PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال کمک فوری درایوام باز نمیشه

davood
8th February 2009, 01:05 PM
با سلام خدمت اساتید محترم من روی هر درایوی که میخوام باز کنم ارور /is not avalid win 32 applicatioon میده ویندوز هم عوض کردم ممنون از راهنمایتان

m_masoudnia
8th February 2009, 01:42 PM
از طريق آدرس بار بريد باز اگه باز نشه احتمالا بايد دوره باره پارتيشن بندي كني

diamonds55
8th February 2009, 03:58 PM
با سلام خدمت اساتید محترم من روی هر درایوی که میخوام باز کنم ارور /is not avalid win 32 applicatioon میده ویندوز هم عوض کردم ممنون از راهنمایتان

در بعضی مواقع که سیستم ویروسی میشه این امکان هست ولی شما درحال حاظر میتونید از منوی run نام درایوی که میخواهید بزنید و وارد بشوید و اطلاعات اون درایو رو در جایی دیگری بریزید و اون درایو رو کاملا فرمت کنید و وقتی این کار را کردیدن اطلاعات بقیه درایوهاتون رو درونش بریزین و کل درایوهای دیگه هم فرمت کنید . احتمال این رو میدم که ویروس روی فایلهای سیستمی شما نشسته .

Bl@ck*roz
10th August 2009, 09:05 AM
در بعضی مواقع که سیستم ویروسی میشه این امکان هست ولی شما درحال حاظر میتونید از منوی run نام درایوی که میخواهید بزنید و وارد بشوید و اطلاعات اون درایو رو در جایی دیگری بریزید و اون درایو رو کاملا فرمت کنید و وقتی این کار را کردیدن اطلاعات بقیه درایوهاتون رو درونش بریزین و کل درایوهای دیگه هم فرمت کنید . احتمال این رو میدم که ویروس روی فایلهای سیستمی شما نشسته .

با سلام خدمت جناب مدیر بازنشسته شما گفتید :::در بعضی مواقع که سیستم ویروسی میشه این امکان هست ولی شما درحال حاظر میتونید از منوی run نام درایوی که میخواهید بزنید و وارد بشوید و اطلاعات اون درایو رو در جایی دیگری بریزید و اون درایو رو کاملا فرمت کنید و وقتی این کار را کردیدن اطلاعات بقیه درایوهاتون رو درونش بریزین و کل درایوهای دیگه هم فرمت کنید . احتمال این رو میدم که ویروس روی فایلهای سیستمی شما نشسته ::::::: خوب این اشتباه نیست ولی می خاستم کامل ترش کنم :::::: ویروسی است به نام kazm gheyz که ورود به درایو ها رو مختل میکنه و مثل این ویروس هیچ جا دیده نمیشه و باید از طریق ادرس بار وارد درایو شود در انتها عرض کنم که این ویروس با format کردن 1 درایو از بین نمیره چون خودش رو در همه ی درایو ها کپی میکنه و باید همهی درایو ها رو format کرد خب حالا من چند وت پیش 1 انتی ویروس داشتم که میتونست ویروس هایی رو که توسط جوجه برنامه نویس های ایرانی نوشته شده بود رو مثل این رو پاک کنه که اسمش خاطرم نیست فقط میدونم اولش این بود که اگه خاستید میتونید سرچ کنید و بیابیدش svx...

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد