندازید....در ضمن شما آقایون همیشه دلتون از خانوما پره البته بیخودی در حالی که ما خانوما خیلی رعایتتونو میکنیم...چرا انقدر حق به جانب حرف میزنین آقایون...

NameEly
1st June 2012, 10:43 AM
برین به ما نمی خورید شما خانوم هاااااااااااااااااااااااا [nishkhand]

غضنفر یک کار احمقانه کردو یک نامه ی عاشقانه نوشت ابروی تمام اقایون رو برد
حالا خانوم ها به در میزنن که در همسایه هم صداش رو بشنون
اینقدر تشنه ی نامه ی عاشقانه نباشید [nishkhand] خوبیت نداره

باشه بابا انجن حمایت از اقایون تصویب میکنه توی مصوبه ی جدیدش که سالانه یک نامه ی عاشقانه اقایون به خانوم ها بدن که اینقدر اصرار نکنن [nishkhand]

حالا دیگه بحث داره از نامه ی عاشقانه غضنفر دور میشه و احتمال اینکه مدیر تاپیک رو ببنده هست پس والسلام نامه تمام [golrooz][fardemohem][nishkhand]

"مهدی"
1st June 2012, 12:45 PM
این یکی رو باهات موافقم [nishkhand]

بچه ول کنید ما آقایون کارهای مهم تری از بحث کردن داریم، درست نیست ژنرال؟

Joseph Goebbels
1st June 2012, 12:56 PM
بچه ول کنید ما آقایون کارهای مهم تری از بحث کردن داریم، درست نیست ژنرال؟

ما از خانمها بهتریم . هر چی باشه ما مردها توی اشپزخونه از سوسک نمی ترسیم [nishkhand]

"مهدی"
1st June 2012, 01:02 PM
ما از خانمها بهتریم . هر چی باشه ما مردها توی اشپزخونه از سوسک نمی ترسیم [nishkhand]

گناه دارن بابا، ولشون کن ژنرال......[khanderiz]

Joseph Goebbels
1st June 2012, 01:05 PM
گناه دارن بابا، ولشون کن ژنرال......[khanderiz]

وا !!! برای چی ؟ حق ما اقایون داره خورده میشه [nishkhand]

وقتی یه پسر بزرگ میشه ، مامانش به هش میگه خرس گنده [nishkhand] اما همین که به دختر خانمها می رسند ، میشند عزیز مامانی ، گل مامانی و ... [nishkhand]

به نظرت حق ما خورده نشده [khanderiz]

elinaaa
1st June 2012, 01:50 PM

وقتی یه پسر بزرگ میشه ، مامانش به هش میگه خرس گنده [nishkhand] اما همین که به دختر خانمها می رسند ، میشند عزیز مامانی ، گل مامانی و ... [nishkhand]

شما دیگه چرا ژنرال،آخی...اشکمونو درآوردین....خوب حقتونو بگیرید شما که از این کارا خوب بلدین...

"مهدی"
1st June 2012, 02:21 PM

تقصیر خودمونه نه که دل نازکیم مدام عقب نشینی میکنیم یه دفعه که بمب اتم بزنیم همه چی درست میشه[nishkhand]

Joseph Goebbels
1st June 2012, 02:39 PM
تقصیر خودمونه نه که دل نازکیم مدام عقب نشینی میکنیم یه دفعه که بمب اتم بزنیم همه چی درست میشه[nishkhand]

خوب مشکل این جاست که همش به نفع خانمها هست . حالا میگم چرا :

1- وقتی 9 سالمون بود ساعت 9 شب مجبور بودیم کار نکبت بار اشغال بیرون بردن رو انجام بدیم [taajob3]

2- نون خریدن که میشه همش مردها هستند [nishkhand]

3- هر جا میریم زنان مقدمند [nishkhand] ولی نیل ارمسترانگ عکسش رو عمل کرد [khandeshadid][nishkhand][khande]

4- وقتی تو مهمونی میشه ، پسر می خنده مامانش میگه نیشت رو ببند ولی دختر خانم که می خنده ، مامانی بهش میگه الهی قربونت برم [nishkhand]

5- تا یه چیز کوچلو اتفاق می افته مامامی به دخترها می گه نازی نازی ولی به پسر میگه پیشته ![nishkhand]

6- پسر که بزرگ میشه مامانش بهش میگه خودت برو لباسات رو بشور خرس گنده ، ولی به دختر خانمها که میرسه میگه عزیزم چرا دستهای نازت رو خسته می کنی ؛ من خودم باست تمیزشون می کنم [nishkhand]

7- تو اتاق که نشستیم تا پسر می خواد بخنده ، رعد چشای مادر خنده طفلکی رو کوفت می کنه [nishkhand] ولی به دختر خانم که می رسه الهی قربونت شم ، الهی قربونت شم [nishkhand]

8- و در اخر سر وقتی دختر پسر با هم بزرگ میشن با هم ازدواج می کنند ؛ مگه خانم می ذاره اخر ماهی 2 قرون پول تو جیب شوهرش باشه [nishkhand] شوهر بدبخت تا خونه نیومده ، برو نون بگیر / شیر/ تاید / برنج / روغن و.... بگیر . حالا مثلا اون بدبخت چه قدر حقوق گرفته که بخواد 4 برابر بودجه ناسا فقط خرج خونه بده ، هااااااااااااا[nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand]

9- و در اخر سر ؛ از این جمله خانمها دیوانه میشم : پاشیم بریم خونه مامانم اینا [nishkhand][nishkhand][nishkhand] بابا بذار یه پنجشنبه رو استراحت کنیم جان خانم . 7 روز کار می کنیم ، یه روز هم که ....... [nishkhand][nishkhand]

راستی مهدی جان زود بیا سوار هواپیما شو ؛ این دفعه رو باید بریم امریکا [nishkhand][nishkhand][nishkhand]

"مهدی"
1st June 2012, 02:50 PM

1- وقتی 9 سالمون بود ساعت 9 شب مجبور بودیم کار نکبت بار اشغال بیرون بردن رو انجام بدیم [taajob3]

2- نون خریدن که میشه همش مردها هستند [nishkhand]

3- هر جا میریم زنان مقدمند [nishkhand] ولی نیل ارمسترانگ عکسش رو عمل کرد [khandeshadid][nishkhand][khande]

4- وقتی تو مهمونی میشه ، پسر می خنده مامانش میگه نیشت رو ببند ولی دختر خانم که می خنده ، مامانی بهش میگه الهی قربونت برم [nishkhand]

5- تا یه چیز کوچلو اتفاق می افته مامامی به دخترها می گه نازی نازی ولی به پسر میگه پیشته ![nishkhand]

6- پسر که بزرگ میشه مامانش بهش میگه خودت برو لباسات رو بشور خرس گنده ، ولی به دختر خانمها که میرسه میگه عزیزم چرا دستهای نازت رو خسته می کنی ؛ من خودم باست تمیزشون می کنم [nishkhand]

7- تو اتاق که نشستیم تا پسر می خواد بخنده ، رعد چشای مادر خنده طفلکی رو کوفت می کنه [nishkhand] ولی به دختر خانم که می رسه الهی قربونت شم ، الهی قربونت شم [nishkhand]

8- و در اخر سر وقتی دختر پسر با هم بزرگ میشن با هم ازدواج می کنند ؛ مگه خانم می ذاره اخر ماهی 2 قرون پول تو جیب شوهرش باشه [nishkhand] شوهر بدبخت تا خونه نیومده ، برو نون بگیر / شیر/ تاید / برنج / روغن و.... بگیر . حالا مثلا اون بدبخت چه قدر حقوق گرفته که بخواد 4 برابر بودجه ناسا فقط خرج خونه بده ، هااااااااااااا[nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand]

9- و در اخر سر ؛ از این جمله خانمها دیوانه میشم : پاشیم بریم خونه مامانم اینا [nishkhand][nishkhand][nishkhand] بابا بذار یه پنجشنبه رو استراحت کنیم جان خانم . 7 روز کار می کنیم ، یه روز هم که ....... [nishkhand][nishkhand]

راستی مهدی جان زود بیا سوار هواپیما شو ؛ این دفعه رو باید بریم امریکا [nishkhand][nishkhand][nishkhand]

داداش حسابی دلت پره هاااااااااااااا[nishkhand]

من رو به اسم صدا نکن رفیق همون بگو آسمان......

داداش این جنگنده بدرد نمیخوره سوار این شو بریم مواضع دخترها رو بمبارون کنیم:
http://axgig.com/images/93482012610226692262_thumb.jpg (http://axgig.com/viewer.php?file=93482012610226692262.jpg)

yas-90
1st June 2012, 06:12 PM

2- نون خریدن که میشه همش مردها هستند [nishkhand]کار شستن ظرفا و جورابا و اتو کشیدن لباسا هم مال دخترا

3- هر جا میریم زنان مقدمند [nishkhand] ولی نیل ارمسترانگ عکسش رو عمل کرد [khandeshadid][nishkhand][khande]ادب حکم میکنه ، البته فلسفه خودش رو داره

4- وقتی تو مهمونی میشه ، پسر می خنده مامانش میگه نیشت رو ببند ولی دختر خانم که می خنده ، مامانی بهش میگه الهی قربونت برم [nishkhand]با این مخالف سر سختم تا دختر میخنده بهش میگن خجالت نمیکشی میخندی نامحرم صداتو میشنوه ، دندوناتو میبینه،دختر باید سنگین باشه ، دختر باید رنگین باشه و نمیدونم از این قبیل حرفا اما تا پسر میخنده میگن آقربون قد و بالات گل پسرم، ماشالله مردی شده واسه خودش، خدا حفظت کنه مادر، پیر شی پسرم، انشالله عروسیتو ببینم، بچه هاتو ببینم، تازه اگه نپری وسط حرف که همینجور ادامه داره

6- پسر که بزرگ میشه مامانش بهش میگه خودت برو لباسات رو بشور خرس گنده ، ولی به دختر خانمها که میرسه میگه عزیزم چرا دستهای نازت رو خسته می کنی ؛ من خودم باست تمیزشون می کنم [nishkhand]اینم صحیح نمیباشد در این مواقع به دختر میگن بدو دخترم داداشت خسته ست برو غذاشو بیار گرسنه ست پسرم تازه از بیرون اومده(حالا خدا میدونه چرا رفته بیرون این گل پسر) ،جوراباشو هم ازش بگیر بشور و .....

7- تو اتاق که نشستیم تا پسر می خواد بخنده ، رعد چشای مادر خنده طفلکی رو کوفت می کنه [nishkhand] ولی به دختر خانم که می رسه الهی قربونت شم ، الهی قربونت شم [nishkhand]اینم نقض میشه به همون دلایل پسر دوستی اکثر خانواده ها که اثبات شده ست

8- و در اخر سر وقتی دختر پسر با هم بزرگ میشن با هم ازدواج می کنند ؛ مگه خانم می ذاره اخر ماهی 2 قرون پول تو جیب شوهرش باشه [nishkhand] شوهر بدبخت تا خونه نیومده ، برو نون بگیر / شیر/ تاید / برنج / روغن و.... بگیر . حالا مثلا اون بدبخت چه قدر حقوق گرفته که بخواد 4 برابر بودجه ناسا فقط خرج خونه بده ، هااااااااااااا[nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand]حالا نیست که این موادی که فرمودید رو خود آقایون ازش استفاده نمیکنن و تو خونه گشنگی میکشن....یه جوری میگید که انگار همشو زن بدبخت میخوره

9- و در اخر سر ؛ از این جمله خانمها دیوانه میشم : پاشیم بریم خونه مامانم اینا [nishkhand][nishkhand][nishkhand] بابا بذار یه پنجشنبه رو استراحت کنیم جان خانم . 7 روز کار می کنیم ، یه روز هم که ....... [nishkhand][nishkhand]..............[khande][khande][khande][khande][khande]

با همه اینا آخرم نامه نگاریشون مثل غضنفره

داداشی
2nd June 2012, 11:15 PM
سلام
وقت بخیر
این تاپیک فقط یک طنز بیشتر نیست و نبوده.
لطفا بیشتر از این از مسیر خارج نشه و حالت چت روم به خودش نگیره تا مجبور به بستن تاپیک نشویم.
یا حق.

ایده تا پدیده
4th June 2012, 10:41 AM
کلا پسرآ سنگ زیرین آسیاب هستن . حتی خدا هم فرق گذاشته بهشت زیر پای خانوماس ولی بیچاره آقایوننننننننننننننننننن[gerye][gerye][gerye][gerye][gerye][gerye][gerye][gerye]

دخترا کلا در همه موارد بیشترین لذت میبرن ( زیبائی . جنسی.... مثلا پول گرفتن از بابا ( وقتی پسر به بابا بکه پول بده میگه پسر جیکار کردی پول آ رو .بابا یادش رفته آآآآ که 1 ماه قبل پول تویه جیبی داده ولی دختر بکه پول بابا میگه دخمل بابا ... با اینکه دیروز از باباش پول گرفته آآآآآآآآآ) اخه انصافه[ghahr][ghahr][ghahr][ghahr][ghahr][ghahr][ghahr][ghahr]

ایده تا پدیده
4th June 2012, 10:44 AM
ولی خودمونیم آآآ بسر هر چی باشن از دخترا بهـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــتر ن[tashvigh][tashvigh]

مژگان.ش
11th August 2012, 12:51 PM
سلام عزیز دلم ممنون از متن زیبات خیای خیلی قشنگ بود کلی خندیدم انشاالله همیشه بخندی

مژگان.ش
11th August 2012, 12:59 PM
سلام عزیز دلم ممنون از متن زیبات خیلی جالب بود کلی خندیدم انشاالله همیشه بخندی

مژگان.ش
11th August 2012, 01:03 PM
بنظر شخصی من هنوزم ادم صادق پیدا میشه این که چند نفر دروغ گفتن دلیل بر این نیست که صداقت دیگه وجود نداره
این نامه هم به نوبه خودش شیرین بود

NameEly
11th August 2012, 04:22 PM
این نامه هم از سر خانم ها زیاد بود [nishkhand]

yas-90
12th August 2012, 10:26 AM

[entezar][entezar][entezar][asabani][kootak]{phbbbbt}

*FATIMA*
19th August 2012, 07:08 PM
باز جبهه گرفتی ؟! [sootzadan]

mamadshumakher
19th August 2012, 07:14 PM
یعنی دوباره؟ [nishkhand]

NameEly
24th August 2012, 12:49 PM
نه من تسلیم [nishkhand]

تووت فرنگی
24th August 2012, 01:37 PM
[nishkhand] سواد مردارو خوب نشون داد ...

elinaaa
24th August 2012, 02:42 PM
خوشم میاد بعد از 15 صفحه هنوز ادامه دارد..........ولی یادش بخیر چه جنجالی راه افتاد[nishkhand]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد