PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : به این کودک نان ندهید+عکس

zolfa
12th April 2012, 04:17 PM
مشرق: «تیلور بری» پسر بچه ۶ ساله انگلیسی در یک سال گذشته چندین بار در مدرسه و همچنین در خانه دردسرهای فراوانی را ایجاد کرده بود و حتی باعث شده بود تا مادر او ۲ مرتبه برای کمک به کنترل کردن وی به مدرسه فراخوانده شود. او در سر کلاس به سایر هم کلاسی‌های خود حمله می‌کرده و یا ناگهان به زیر میز رفته و مدتی پنهان می‌شده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، والدین این کودک در ابتدا با مراجعه به پزشک با این پاسخ رو به رو می‌شوند که کودک آن‌ها به سندرم «اخلال بیش فعالی با کمبود توجه» دچار شده است و در اصل مشکلی روحی و عصبی دارد. اما مادر او در این باره می‌گوید: من فکر می‌کردم که مشکل پسر من چیز دیگری است.

http://www.shafaf.ir/files/fa/news/1391/1/23/38565_953.jpg

او شب‌ها وقتی به خانه می‌آمد دیگر توان هیچ حرکتی را نداشت و بیشتر اوقات در زیر چشمان او یک هاله سیاه رنگ وجود داشت. والدین کودک دست از تلاش برنداشتند و انجام آزمایشات پزشکی متوجه شدند که کودک آن‌ها به پروتئینی به نام «gluten» حساسیت دارد.

این پروتیئن که در گندم و جو تشکیل می‌شود باعث می‌شود تا این کودک حالت تهاجمی پیدا کرده و سعی کند تا به نوعی شیطنت کند. مادر او در این مورد می‌گوید: ما بسیار متاسفیم که نتوانستیم خیلی زود‌تر به مشکل پسر خود پی ببریم اما خوشحالیم که در ‌‌نهایت به مشکل او پی برده و نگذاشتیم تا پایان عمر با تصور غلط رنج بردن از یک بیماری روحی زندگی کند. در حال حاضر و پس از تغییر رژیم غذایی وضعیت روحی و رفتاری او تغییر قابل توجهی داشته است.

سکوت شب
12th April 2012, 07:33 PM
موضوع جالبی بود تاحالااین رونشنیده بودم درموردش بیشترمیخونم ببینم چیه؟مر30

م.محسن
12th April 2012, 10:43 PM
یکی موهاشو شونه کنه میمیره
یکی نون بخوره حالت تهاجمی پیدا میکنه
یکی گریه کنه میمیره
یکی ...
خدا این بیماری های عجیب و غریب رو نصیب هیج کس نکنه

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد