PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نقشه محدوده های ثبت شده معادن

بابابرق
28th April 2012, 03:19 PM
سلام
دوستان کسی از شما میدونه چطوری میشه نقشه مشخص شده مناطق ثبت شده معدنی یه منطقه رو پیدا کرد
من یه معدن سنگ اهن پیدا کردم میخوام قبلش ببینم کس دیگری ثبت نکرده باشه

محسن آزماینده
29th April 2012, 07:25 PM
سلام دوست عزیز

قبل از هرچیزی بهتون تبریک میکم

شما قبل از هر کاری با یک جی پی اس،در یک نقطه از محدوده ای که میخواهید علامت گذاری کنید

بعد مشخاصت نقطه(طول و عرض ) را به اداره صنایع و معادن استادنتون ببرید و بپرسید که ثبت شده یا نه؟

از دادن اطلاعات اضافی پرهیز کنید و اگر پرسیدن چی پیدا شده،دست به سرشون کنید[nishkhand]

بعد اگه محدوده ثبت نشده بود نقشه زمین شناسی منطقه را بگیرید و سعی کنید بیشترین محدوده از معدن را ثبت کنید

مقیاس نقشه فکر کنم باید 1/5000 باشه

بیشترین محدوده معدن فلزی میتونه 4 کیلومتر مربع باشه

allah336
12th January 2013, 10:11 PM
سلام دوست عزیز قبل از هرچیزی بهتون تبریک میکم شما قبل از هر کاری با یک جی پی اس،در یک نقطه از محدوده ای که میخواهید علامت گذاری کنید بعد مشخاصت نقطه(طول و عرض ) را به اداره صنایع و معادن استادنتون ببرید و بپرسید که ثبت شده یا نه؟ از دادن اطلاعات اضافی پرهیز کنید و اگر پرسیدن چی پیدا شده،دست به سرشون کنید[nishkhand] بعد اگه محدوده ثبت نشده بود نقشه زمین شناسی منطقه را بگیرید و سعی کنید بیشترین محدوده از معدن را ثبت کنید مقیاس نقشه فکر کنم باید 1/5000 باشه بیشترین محدوده معدن فلزی میتونه 4 کیلومتر مربع باشه

allah336
12th January 2013, 10:39 PM
باسلام بچه ها و همکاران عزیز خودتونو اذیت نکنید من در سه استان محدود ثبت کردهام جواب.1محدوده تداخل کامل دارد 2 محدوده همخوانی ندارد 3 قبلا ثبت شده4 باورنکردنی اما دارم شش ماه جواب کتبی ندادن.اگر هم ازادی دادن از 40 کیلومتر پانصد متر سه نقطه رو ازاد دادن اونم زمین کشاورزی یا خونه مردم بازم محدوده دارم که با شش تا شاهد که کالک رو دیدن از پنچ ماه پیش تا حالا جواب ندادن بعد دیدم تو مزایده به شرکتی دادن که از ما بهترون مدیر عاملش بودن دادن محدوده ای که درخواست ازادیش فقط 5میلیارد ارزش داشته.بیشترین تخلفات در کردستان و اذربایجان غربی انجام شده و بروز شدن بعد از مرگ سهرابه.خلاصه دیگه جای با ارزش دندانگیری نیست که اقایانی که اصلا اینکاره نیستند گرفتن.اینم برا خالی نبودن حرف مفت.فدای زحمتکشان معدنکار که زندگیشونو تو این راه از دست دادن

ولی خانی
11th April 2013, 11:40 AM
سلام
کسی از غارهای کشف شده در استان اذربایجان شرقی خبر داره[golrooz]

ادریس معدنچی
8th June 2013, 05:46 PM
سلام دوست عزیز

قبل از هرچیزی بهتون تبریک میکم

شما قبل از هر کاری با یک جی پی اس،در یک نقطه از محدوده ای که میخواهید علامت گذاری کنید

بعد مشخاصت نقطه(طول و عرض ) را به اداره صنایع و معادن استادنتون ببرید و بپرسید که ثبت شده یا نه؟

از دادن اطلاعات اضافی پرهیز کنید و اگر پرسیدن چی پیدا شده،دست به سرشون کنید[nishkhand]

بعد اگه محدوده ثبت نشده بود نقشه زمین شناسی منطقه را بگیرید و سعی کنید بیشترین محدوده از معدن را ثبت کنید

مقیاس نقشه فکر کنم باید 1/5000 باشه

بیشترین محدوده معدن فلزی میتونه 4 کیلومتر مربع باشه

rezaei.amin
30th December 2013, 08:40 PM
سلام
دوستان کسی از شما میدونه چطوری میشه نقشه مشخص شده مناطق ثبت شده معدنی یه منطقه رو پیدا کرد
من یه معدن سنگ اهن پیدا کردم میخوام قبلش ببینم کس دیگری ثبت نکرده باشه

rezaei.amin
30th December 2013, 08:47 PM
سلام دوست عزیز قبل از هر چیزی تبریک میگم بهتون.شما میتونید برید تو سایت صنایع معادن استان خودتون اگه سازمان صنایع معدن فایل کالک استان خودتون گذاشته بود رو سایت شما اونرو دانلود کنید قبلش باید برنامه آرک ریدر را برروی سیستم نصب کنید بعدش محدودها را برا شما نمایش میده.

rezaei.amin
30th December 2013, 11:19 PM
سلام جا دارد اول بهتون تبریک بگم .شما میتونید کالک را از سایت صنایع معادن استان دانلود کنید البته باید برنامه آرک ریدر روی سیستم نصب باشه بعدش مناطق ثبت شده و اکتشافی وغیره برای شما نمایش میدهد.

saeedturk
5th April 2014, 12:08 PM
سلام دوستان
من فوق لیسانس زمین شناسی اقتصادی هستم و درمحدوده استان آذربایجان شرقی معدن لاشه و مالون پیدا کردم ولی بعدا دیدم افتاده تو محدوده اکتشافی مس که مربوط به سازمان زمین شناسی هستش
البته بگم که محدوده مورد نظر مس خیلی کمی داره
با توجه به اینکه بیکارم میخواستم بعد ثبت برا خودم کار کنم
به نظرتون راهی هست؟

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد