PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث زندگی زیباست ای زیبا پسند

mohammad.persia
11th May 2012, 08:17 PM
زندگی شما می‌تواند به زیبایی رویاهایتان باشد. فقط باید باور داشته باشید که می‌توانید کارهای ساده‌ای انجام دهید.
در زیر لیستی از کارهایی که می‌توانید برای داشتن زندگی شادتر انجام دهید، آورده شده است. هر روز آنها را به کار بگیرید و از زندگی خود لذت ببرید.

سلامتی

1- آب فراوان بنوشید.

2- مثل یک پادشاه صبحانه بخورید، مثل یک شاهزاده ناهار و

مثل یک گدا شام بخورید.

3- از سبزیجات بیشتر استفاده کنید تا غذاهای فراوری شده.

4- با این 3 تا E زندگی کنید: Energy
(انرژی)،Enthusiasm (شور و اشتیاق)، Empathy

(دلسوزی و همدلی).

5- از نماز و دعا کمک بگیرید.

6- بیشتر بازی کنید.

7- بیشتر از سال گذشته کتاب بخوانید.

8- روزانه 10 دقیقه سکوت کنید و به تفکر بپردازید.

9- 7 ساعت بخوابید.

10- هر روز 10 تا 30 دقیقه پیاده‌روی کنید و در حین

پیاده‌روی، لبخند بزنید.

mamadshumakher
11th May 2012, 08:29 PM
عالی بود.اما قبول کن نمیشه بعضی از این موارد رو رعایت کرد..من که با 3مورد اول مشکل دارم.

mohammad.persia
11th May 2012, 09:13 PM
البته منم با یه مورد مشکل دارم
ولی خب سعی میکنم اونم بر طرف بشه
اخه اگه بخوایم حتما میشه

پرنا
11th May 2012, 09:37 PM
زندگی بردن ها وباختن هاست.شور لحظه ها واندوه دقیقه ها.زندگی ماجرای ناتمامی است که حوادث بسیار دارد. باید تجربه کرد که

روزهایی از زندگی هست که سفره از نان تهی است. روزهایی که سوز سرما استخوان را بی طاقت مکند.روزهایی است که باید خواب را

پشت پلکها گذاشت. مسیر زندگی از گردنه های غم وشادی رنج وبهروزی وشکست وپیروزی میگذرد.زندگی قصه های مادر است وغصه

های پدر. زندگی پر است از فراز و فرود سختی وآسانی .زندگی مبارزه برای دست یابی به فردایی بهتر است.ودر آخر زندگی یعنی امید به آینده ای بهتر.[tafakor]

homeyra
12th May 2012, 10:41 AM
"زندگی" را به تمامی زندگی کن،در دنیا زندگی کن بی آنکه جزئی از آن باشی.همچون نیلوفری باش در آب،زندگی در آب و بدون تماس با آب.......

R.SS
12th May 2012, 03:31 PM
سلام منr.sهستم کاربرجدید...بایدبگم کیفیت زندگی تمام ماانسانهارایک چیزتعیین میکندوان...تلاش وپشتکار...سهراب میگه:زندگی تجربه ی شپره درتاریکی است..زندگی جذبه ی دستی است که میچیند زندگی بالوپری داردباوسعت مرگ ..پرشی داردبه اندازه ی عشق زندگی چیزی نیست که لب طاقچه ی عادت ازیادمنوتوبرود...واقعازندگ چیزی نیست که لبه ی طاقچه ی عادت ازیادمنو توبرود..این روزهازندگی عادت شده..عادت...ولی من یک جوانم وازگوشه ی کوچک اتاقم دنیای بزرگم راخواهم ساخت...وامیدوکاروکاروکارسر ایه ی زندگی من است...

mozhgan.z.1368
12th May 2012, 07:49 PM
همه اینا که گفتین درسته
ولی بعضی موقع ها غمای زندگی بهت امون نمیده یادت میره زیبایی هم وجود داره

mamadshumakher
13th May 2012, 12:13 AM
به نظر من حقیر سخت ترین مرحله زندگی اینه که دیدگاه درست رو پیدا کنیم.
چون هر کسی تو مسیر دیدش حرکت میکنه.ممکنه کمی اهسته بره اما بازم به همون سمت دیدش میره.پس باید بهترین و کامل ترین دیدگاهو سرلوحه ی زندگیمون کنیم .

secret road
13th May 2012, 09:19 AM
زندگی زیباست اگر بگذارند
چشم مخصوص تماشاست اگر بگذارند

ما که تلاشمونو میکنیم اما بی فایدس [negaran]

marziyh
13th May 2012, 02:26 PM
انسان بيش از زندگيست آنجا كه هستي پايان مي يابد ،او ادامه مي يابد.
دکتر علی شریعتی

shima_70
13th May 2012, 06:53 PM
سلام به دوستان
همه این موردههایی که دوستمون گفتن واقعا میتونه تاثیربذاره رو بهتر شدن زندگی..
ولی چیزی که ازهمه مهمتره ومیتونه شادی رو به زندگی ببخشه بنظرم داشتن انگیزه و هدفه!!!وتلاش کردن برای رسیدن به اون.....انسان تا زمانی که هدفی داره واسه تلاش کردن...زندگیش تحرک داره....زندگی تحرک داشته باشه میشه ی زندگی شاد...

mohammad.persia
14th May 2012, 07:54 AM
زندگی زیباست اگر بگذارند
چشم مخصوص تماشاست اگر بگذارند

ما که تلاشمونو میکنیم اما بی فایدس [negaran]

از کجا میدونین؟
شاید قراره یه چیزه بهتر از افکارتون تو زندگیتون رغم بخوره
شما الان تنها چیز که کم دارین
یه افکار خوبه که بهتون بگه شما میتونین بهترین باشین
چون اینجمله رو نمیگین پس تلاش هاتونم اون انرژی که لازمه برای خوشبختی رو تولید نمیکنه

secret road
14th May 2012, 12:03 PM
از کجا میدونین؟
شاید قراره یه چیزه بهتر از افکارتون تو زندگیتون رغم بخوره
شما الان تنها چیز که کم دارین
یه افکار خوبه که بهتون بگه شما میتونین بهترین باشین
چون اینجمله رو نمیگین پس تلاش هاتونم اون انرژی که لازمه برای خوشبختی رو تولید نمیکنه
خوب قدرتشو ندارم
شاید هم ایمان لازم رو ندارم
نمیدونم حس میکنم تو رینگ بوکس گیر کردم

نارون1
14th May 2012, 12:37 PM
خوب قدرتشو ندارم
شاید هم ایمان لازم رو ندارم
نمیدونم حس میکنم تو رینگ بوکس گیر کردم

سلام

ببخشید جسارت میکنم و نظرمو میدم........

ولی به نظر من شما منتظرین که زیبایی زندگی توسط دیگران به شما داده بشه......

زندگی زیباست اگر بگذارند !!! >>>>زندگی زیباست اگر من بخواهم

تا وقتی منتظر باشین بقیه اینو به شما بدهند ، خب مسلما امکان داره حالا حالاها بهش نرسین.......

خودتون تلاش کنین ، با تمام وجود بخواین و بهش برسین ، اوونوقت شما میتونین اینو به بقیه هدیه بدین [shaad]

امتحانش ضرر نداره ......[cheshmak]

ماه آفرید
14th May 2012, 07:24 PM
شادی و غم دو یار همیشگی اند....زندگی زیبا هم شادی دارد و هم غم.... فقط به انسان بستگی دارد که در لحظه کدام را انتخاب می کند...[golrooz]

secret road
14th May 2012, 09:21 PM
سلام

ببخشید جسارت میکنم و نظرمو میدم........

ولی به نظر من شما منتظرین که زیبایی زندگی توسط دیگران به شما داده بشه......

زندگی زیباست اگر بگذارند !!! >>>>زندگی زیباست اگر من بخواهم

تا وقتی منتظر باشین بقیه اینو به شما بدهند ، خب مسلما امکان داره حالا حالاها بهش نرسین.......

خودتون تلاش کنین ، با تمام وجود بخواین و بهش برسین ، اوونوقت شما میتونین اینو به بقیه هدیه بدین [shaad]

امتحانش ضرر نداره ......[cheshmak]
جسارت نیست به هر حال یه بحث که باید نظراتمون رو بدیم. تازه شما داری لطف می کنی که با نظرت سعی در کمک داری
خوب منم سعی میکنم احساسی نباشم و با واقعیت روبرو بشم
خوب من 22 سال از عمرم گذشته، برای من خیلیه کسیم بگه جوونی باو تازه اول راهی قبول نمیکنم[nishkhand]
بخوام تلاش کنم باید یه راهیو برم، معلوم نیس راه درست باشه یا نه؟ اینو قبول داری؟ حالا باید چند سال از عمرم بگذره تا این راه رو هم برم و بفهمم غلطه
نه اینکه بخوام کسی بیاد و بگه بیا اینم زندگی زیبا اینم آرزوهات
اما من 22 سال دویدم دیگه خستم، از این به بعد میخوام اون دنبالم باشه
اگه حقم باشه بهم میرسه

s@n@z
14th May 2012, 09:35 PM
اینکه ما چگونه زندگی رو میبینیم روی چطور زندگی کردنمون اثر داره.
با اینکه زندگی واقعا قشنگه ولی کوچکترین مشکلات هم تا وقتی که حل نشده باشن بزرگ جلوه میدن

آرماندیس
15th May 2012, 09:26 AM
زندگی زیباست، زیباست زندگی
آنقدر زیباست این بی بازگشت
کز برایش می توان از جان گذشت

نارون1
15th May 2012, 09:27 AM
جسارت نیست به هر حال یه بحث که باید نظراتمون رو بدیم. تازه شما داری لطف می کنی که با نظرت سعی در کمک داری
خوب من 22 سال از عمرم گذشته، برای من خیلیه کسیم بگه جوونی باو تازه اول راهی قبول نمیکنم[nishkhand]
بخوام تلاش کنم باید یه راهیو برم، معلوم نیس راه درست باشه یا نه؟ اینو قبول داری؟ حالا باید چند سال از عمرم بگذره تا این راه رو هم برم و بفهمم غلطه
اگه حقم باشه بهم میرسه

سلام

شما انتخاب میکنین و راهی رو میرین ، میتونین از تجربیات بقیه استفاده کنین تا مجبور نباشین تمام راهها رو امتحان کنین..........

22سااااااااااال رو کاملا ندوییدین..........تو سالهای اولیه زندگی که هماهنگ با تجربه کردن چیزهای مختلف لذت میبردین و ....،، متاسفانه از دوران خاطرات مبهمی تو ذهنمون باقیست

اگه اون دوران رو کاملا به خاطر بیاریم ، حس زیباش رو با تمام وجود احساس میکنیم............

اینو همیشه به خاطر دداشته باش که برای رسیدن به چیزهای باارزش باید تلاش کنی ........ اینطوری لذتش رو با تمام وجود احساس میکنی

تصور کن یه موقعی داره میاد طرفت وسط راه میبینه یکی هست که داره برای رسیدن بهش تلاش میکنه، میگه این ارزش منو بیشتر درک میکنه چون تلاش کرده ، میره طرف اون...........

تو یکمی حرکت کن و تلاش ...... اون صدبار بهت عرضه میکنه.........[cheshmak]

mohammad.persia
15th May 2012, 03:43 PM
اگه حقم باشه بهم میرسه

ببینید تو زندگی باید رسیک کرد
از ریسک کردن نترسید
این علمی که الان تو جهان هستش
فکر نکنید همه راه اصلی خودشو طی کردن و هیچ شکستی نبوده
اگه از این بترسین که به شکست منتهی بشه
هیچ پیشرفتی حاصل نمیشه
فکرشو بکنید اگه از همون موقع ای که انسان آفریده شد
همه آدمها میترسیدن که کارشون با شکست روبرو بشه
الان هیچ علمی وجود نداشت
فرق بین انسان و حیوان اینه که انسان به سوی یه هدفی میره که خودش نمیدونه انتهاش چی میشه
شما خسته نیستین مطمئن باشید
چون اگه بر اساس سن حساب کنید احتمالا الان من خیلی خیلی خسته تر از شما هستم چون چند سال از شما بزرگترم
و اینکه قرار نیست کسی با تلاش کردن خسته بشه
ما همه تلاش میکنم که به خوشبختی برسیم
خب مطمئنا خوشبخت بودن از نگاه من و شما فرق های زیادی داره
هر کدوممون با دید خودمون به اون نگاه میکنیم
خیلی ها پول ندارن خوشبخت هستند
خیلی ها پول دارند خوشبخت نیستند
خیلی ها با اینکه بیمار هستند احساس خوشبختی میکنند
خیلی ها سالم هستند و هیچ احساسی ندارند
یه دید درست به زندگی میتونه واقعیت رو بهمون نشون بده
و اینکه مطمئن باشید کسی دنبالتون نمیاد
چون خوشبختی به شما هیچ احتیاجی نداره
شما به اون نیاز دارین
پس فرصت از دست ندین و به سوی هدفتون قدم بردارین

secret road
16th May 2012, 07:54 AM
دوستای خوبم، خیلی خوشحالم که با حرفای قشنگتون بهم امید میدین
من سعی خودمو میکنم، سعی میکنم شروع کنم
نمیدونم اما حس میکنم برای شروع باید کلاً عوض شد
بازم مرسی که آدم رو تنها نمیزارین و وقت میزارین و تجربه هاتونو در اختیارم میزارین
امیدوارم بتونم خوبیاتونو جبران کنم [golrooz][golrooz]

پیدرا
18th May 2012, 10:49 AM
زندگی زیباست،زشتیهای آن تقصیر ماست. در مسیرش هرچه نازیباست آن تدبیر ماست.

جویابرق
20th May 2012, 12:51 PM
به نام الله خالق زیبای هستی!!!

نامه ای برای "ساکنان زمین"
مانویسندگان این ادعانامه ی فرهنگی ،سیاسی ،اخلاقی غالبآچهرهای "علمی، فرهنگی ،سیاسی ،هنری واخلاقی غیردولتی وغیرنظامی" هستیم.که ازچشم اندازی منطقی ،حقوقی به عرصه پهناورجهانی نگریسته وازرفتارغیرمتمدنانه ی برخی دولت ها ،رسانه ها وگروههای فشارسیاسی درشرق وبخصوص غرب (اروپاوامریکا)عمیقآمتعجب ومتاسفیم وبدینوسیله اعتراض خودرانسبت به سیاه نمائی ها،دروغ بافی ها ولحن فاشیستی تبلیغات اسلام ستیزه وضدمحمدی اعلام داشته وشماسران کشورهای دنیا رابه منطق اخلاق ،آزادی های دوجانبه ،نفی سانسور واهانت علیه اسلام وبه گفتگوی شفاف وعلنی دردادگاه وجدان جهانی فرا می خوانیم مانگرانیم که پروژه ی غیرمنصفانه وخشونت آمیزی که برضداسلام ومسلمانان درغرب وشرق درحال جریان است .وبه تولیدوتوزیع نفرت وترس ازاسلام وجنگ روانی وتبلیغاتی وحشیانه برضد چهره ی نورانی پیام آوربزرگ خداوندمتعال ،معلم اخلاق،معنویت وتربیت "حضرت محمدبن عبدالله (ص)"که مبشررحمانیت وعقلانیت برای همه بشریت بوده است.ومصدق بارزتروریزم تبلیغاتی وخشونت فرهنگی ونقض حقوق فرهنگی بیش از1.5میلیاردمسلمان سراسرجهان می باشد.به نتایج غیرقابل پیش بینی وغیرقابل پیشگیری باابعادبین اللملی بینجامد.این فرهنگ ،فرهنگ خشونت و روش های کینه توزانه که باپوشش آزادی بیان صورت می گیردنه تنها ساحت مقدس خاتم الانبیاءبلکه چهرهای نورانی دیگر همچون "مسیح (ع)،مریم (ع)،موسی (ع)وابراهیم (ع)"رانیزگاهگاه هدف قرارگرفته ودرقالب فیلم ،رمان ،کاریکاتورویامقاله و..... به زهرپاشی ونفرت پراکنی وتروریزم فرهنگی دامن می زند.سخنان برخی سیاست مداران غربی به ویژه وزیران امورخارجه کشورهای امریکا ،انگلیس،فرانسه و.....که به عنوان نماینده برخی ازسخنگویان محافل سیاسی امریکا واتحادیه اروپاهستندازاین اعمال شیطانی وغیراخلاقی وغیرمتمدانه حمایت کرده وازکلیه رسانه هابخصوص رسانه های اروپاازجمله ماهوارها،اینترنت ،برنامه هاو....خواستندکه به "پیامبراعظم (ص)"اهانت کنند.نشان می دهدکه مسئله ابعادشخصی واتفاقی نداردوحمله به اسلام امروزتبدیل به یک سیاست رسمی ودولتی شده است.این نامه بدان دلیل نگاشته شده است که ماهنوزبه طورقطع ویقین مطمئن نشده ایم آیااین سیاست عمومی وجدیدغرب است یادیدگاه برخی سخنگویان ودولت مردان اروپایی وامریکایی است که تحت فشارصهیونیزم صورت گرفته است واگراین فرض رابدانیم که مشکل غرب آزادی بیان بوده است اینک خوب است به این چندپرسش نیزپاسخ دهند؟1.آیاآزادی بدون اخلاق ومنطق آزادی اهانت ودروغ درخدمت رشدوآگاهی است یاتبعیض وخشونت ؟وآیامتقابلاچنین حقی رابرای دیگران علیه ارزش های خودنیزمی پذیریدیاخیروچرا؟2.چراکشوره ای غربی وغرب زده آزادکه حتی لباس دختران مسلمان راتحمل نمی کندوحقوق زن ودرراس آن حق برهنه نبودن وحفظ کرامت زنانه روآزادی پوشش راباقانون منع حجاب سرکوب می کند.حال اروپایی که آزادی بیان رادرحدطرح سئوال ازهولوکاست وفقدان مشروعیت رژیم اشغال گرقدس قائل نیست .اروپایی که از"قرن 18"تاامروز ودرنیم قرن اخیردرکنارکشورایالات متحده امریکاباقدمتی کمتراز200تا300سال بااشغال ونظامی گری همواره جهان همیشه سبزاسلام راازمراکش ومصروتاعراق وافغانستان وپاکستان وهندومالزی واندونزی و......موردتجاوزقتل وغارت عام قرارداده است.غربی که بجای گفتگوی آزادوشفاف وبرابرواردپروژه ی اهانت وفحاشی وتحقیردیگران شده است.چگونه نه فقط ارزشها ی اسلامی وانسانی بلکه حتی ارزش های به اصطلاح اروپایی رانیزچنین به این آسانی وسادگی لگدمال می کنید؟اسلام آخرین دین آسمانی وهمان رازستاره حضرت داودنبی (ع)شمارادعوت به توحیدمعنویت وبرادری وصلح می کند.ولی چراشماپس ازدوقرن قتل وعام وغارت جهان اسلام وتداوم جنگهای صلیبی وجنگهای سکولارعلیه مسلمانان وسایربشریت هنوزدولتمردان کشورهای غربی ازجمله امریکا وکشورهای اروپایی حاضرنیستیدبدون کینه وپیش داوری به سخنان محمد(ص)گوش فرادهید.وحق استماع آزادوداوری برای مردمان خطه ی یهودی نشین ،مسیحی نشین وسایرادیان الهی قائل باشید.درست است که سرعت گسترش اسلام درغرب وشرق ودراین دهکده ی فناوری واطلاعات درسراسردنیاهم پاپ رانگران کرده باشدوهم مزاج برخی ازسیاست مداران غربی وغرب زده شرق راتلخ ،عصبانی وآشتفه ساخته باشد،ولی آیااهانت وتحقیروتشویش افکارعمومی وفحاشی شیوه ای درست برای مبارزه بااسلام یاهرمکتب منطقی واخلاقی دیگرنیست !اگرمردم مسیحی ،ودایه دارسکولارفوج فوج به اسلام سرازیرومتمایل می شوندبایدبه ریشه های آن توجه کردوراحل شماگسترش فوبیا وترس ونفرت ازاسلام وچهره سازی دروغین ازجمال پرازرحمت وبرکت ونورانیت آخرین پیام آورخداوندرحمت حضرت محمدبن عبدالله نیست!روشهای نادرست چه توسط فاشیست هاوچه لیبرالیست هابکارگمارده شونددرحال محکوم به شکست هستندچناچه گوبلزوآشویتس هایاادبیات استالین وتعبیدگاههای سیبری نتواست بقاءایدئولوژی های مادی راتضمین کند.وبحران معنویت وپوچ گرایی علاج نشد،گوانتاناموهاونیروگاها ی مخوف صهیونیسم وادبیات توهین آمیزغرب امروزعلیه اسلام ومسلمین قادربه حل بحرانهای نظام سرمایه داری لیبرال که آخرین ایدئولوژی مادی وپوچ گرایی مدرنیته ی غربی است.نخواهدبود.اگرغرب ازسابقه دین ودینداری خود،درعذاب است.وخاطرات قرون وسطا وحاکمیت پاپ هاودادگاههای انگیزاسیون وجنگ صلیبی شکنجه گاههای مسیحی وعلم ستیزی ودانشمندسوزی های گذشته وجدان اروپا راآزارمی دهد.بایدبدانیدکه راه جبران آن مبارزه باهرنوع دین ومعنویت نیست وانتقام قرون وسطای مذهبی خودرانبایدباهرنوع دین ومعنویت نیست وانتقام قرون وسطای مذهبی خودرانبایدازاسلام که دین درعلم وعقلانیت وحقوق بشروعدالت است.بگیرید،مگرنه تاریخ تمدن جدیداروپاطبق اسنادومدارک معتبربه وضوع معترف بوده است.که خروج اروپاازقرون وسطی وآشنایی اش باعلوم جدیدواساس علمی ودینی غرب نخستین بارازطریق تماس باتمدن وسیع اسلامی وترجمه علوم جدیدازجهان اسلام به اروپا وآشنایی غرب باآزمایشگاهاودانشگاههاوکت ابخانه هاوبیمارستان های اسلامی صورت گرفته است؟وهمان به خیال خودجهان غرب بازیرکی تمام ازاندیشمندان ونخبگان مسلمان درآزمایشگاهها،نیروگاههاوم حافل سیاسی وهنری خوداستفاده می کند.این راجهان پرتلاش غرب بایدبداندکه کجاترمزکند!وپاسخ خشونتهای مسیحی وکلیسای قرون گذشته خودرانبایدباخشنوتهای سکولارومدرن وبه شکل واکنش متعصبانه علیه اسلام که هیچ دخالتی درخشونت ها وتاریخ اروپانداشته است،جبران کرد.قرآن کریم آخرین وکامل ترین کتاب آسمانی بشریت که جان یک تن رامساوی باجان کل بشریت می داندوازهمه ی" پیامبران آسمانی چون موسی (ع)ومسیح (ع)"باتجلیل ونیکو یادمی کندویا"پیامبراکرم (ص)"راکه خشونت بدنی وحتی خشونت زبانی راجزءگناهان شرعی بزرگ وقتل بی گناه رادرردیف شرک به خداوندمتعال برمی شماردوپیامبری که عقل رانه مظهرشیطان بلکه رسول حق وحجت الهی می خواندوخوددرمدیته ی براساس انسان دوستی وآزادی مذهب بامسیحیان ویهودیان وزردتشتیان مواجه شد.وعظیم ترین تمدن جهانرادرسریعترین زمان درقرنهای نخست اسلامی به وجود آوردچگونه می توان باچندکاریکاتوریااهانت ودروغ نابودساخت یابه عقب راند؟نتنهامسلمان بلکه سایرادیان ازشمادیگرتساهل وپلورالیزم نمی خواهند بلکه کمی ادب وانصاف می خواهند!یاس ازنهادهای بین المللی همچون سازمان ملل که امروزه کارکنان آن توسط غرب تعیین وتکلیف می شوندنیزمثل بیماری واگیردارفراگیرشده است.چراحق وتوبرای عده ی چندکشورقلیل باشدکه درآن اسلام به عنوان آخرین دین الهی وتکمیل کننده تمام ادیان هیچ نقشی ندارد.امااین دگماتیزم سکولارواکیلارش آهنین نظام سرمایه داری غرب وروشهای زیادطلبانه وسرکوب گرانه وادبیات درتحقیروتهمت ودیسیپلین های دیکتاتورمودبانه وجنگ افروزانه تنها به افراطی گرهای دوجانبه دامن می زند.اگرهدف شماجلوگیری ازپیشرفت سریع اسلام درجهان غیرمسلمان وبویژه دراروپاوآمریکاست.بازهم بهتراست روش استدلال وگفتگوواخلاق راامتحان کنیدودریک رقابت دموکراتیک ومنطقی وباپس دادن آزادی بیان وآزادی پوشش به شهروندان مسلمانتان درغرب وتبدیل روانشناسی اهانت به گفت وگوومناظره اجازه دهیداستدلالهای مابایکدیگربجنگندنه خودمان هژمونی غرب بااشغال کشورهای فلسطین وافغانستان وقتل وعام وقانون جنگل وتهدیدعلیه ایران وسوریه وسایرملت های مسلمان باجنگ نابرابرازطریق رسانه هاحفظ نخواهدشد!حمایت دولت های اروپایی ازامثال افرادی همچون سلمان رشدی مرتدوکارکاتورهای احمقانه ی اخیروتبدیل آزادی بیان به آزادی توهین وحمایت ازگروهک های تروریستی همچون منافقین جندالله پژاک وفرقه زاله ی وهابیت وتقویت القاعده وطالبان وکشتارمردم بی دفاع هیچ عذروپوزشی راقبول نخواهدکرد.تداوم جنگ های صلیبی بااهداف سکولارچیزی جزخشونت وتروریزم فرهنگی اخلاقی وسیاسی تمام عیارنیست.کشتارروزانه چندین نفرازسربازان غربی درکشورهای اشغال شده مشکلات روحیوروانی دربین آنهاوتحویل جنازهای آنهابه خانواده هایشان حاکی ازامرفوق است.اختصاص یافتن بودجه های کلان برای مبارزه باتروریست وبهانه های حمله های تروریستی درحالی که خودباعث افزایش تروریست وتقویت آن درجهان می شود .خودنشانه دیگرازحاکمیت قانون جنگل وازبین رفتن راحل های فکری ومنطقی است.پیشنهادمی شدبجای این صرف بودجه آنرابرای اقتصادمریض ،محیط زیست درحال فنا،امنیت شغلی مردم غرب ،رفاه واهداف بین اللملی صورت می گردد.تاچشم اندازاین خالق پرازامید،آرزووخلاقیت برروی این کره ی خاکی برای حال ونسل های آینده ماندگارباشد.آیابهترنیست بجای تهدیدوتوهین اجازه دهیدنمایندگان جهان اسلام باشمادریک گفتگوی شفاف ،آک دمیک ورسانه ای ودرمحضرداوری دههامیلیون شهروندمسلمان وغیرمسلمان غرب آزادانه بگویند،وبشنوند.وبه شعورشهروندان اروپایی وامریکایی احترام گذارده وآنگاه خودتصمیم بگیرند؟درخواست منطقی وحداقلی (مینی مالیستی)ماآن است.که به حقوق فرهنگی مسلمان وبه شعورمردم اروپااحترام بگذارید.دروغ بستن به اسلام وبمباران تبلیغاتی علیه شخصیت نورانی پیامبراکرم (ص)که رحمت آسمانی برای همه بشریت است.نوعی تفتیش عقائدوبنیادگرائی سکولارحذف عقلانیت وعشق واخلاق ازصحنه رسانه هاوسیاست بین المللی است.اگرجنگ برای عده ای کسب وکارپرآمدی بوده است.امامابعنوان وجدان روشنفکران ودانشگاههای کشورهای اسلامی وسراسردنیابه دولتمردان اتحادیه اروپا،عرب به ویژه نخبگان واندیشمندان سکولارورجال دینی اروپاونوکران آنهاتوصیه می کنیم.روشهای پرخاشگرانه وسرکوبگرانه وخشن رابه هرنحومهاروکنترل کنند.وبه شیوه های انسانی ترومتمدنانه تری برای مبارزه بااسلام وجلوگیری ازگسترش آن ببندیشندوکمک کنندتاراگفتگوشفاف برابرهرچه هموارترشود.آری دنیای ماجهان دیگری راباراهنمایی های "حضرت عیسی مسیح (ع)،حضرت خضر(ع)"وبافرماندهی وعلمداری یگانه فرزندحضرت محمد(ص)به نام "حضرت حجت بن الحسن العسکری (ع)"تجربه وبه پایان خواهدرساندکه درآن هیچ گونه شک ودرنگی نیست ،نبودونخواهدبودلذاماتمام ادیان الهی رابه منطق اسلام که درآینده ای نه چندان دورتمام ادیان فوج فوج توسط یاران "حضرت مهدی (ع)"به آن می گرونددعوت می کنیم .تاقبل آمدن ناجی بشریت" حضرت امام زمان (عج)"همان مهدی دلهاشمارادعوت به قانون منطق ودنیایی بدن جنگ وخون ریزی وآرامش می کنیم .به امیدآن روزهمه دعاکنیم که خداوندتبارک وتعالی دعای مابندگانش مستجاب می کند/////

نسیم بهآر
12th August 2012, 07:54 AM
[golrooz]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد