PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استفاده غیر مجاز از نام سایت علمی نخبگان جوان

روابط عمومی سایت
14th April 2012, 02:51 PM
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت تمامی کاربران گرامی سایت علمی نخبگان جوان.

به اطلاع عموم کاربران سایت علمی نخبگان جوان می رساند که متاسفانه به تازگی متوجه شدیم برخی از سایت ها در فضای مجازی از نام و برند نخبگان جوان مربوط به سایت علمی نخبگان جوان در فضای مجازی بصورت غیر قانونی سوء استفاده می کنند.

سایت علمی نخبگان جوان جدای از ارسال تذکر جدی به این سایت ها حق اعتراض و شکایت علیه صاحبان این سایت ها را برای خود محفوظ می داند.

همچنین به اطلاع عموم کاربران سایت می رساند که سایت علمی نخبگان جوان را تنها با این نام و دامنه ی www.njavan.com (http://www.njavan.com) در فضای مجازی بشناسند.

لذا تمامی فعالیت های موجود در سایت هایی خارج از نام و دامنه ی مورد نظر مربوط به سایت علمی نخبگان جوان نیست و بخش حقوقی سایت علمی نخبگان جوان به زودی از تمامی صاحبان سایت های مربوطه شکایت رسمی به پلیس فتا خواهد کرد.

همچنین از تمامی دوست داران سایت درخواست داریم در صورت مشاهده انجام هر گونه تخلف در سایر سایت ها و کپی برداری از برند نخبگان جوان و لوگوی سایت مدیران سایت علمی نخبگان جوان را مطلع سازند.

با تشکر
مدیریت سایت علمی نخبگان جوان
www.njavan.com (http://www.njavan.com)

فرخنده.
9th June 2012, 05:34 PM
ممنووووون.من تازه عضو شدم زیاد وارد نیستم اما خوشم اومد.ایول...چه دنیایی شده.از همه چیز سواستفاده میکنن

microbiologist1391
30th June 2012, 08:57 PM
سلام خسته نباشید.
من یکی از کاربران اسیت هستم.میخواستم بدانم اگر مطالبی از این سایت را باذکر نام و نشانی سایت ملی نخبگان جوان در وبلاگم منتشر کنم، مانعی ندارد؟لطفا جواب را به ایمیلم ارسال کنید.
مرسی

روابط عمومی سایت
3rd July 2012, 11:33 AM
سلام خسته نباشید.
من یکی از کاربران اسیت هستم.میخواستم بدانم اگر مطالبی از این سایت را باذکر نام و نشانی سایت ملی نخبگان جوان در وبلاگم منتشر کنم، مانعی ندارد؟لطفا جواب را به ایمیلم ارسال کنید.
مرسی

سلام

کاربر محترم هر گونه برداشت مطالب و مقالات از سایت نخبگان جوان و سازمان ملی نخبگان با ذکر نام و آدرس سایت نخبگان جوان بلا مانع می باشد.

از اصول اولیه رعایت حق کپی رایت اصل امانت داری می باشد.

باتشکر
روابط عمومی سایت نخبگان جوان

aba30
13th November 2012, 03:11 PM
سلام
من تازه عضوشده ام می توانم ازمطالب این سایت درسایت دانشجویی تاسیسات انقلاب اسلامی استفاده کنم.پاسخ رابه ایمیلم بفرستین
متشکرم

Alpha110
14th November 2012, 12:41 PM
دست همتون درد نکنه

a.gafar
22nd October 2013, 06:04 PM
اره بابا تازه می دونستیییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی یییییییییی[khande]

majid_i68
12th December 2013, 09:11 PM
خب به اسم که نیست هر سایتی که مفید باشه کاربران ازش استقبال میکنن

mahdi.1988
12th February 2014, 03:55 PM
سلام
-میخواستم کمی در مورد رشته و درسایی که میخونیید توضیح بدین
؟ ممنوsmilee_new1 (13)smilee_new1 (13)smilee_new1 (13)ن...................

ab.bb
12th February 2014, 04:00 PM
سلام

فکر کنم موضوعی با این عنوان وجود داره؛ یه سرچی توی سایت بکنید.

ab.bb
12th February 2014, 04:02 PM
سلام

http://iranianpath.com/%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87_2117.ht ml
این سایتم منبع خوبی برای آشنایی با رشته های مختلف هست.

Dr.vet
15th December 2014, 02:35 PM
سلام دیروز مورخ 23آذر بهم زنگ زدن و گفتن که از سایت علمی نخبگان هستیم و مرا دعوت کردن به تهران و برام دعوتنامه هم فرستادن که آدرس ایمیشون njavan@gmail.com است . همچنین با این شماره با من تماس گرفتند 02166746279 و بهم روز شنبه را وقت دادن برای مصاحبه که تمام رزومه ام را ببرم. تمام اطلاعاتی که در این سایت موقع ثبت نام پر کرده بودم را نیزداشتند. لطفا هرچه سریعتر بهم بگید که درست است یا نه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! منتظر جواب هستم. آدرسی هم که در دعوتنامه است به قرار زیر است : تهران خ انقلاب- مابین چهارراه ولیعصر و پل کالج -روبروی سازمان آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه -نبش کوچه انجمن کتاب - پلاک 1006
آرم سایت علمی نخبگان جوان نیز در دعوتنامه وجود دارد همچنین اسم و آدرس سایت. لطفا هرچه زودتر بهم جواب بدید

Admin
15th December 2014, 02:50 PM
سلام
بله درست است و مشکلی بابت اصالت تماس وجود ندارد.

بابت درخواستی که در سامانه ثبت کرده بودین با شما تماس گرفته شده است.

موفق و موید باشید

مدیر سایت

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد