PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال خطا درهنگام وصل شدن به دیتابیس

negar11
20th April 2012, 12:14 PM
سلام من درهنگام وصل پایگاه داده پروژم به مشکل برخوردم ووقتی میخواهم دیتا بیس پروژم رو اضافه کنم خطای زیز رو میده البته من قبلا با sql server 2008 R2کارکردم ولی الان وینوز عوض کردم با sql server 2008 کارمیکنم
------------------------------
Attach database failed for Server 'ZARE-PC'. (Microsoft.SqlServer.Smo)
FThe database 'Warehousing' cannot be opened because it is version 661. This server supports version 655 and earlier. A downgrade path is not supported.
Could not open new database 'Warehousing'. CREATE DATABASE is aborted. (Microsoft SQL Server, Error: 948)

درضمن اسم پروژم Warehousing' است فک میکنم مشکل از ورژن باشه ولی نمیدونم چطور باید حلش کنم
یعنی sql من ورژنش پایینه ؟ چطور باید این مشکلو حل کنم؟
http://ups.night-skin.com/up-91-01/sql.png

بانوثریا
24th April 2012, 02:30 PM
این مشکل در نصب ناقص برنامه رخ میده...اگر ویندوزتون رو عوض کنید و دوباره برنامه رو کامل نصب کنید درست میشه

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد