PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گفتگوی دخترها و پسرها در تلفن

محسن آزماینده
13th April 2012, 04:08 PM
گفتگوی دو دختر پای تلفن: سلام عشقم، قربونت برم. چطوری عسل؟ فدات شم… می بینمت خوشگلم… بوس بوس بوس.

گفتگوی دو پسر پای تلفن: بنال… بوزینه مگه نگفتی ساعت چهار میای؟ د گم شو راه بیفت دیگه کره خر.

بعد از قطع کردن تلفن :

دخترها: واه واه واه !!! دختره ایکبیریه بی فرهنگ چه خودشم میگیره اه اه اه انگار از دماغ فیل افتاده حالمو بهم زد

پسرها: بابا عجب بچه باحالیه این ممد خیلی حال میکنم باهاش خیلی با مرامه

*FATIMA*
13th April 2012, 09:38 PM
گفتگوی دو دختر پای تلفن: سلام عشقم، قربونت برم. چطوری عسل؟ فدات شم… می بینمت خوشگلم… بوس بوس بوس.

گفتگوی دو پسر پای تلفن: بنال… بوزینه مگه نگفتی ساعت چهار میای؟ د گم شو راه بیفت دیگه کره خر.

بعد از قطع کردن تلفن :

دخترها: واه واه واه !!! دختره ایکبیریه بی فرهنگ چه خودشم میگیره اه اه اه انگار از دماغ فیل افتاده حالمو بهم زد

پسرها: بابا عجب بچه باحالیه این ممد خیلی حال میکنم باهاش خیلی با مرامه
[tafakor] هی وای من ! آقامحسن ، شما هم با دخترا چپ افتادین !!!!![nishkhand]

این کلمات چیه برای دخترا به کار بدین ؟! من هیچوقت این کلمات رو به کار نمیبرم [nishkhand]
ما کلاً اینجوری میحرفیم : سلام خانمی ! خوبی ؟! کجایی ؟! وقت داری بیام ببینمت ![sootzadan]
بعدش هم میگیم : ای ول ، دمش گرم ! بریم که رفتیم [bamazegi]

محسن آزماینده
13th April 2012, 09:50 PM

این کلمات چیه برای دخترا به کار بدین ؟! من هیچوقت این کلمات رو به کار نمیبرم [nishkhand]
ما کلاً اینجوری میحرفیم : سلام خانمی ! خوبی ؟! کجایی ؟! وقت داری بیام ببینمت ![sootzadan]

باور کنید تراوشات ذهن خودم نیست

NameEly
13th April 2012, 11:21 PM

محسن راست میگه ابجی فاطیما
این یک واقعیاته که به اثبات هم رسیده
تازه پسر ها فوش های بدتر هم میدن ولی اخرش میگن بابا ایول به این دوستم ولی این خانم ها !!!!
خدا پدر 2 رو , رو بیامورزه
2500000000000000000000000000 رو دارن ناقلاها [nishkhand]

*FATIMA*
13th April 2012, 11:41 PM
محسن راست میگه ابجی فاطیما
این یک واقعیاته که به اثبات هم رسیده
تازه پسر ها فوش های بدتر هم میدن ولی اخرش میگن بابا ایول به این دوستم ولی این خانم ها !!!!
خدا پدر 2 رو , رو بیامورزه
2500000000000000000000000000 رو دارن ناقلاها [nishkhand]
[nadidan]هی وای من [nadidan] این برای آقاپسرها بود !
من این شماره 2 رو نفهمیدم ! منظورتون دوست پسره ؟![tafakor]
نه والا ، ما اینقدرها هم میگین بد نیستیما ! اینقدر هم پشت سر همدیگه نمیحرفیم ! رک و راست به خودشون میگیم [tashvigh]
تکلیف این 2 رو برامون مشخص کنید ، میجوابیم !
آخی ، چیقده این پسرا مظلوم بیدن ! فقط موقعی که باهم میقهرن رو خدابه خیر کنه !
ما اقلنش بعداً باهم آشتی میکنیم تازه معذرت هم میخواهیم [nishkhand]

NameEly
13th April 2012, 11:50 PM
[nadidan]هی وای من [nadidan] این برای آقاپسرها بود !
من این شماره 2 رو نفهمیدم ! منظورتون دوست پسره ؟![tafakor]
نه والا ، ما اینقدرها هم میگین بد نیستیما ! اینقدر هم پشت سر همدیگه نمیحرفیم ! رک و راست به خودشون میگیم [tashvigh]
تکلیف این 2 رو برامون مشخص کنید ، میجوابیم !
آخی ، چیقده این پسرا مظلوم بیدن ! فقط موقعی که باهم میقهرن رو خدابه خیر کنه !
ما اقلنش بعداً باهم آشتی میکنیم تازه معذرت هم میخواهیم [nishkhand]

اینارو ابجی به کسی بگید که حداقل از کره ی ماه امده باشه و جنس موئنث رو نشناسه
البته کره ی ماه نزدیکه برید دورتر مثلا ارانوس فکر کنم خوب باشه [nishkhand]

*FATIMA*
14th April 2012, 12:00 AM
اینارو ابجی به کسی بگید که حداقل از کره ی ماه امده باشه و جنس موئنث رو نشناسه
البته کره ی ماه نزدیکه برید دورتر مثلا ارانوس فکر کنم خوب باشه [nishkhand]
آخی ، چیقده ما دخترا معروف بیدیم و خودمون نمیدونستیم ! [nishkhand][sootzadan]
خو این یه حقیقتیه مسلم! پسرا جنش مؤنث رو بهتر میشناسن و ما جنس پسرا رو بهتر [bamazegi]
و البته این به اثبات رسیده که دخترا حدسشون بیشتر به حقیقت نزدیکتره تا پسرا [sootzadan]
دخترا از بس مظلوم بیدن همه چی رو رو میکنن ولی پسرا نه ، همیشه یه حرف ناگفته دارن [sootzadan]
دیگه چی بگم ! آهان ![bamazegi]
دخترا حرفهایی که پشت تل میزنن بستگی به فرد مورد نظر داره که ازش خوششون میاد یا نه !
ولی
پسرا حرفایی که پشت تل میزنن اصلاً مشخص نمیکنه از کی خوششون میات از کی نه ![nadidan]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد