PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صندوق انتقادات و پیشنهادات

hadi elec
16th May 2012, 10:24 AM
با سلام

با توجه به کاربران کثیری که از تالار ادبیات بازدید دارند میتونیم بهترین همفکری رو با هم داشته باشیم

در صورت وجود هرگونه نظری در رابطه با تمامی مسایل مربوط به تالار ادبیات همینجا اعلام کنید

تا با همفکری بهترین تصمیم رو بگیریم

با تشکر از همه

ishildaq
4th August 2012, 11:16 AM
با عرض پوزش به علت ارسال نا بجا در صورت امکان این تایپیک (http://www.njavan.com/forum/showthread.php?122242-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D8%B9%D8%B1%D9%87-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%B4%D8%B9%D8%A7%D8%B1-%D8%AA%D8%B1%DA%A9%DB%8C-%28deyi%C5%9Fm%C9%99-%29&p=340853&highlight=#post340853)را به بخش مشاعره (http://www.njavan.com/forum/forumdisplay.php?819-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D8%B9%D8%B1%D9%87)منتقل نمایید با سپاس

vahid5835
28th June 2013, 11:21 AM
سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت محترم ادبیات
پیشنهاد افزودن بخش معرفی فعالان ادبی معاصر از قبیل نویسنده رمان های مختلف شعر داستانهای کوتاه و فیلم نامه نویسان را در صورت صلاحدید شما و علاقه مندان بخش ادبیات این بخش افزوده شود
با تشکر از شما

مدیر تالار ادبیات
28th June 2013, 11:33 AM
سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت محترم ادبیات
پیشنهاد افزودن بخش معرفی فعالان ادبی معاصر از قبیل نویسنده رمان های مختلف شعر داستانهای کوتاه و فیلم نامه نویسان را در صورت صلاحدید شما و علاقه مندان بخش ادبیات این بخش افزوده شود
با تشکر از شما

سلام بر شما

ممنون از اینکه به این تالار توجه دارید

یه بخش تو تالار هست به نام مشاهیر ادبی (http://www.njavan.com/forum/forumdisplay.php?822-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%87%DB%8C%D8%B1-%D8%A7%D8%AF%D8%A8%DB%8C) که معمولاً مطالب مد نظرتون اونجا قرار می گیره.
یه مطالعه رو اون بخش داشته باشید و بعد از اون منتظر نظرتون در این خصوص هستم
با تشکر

mamadshumakher
17th July 2013, 03:23 PM
سلام...[golrooz]

نظرتون با یه مسابقه داستان نویسی اونم از نوع کوتاهش چیه؟البته با موضوع

میتونیم 1هفته هم مهلت بدیم و 3تا از بهترین داستان ها برنده باشند و بهشون مدال اهدا بشه

موضوع هم مثلا :پسرک یا دخترک باهوش...که بتونیم داستانی هوشمندانه بنویسیم....یه چیزی مثل هوش سیاه [nishkhand] اما از نوع سفید

یا مثلا موضوع ترس...بتونیم یه داستان کوتاه ترسناک بنویسیم....

نظرتون چیه؟

مدیر تالار ادبیات
17th July 2013, 05:05 PM
سلام...[golrooz]

نظرتون با یه مسابقه داستان نویسی اونم از نوع کوتاهش چیه؟البته با موضوع

میتونیم 1هفته هم مهلت بدیم و 3تا از بهترین داستان ها برنده باشند و بهشون مدال اهدا بشه

موضوع هم مثلا :پسرک یا دخترک باهوش...که بتونیم داستانی هوشمندانه بنویسیم....یه چیزی مثل هوش سیاه [nishkhand] اما از نوع سفید

یا مثلا موضوع ترس...بتونیم یه داستان کوتاه ترسناک بنویسیم....

نظرتون چیه؟

سلام بر شما دوست عزیز

ممنون از توجهتون

ایده بسیار خوبیست ولی باید در بدو امر با فعال شدن گروه های داستان نویسی و مشارکت کاربرا، ذائقه ادبی کاربرا رو دید و بر اساس اون نوع داستانها رو مشخص کرد.
البته نباید با اتکا به این نکته سایر سلایق کاربرا رو نادیده گرفت.

بلدرچین
17th July 2013, 05:17 PM
سلام بر شما دوست عزیز

ممنون از توجهتون

ایده بسیار خوبیست ولی باید در بدو امر با فعال شدن گروه های داستان نویسی و مشارکت کاربرا، ذائقه ادبی کاربرا رو دید و بر اساس اون نوع داستانها رو مشخص کرد.

ایده ی خوبیه البته این ایده رو من قبلا هم در شعر و هم داستان ارائه داده بودم...
دقیقا هم شبیه همین ایده بودش...

mamadshumakher
17th July 2013, 07:47 PM
سلام بر شما دوست عزیز

ممنون از توجهتون

راستشو بخوای منظورتو نفهمیدم....

گروه داستان نویسی؟[tafakor] یعنی چطوری؟گروه داستان نویسی قراره چه کاری انجام بده....ذائقه گروه داستان نویسی ملاک قرار بگیره؟اصلا به نظر من نیاز نیست سلیقه کسی رو ملاک قرار بدید....چندتا از همکارای ادبی به همراه مدیر کافی هستند برای انتخاب موضوع....

و یه موضوع دیگه اینجور مسائل که کمک به استعداد یابی و افزایش ذوق ادبی کاربرا داره بهتره سریع و غیر منتظره و با تعداد بالا انجام بشه تا سایت حداقل از لحاظ تالار ادبیات یکم پویایی پیدا کنه...کلا خیلی وقت هست کسی چیزی از خودش نمینویسه

مدیر تالار ادبیات
17th July 2013, 09:09 PM
راستشو بخوای منظورتو نفهمیدم....

گروه داستان نویسی؟[tafakor] یعنی چطوری؟گروه داستان نویسی قراره چه کاری انجام بده....ذائقه گروه داستان نویسی ملاک قرار بگیره؟اصلا به نظر من نیاز نیست سلیقه کسی رو ملاک قرار بدید....چندتا از همکارای ادبی به همراه مدیر کافی هستند برای انتخاب موضوع....

و یه موضوع دیگه اینجور مسائل که کمک به استعداد یابی و افزایش ذوق ادبی کاربرا داره بهتره سریع و غیر منتظره و با تعداد بالا انجام بشه تا سایت حداقل از لحاظ تالار ادبیات یکم پویایی پیدا کنه...کلا خیلی وقت هست کسی چیزی از خودش نمینویسه

تو این گروه ها فععایت کاربران تجمیع و هدفمند خواهد شد و سعی میشه تا کاربرها به کمک هم سطح دانش ادبی خودشون رو ببرن بالا

به محض اینکه زیرساخت لازم تو تالار ایجاد شد ( به زودی ) شاهد این حرکت خواهیم بود

و اما اینکه گفتید مدیر و همکار های تالار خودشون تعیین کننده مطلق باشند باید به این نکته اشاره کرد که ممکنه این کار عرصه رو بر بعضی از عزیزان تنگ کنه

mamadshumakher
17th July 2013, 10:48 PM
تو این گروه ها فععایت کاربران تجمیع و هدفمند خواهد شد و سعی میشه تا کاربرها به کمک هم سطح دانش ادبی خودشون رو ببرن بالا

به محض اینکه زیرساخت لازم تو تالار ایجاد شد ( به زودی ) شاهد این حرکت خواهیم بود

و اما اینکه گفتید مدیر و همکار های تالار خودشون تعیین کننده مطلق باشند باید به این نکته اشاره کرد که ممکنه این کار عرصه رو بر بعضی از عزیزان تنگ کنه

ببخشید من قصد دخالت در برنامه های این تالار رو نداشتم[khejalat]

فقط یه پیشنهاد بود

ولی درباره خط آخر....
نگفتم مدیران تعیین کننده ی همه چی باشند.....فقط برای مسابقه رو گفتم....وقتی قراره یه مسابقه برگزار بشه نمیشه اول نظر همه رو بپرسیم هر کی یه موضوع بده تا مسابقه برگزار شه....

وقتی موضوع رو مدیران و همکاران بین خودشون انتخاب کنند و مسابقه استارت بخوره خب هر کی تمایل داشته باشه شرکت میکنه

ولی بازم شرمنده....من منتظرم....[golrooz][tashvigh]

Capitan Totti
23rd April 2015, 10:46 PM
http://www.njavan.com/forum/showthread.php?225299-%DA%86%D8%B1%D8%AA-%D9%86%D9%88%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%DB%8C%D8%B2-!&p=632532#post632532

این دیگه چرا قفل شد !![khande]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد