PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : محسن چاوشی: به عشق خرمشهر و ایران اجازه دادم...

ماری مریم
23rd May 2012, 04:51 PM
http://www.javanemrooz.com/_files/News/images/604783bb-c35a-425e-a1f1-f1c2e7c5e81f.jpg
چهارشنبه 3 خرداد 1391 - 11:20 ق.ظ
http://www.javanemrooz.com/Images/flesh.gif محسن چاوشی: به عشق خرمشهر و ایران اجازه دادم...
کار جدیدی از محسن چاوشی به مناسبت سی‌امین سالگرد آزادسازی خرمشهر از تلویزیون پخش می‌شود.

در حالی که چند روز گذشته پخش قطعاتی از آلبوم «پرچم سفید» محسن چاوشی از شبکه سه سیما باعث تعجب بسیاری از علاقه‌مندان این خواننده شده، او از کار جدیدی خبر داد که روز سوم خرداد به مناسبت آزادسازی خرمشهر برای نخستین بار از تلویزیون پخش خواهد شد.
او در ارتباط با پخش قطعاتی از آلبوم «پرچم سفید» از شبکه سه گفت: «دوستان برای پخش این قطعات از من اجازه گرفته بودند و با توجه به اینکه در آستانه آزادسازی خرمشهر هستیم، افتخار می‌کنم آثار من در چنین مناسبت‌هایی از تلویزیون پخش می‌شود و بابت این اتفاق حس خیلی خوبی دارم.»
چاوشی افزود: «من فقط به عشق خرمشهر و ایران اجازه دادم که آثارم از تلویزیون پخش شود. علاوه بر این، یک قطعه جدید هم در روز آزادسازی خرمشهر از تلویزیون با همین مضمون پخش خواهد شد.»
این خواننده که آلبوم جدیدش به نام «پرچم سفید» اواخر سال قبل در بازار موسیقی کشور منتشر و با استقبال خوب روبرو شد، درباره اقبال مخاطبان به آثارش توضیح داد: «خدا را شکر می‌کنم که بهترین مخاطبان دنیا را دارم و از این حیث افتخار می‌کنم. امیدوارم مستحق این همه لطف دوستان و اهالی موسیقی باشم.»
محسن چاوشی که سال ۸۹ از سوی کاربران خبرآنلاین به عنوان بر‌ترین چهره موسیقی کشور انتخاب شد و در نظرسنجی سال گذشته هم آراء زیادی را کسب کرد و عنوان دومین شخصیت فرهنگی پس از اصغر فرهادی را به خود اختصاص داد، در این ارتباط گفت: «این ابراز لطف‌ها وظیفه مرا سنگین‌تر می‌کند و از اینکه کاربران شما با حضور در این رای گیری به من امتیاز داده‌اند، خوشحالم و از آن‌ها تشکر می‌کنم.»

حسین متقی
23rd May 2012, 06:13 PM
اصغر فرهادی؟
شخصیت فرهنگیه اونوقت؟
خیییلللللللیییییی واقعا!!!!
اصلا شخصیتیه واسه خودش!!
کجاس اونوقت شخصیت فرهنگی ایرانی؟؟؟
داره با بازیگرای هالیوودی تو امریکا عکس و فیلم میگیره تا مشهور بشه 4 تا پولدار سرمایشونو بدن بهش بره فرانسه 1 فیلم بسازه که باز مشهور تر بشه
اگه اینکارا ادمو شخصیت فرهنگی 1 ملت مثل ملت ایران میکنه که دیگه...........

جوان ایرانی
23rd May 2012, 06:21 PM
اصغر فرهادی؟
شخصیت فرهنگیه اونوقت؟
خیییلللللللیییییی واقعا!!!!
اصلا شخصیتیه واسه خودش!!
کجاس اونوقت شخصیت فرهنگی ایرانی؟؟؟
داره با بازیگرای هالیوودی تو امریکا عکس و فیلم میگیره تا مشهور بشه 4 تا پولدار سرمایشونو بدن بهش بره فرانسه 1 فیلم بسازه که باز مشهور تر بشه
اگه اینکارا ادمو شخصیت فرهنگی 1 ملت مثل ملت ایران میکنه که دیگه...........
کاملا موافقم با نظرتون
این آقا اگه شخصیت فرهنگی بود، فرهنگ ایرانی رو به اون وضع داغون به جهانیان نشون نمیداد ا
اصلا اصغر فرهادی میدونه کی چی کشیده تو خرمشهر؟؟؟؟

حسین متقی
23rd May 2012, 07:03 PM
کاملا موافقم با نظرتون
این آقا اگه شخصیت فرهنگی بود، فرهنگ ایرانی رو به اون وضع داغون به جهانیان نشون نمیداد ا
بهش 1 جایزه دادن فکر کرده خیلی دیگه گنده شده
ای اولین اسکار ایران!!!
اسکاری که بهش دادن مثل پفک نمکی ایه که به 1 بچه میدن تا گولش بزنن
منم 1 کلیپ 10 دقیقه ای بسازم وضعیت ایرانو تماما بدبختی و دروغ و ریا و ....... و ... نشون بدم بهم اسکار میدن!!
معلومه سیاسی بوده دیگه از این بیشتر تابلو!!

جوان ایرانی
23rd May 2012, 07:17 PM
ای اولین اسکار ایران!!!
منم 1 کلیپ 10 دقیقه ای بسازم وضعیت ایرانو تماما بدبختی و دروغ و ریا و ....... و ... نشون بدم بهم اسکار میدن!!
وای خدایا باورم نمیشه یکی بالاخره با من هم عقیده بود به هر کی میگفتم میگفت نه این یکی رو دیگه سیاسی نکنید
و دیگه چه فضاحتی بالاتر از این که دو روز قبلش یکی از دانشمندای هسته ایی رو از دست دادیم و این آقا فکر کرده خودش باعث شد اسکار بدن،حتما!!!!!!!!!!!اونها هم احمق به همین سادگی به یه ایرانی اسکار میدن عمرا اگه میفهمید دارن ملت ایران تحقیر میکنند تا اینکه بالا ببره
به قول شما یه پفک نمکی دادن دستش یه نامه هم دادن دستش بخون ما از این اوضاع تو ایران ناراضیم ال میکنیم بل میکنیم عمرا اگه بفهمه وقتی تاریخ مصرفش بگذره باید بره تو همین خیابونای اروپا گدایی!!!!

Majid_GC
28th May 2012, 10:02 AM
ای اولین اسکار ایران!!!

کاملا موافقم با نظرتون

نظر هر کسی محترم هست ! اما :

این صحیح نیست که هرکسی که خلاف افکار ما هست رو محکوم به گمراهی و بی فکری کنیم !

و اصغر فرهادی هرکاری و هر تفکری که داشته باشه متعلق به خودش هست نه بنده !

اگر به فرض هم شخصیت فرهنگی تو فضای نت شناخته شده برای این هست که مردم تشخیص داده اند نه اشخاصی با تفکرات خاص !

در ضمن این تفکر که در پیش گرفته بودیم راه به جایی نبرده !

دیگه جامعه ی ایران نیازمند نوع برخورد اصغر فرهادی هست !

ممنون[golrooz]

elinaaa
28th May 2012, 05:59 PM
اصغر فرهادیو بی خیال،من که طرفدار پر و پا قرص چاووشی هستم،فوق العادست،البته نظرمو گفتم...

حسین متقی
28th May 2012, 08:32 PM

اگر به فرض هم شخصیت فرهنگی تو فضای نت شناخته شده برای این هست که مردم تشخیص داده اند نه اشخاصی با تفکرات خاص !

ممنون[golrooz]

من دیگه جوابی نمیدم
طرز تفکرش به من ربطی نداره ولی رفتار و کارش وقتی به ضرر من میشه اونوقت نمیتونم بی تفاوت باشم

جوان ایرانی
28th May 2012, 09:04 PM

ممنون[golrooz]
شرمنده ولی بنده نمی تونم ببینم کار ایشون یه ملت رو نابود کرده ایشون به عنوان من حرف نزدن
نظر ما تفکرات خاص نیست هر کی یه ذره غیرت داشته باشه فهمیده که چه توهینی شده اگه با نظام مشکل داره بیخود کرده از طرف تمام ملت ایران رفته حرف زده
حرف من حرفیه که مصطفی احمدی روشن یه افتخار از بینمون رفت این میشه شخصیت محبوب من
اگه تند حرف زدم معذرت
با تشکر از نظرتون

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد