PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رفع مشکل آبی شدن صفحه مانیتور

2050
6th May 2012, 07:30 PM
سلام دوستان.من به عنوان یک دوست جدید کنارتون هستم.هنوز نیومده مشکل دارم.
مانیتورم یه حالت آبی رنگ به خودش گرفته. خیلی مسخره شده.از وقتی که روشنش میکنم این شکلی میشه تا تقریبا یه ساعت بعدش.بعد هی 15 دقیقه آبی میشه، 20 دقیقه طبیعیه(البته وقتا بطور منظم نیستن یه هو میبینی بعد 30 ثانیه تغییر میکنه)
ضمنا اسپیکرا از مانیتور دورن و به گرد و خاک و یا ضربه وارد شدن به مانیتور مشکوکم
به دادم برسید.

NameEly
6th May 2012, 10:23 PM
مانیتورم یه حالت آبی رنگ به خودش گرفته. خیلی مسخره شده.از وقتی که روشنش میکنم این شکلی میشه تا تقریبا یه ساعت بعدش.بعد هی 15 دقیقه آبی میشه، 20 دقیقه طبیعیه(البته وقتا بطور منظم نیستن یه هو میبینی بعد 30 ثانیه تغییر میکنه)
ضمنا اسپیکرا از مانیتور دورن و به گرد و خاک و یا ضربه وارد شدن به مانیتور مشکوکم
به دادم برسید.

سلام به دوست گلم : [golrooz]

مشکلاز مانیتور شما نیست
مشکل از کابل مانیتور هست , به احتمال زیاد کابلی که به گرافیک میخوره مشکل داره
اونو دست کاری کنید به مشکلی که پیش میاد پی میبرید

Admin
6th May 2012, 10:32 PM
به دادم برسید.

سلام
طبق گفته ی NameEly (http://www.njavan.com/forum/member.php?158268-NameEly) عمل کنید ولی تشخیص من اینه که مانیتور شما از نوع CRT هست ( شیشه ای قدیمی ) و مشکلی که داره نیم سوز شدنشه و چون این نوع مانیتورها قابل تعمیر نیستن بهتره یه ال سی دی بخری.!

موفق باشی

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد