PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال خطای certificateدر هنگام ورود به یاهو میل

negar11
18th April 2012, 11:07 PM
سلام من یک مشکل دارم در ورود به یاهومیل وجی میل لطفا کمکم کنید هنگام ورود خطای امنیتی زیر را می دهد در صورتی که یاهو یه سایت معتبره وامنیتش بالاست نمیدونم چرا اینطور شده با همه مرورگرا همین طور عمل میکنهThere is a problem with this website's security certificate.

Ehsan M
19th April 2012, 08:52 AM
سلام من یک مشکل دارم در ورود به یاهومیل وجی میل لطفا کمکم کنید هنگام ورود خطای امنیتی زیر را می دهد در صورتی که یاهو یه سایت معتبره وامنیتش بالاست نمیدونم چرا اینطور شده با همه مرورگرا همین طور عمل میکنهThere is a problem with this website's security certificate.

شرمنده حس ترجمش نبود.....

Certificate error

Certificate errors are typically caused by an incorrect date or time in your operating system's calendar.
To set your Date and Time Properties in Windows, please follow these steps:

Double-click the time in your taskbar to open the Date & Time Properties menu.
From the Date & Time tab, verify that the appropriate month, day, and year are selected.
Click Apply to save any changes you make.
From the Time Zone tab, verify that your time zone is selected. If the time zone in which you are located is not displayed, select your time zone from the drop-down menu.
Verify that the box beside Automatically adjust clock for daylight savings changes is checked.
Click OK.
Close all your browser windows, restart your browser and try logging in again.

negar11
19th April 2012, 12:32 PM
سلام دوست عزیز کمک بزرگی کردید مشکلم حل شد یه دنیا تشکر امیدوارم درزندگی همیشه موفق باشید[golrooz][golrooz][golrooz]

Ehsan M
19th April 2012, 03:05 PM
سلام دوست عزیز کمک بزرگی کردید مشکلم حل شد یه دنیا تشکر امیدوارم درزندگی همیشه موفق باشید[golrooz][golrooz][golrooz]

خواهش می کنم.خیلی خوشحالم مشکلت حل شد.

موفق باشی.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد