PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی ساخت عایق الکتریکی و حرارتی برای کوره های القلیی با هر ظرفیت

سید ابراهیم علم بلادی
11th April 2012, 09:02 PM
با عرض سلام و ارادت خدمت همه ی دوستان گران مایه
به استحضار می رساند اینجانب سید ابراهیم علم بلادی موفق به ساخت پوشش عایقی الکتریکی و حرارتی برای کوره های القایی ذوب فلزات شده ام که می تواند تا دمای حد اقل 900 درجه سانتی گراد در مقابل گرما و توان الکتریکی 30 مگاوات با گذر جریان 600 آمپر به راحتی مقاومت کرده و از آسیب رسیدن به کویل کوره حتی در مقابل نفوذ ذوب جلوگیری کرده و خطر انفجار کوره های القایی که باعث تلفات جانی بسیار زیادی شده است را به صفر برساند
از همه ی دوستان تقاضا دارم در صورت تمایل به داشتن اطلاعات بیشتر با اینجانب تماس حاصل فرمایند

عرفان سلیم زاده
11th April 2012, 09:12 PM
با عرض سلام و ارادت خدمت همه ی دوستان گران مایه
به استحضار می رساند اینجانب سید ابراهیم علم بلادی موفق به ساخت پوشش عایقی الکتریکی و حرارتی برای کوره های القایی ذوب فلزات شده ام که می تواند تا دمای حد اقل 900 درجه سانتی گراد در مقابل گرما و توان الکتریکی 30 مگاوات با گذر جریان 600 آمپر به راحتی مقاومت کرده و از آسیب رسیدن به کویل کوره حتی در مقابل نفوذ ذوب جلوگیری کرده و خطر انفجار کوره های القایی که باعث تلفات جانی بسیار زیادی شده است را به صفر برساند
از همه ی دوستان تقاضا دارم در صورت تمایل به داشتن اطلاعات بیشتر با اینجانب تماس حاصل فرمایند

سلام
اگر دنبال سرمایه گذار میگردین بهتره قبلش یک طرح توجیهی مناسب داشته باشین
انشالا پیدا کردن سرمایه گذار راحت خواهد بود ولی این که شما چقدر سرمایه(ارزی و ریالی) برای تجاری سازی این محصول نیاز دارین هم مهمه.
اگر طرح توجیهی و امکان سنجی خودتون رو برای دانلود بگذارید خیلی بهتره
موفق باشید

سید ابراهیم علم بلادی
11th April 2012, 09:37 PM
بسیار متاسفم که تفکر شما این چنین است
این ارسال به هیچ عنوان جهت بازاریابی نبوده و بنده به لطف پروردگار هیچ گونه نیازی به سرمایه گذار ندارم
و افسوس که حضرتعالی هیچ گونه اطلاعی از کوره های القایی نداشته و صرفا برای معرفی و بزرگنمایی خود اقدام به نوشتن چنین پیامی کرده اید
این راهی که شما پیشنهاد فرمودید را زمانی که شما هنوز وارد عرصه علم و صنعت نشده بودید برای تاسیس کارخانه های متعدد بارها با موفقیت طی کرده ام و طرح های توجیهی بسیاری برای دوستان نوشته ام
در هر صورت نیازی به راهنمایی اینچنینی نداشته و ندارم و حاضرم چنانچه جنابعالی برای نجات جان هم نوعان خود در کارخانه ی ذوب فلزات مشغول به خدمت هستید یا از دوستان شما علاقه داشته باشند به رایگان حتی تا مرحله ی اجرا در خدمت گزاری طالبان علم و صنعت باشم
و در نهایت توصیه حقیر را بپذیرید که عضویت در این انجمن حرمت هایی دارد که حفظ آن از وظایف من و شماست و اظهار نظر بی مطالعه راجع به موضوعی که اطلاع نداریم کار شایسته ای نیست.

عرفان سلیم زاده
11th April 2012, 09:47 PM
بسیار متاسفم که تفکر شما این چنین است
این ارسال به هیچ عنوان جهت بازاریابی نبوده و بنده به لطف پروردگار هیچ گونه نیازی به سرمایه گذار ندارم
و افسوس که حضرتعالی هیچ گونه اطلاعی از کوره های القایی نداشته و صرفا برای معرفی و بزرگنمایی خود اقدام به نوشتن چنین پیامی کرده اید
این راهی که شما پیشنهاد فرمودید را زمانی که شما هنوز وارد عرصه علم و صنعت نشده بودید برای تاسیس کارخانه های متعدد بارها با موفقیت طی کرده ام و طرح های توجیهی بسیاری برای دوستان نوشته ام
در هر صورت نیازی به راهنمایی اینچنینی نداشته و ندارم و حاضرم چنانچه جنابعالی برای نجات جان هم نوعان خود در کارخانه ی ذوب فلزات مشغول به خدمت هستید یا از دوستان شما علاقه داشته باشند به رایگان حتی تا مرحله ی اجرا در خدمت گزاری طالبان علم و صنعت باشم
و در نهایت توصیه حقیر را بپذیرید که عضویت در این انجمن حرمت هایی دارد که حفظ آن از وظایف من و شماست و اظهار نظر بی مطالعه راجع به موضوعی که اطلاع نداریم کار شایسته ای نیست.

ببینید هدف من این بود که به شما پیشنهاد بدم با تجاری سازی این محصول باعث پیشرفت و ابادانی کشورمون بشین پس منم مثل شما به فکر میهنم هستم.
در ضمن زکات علم نشر اونه پس اگر واقعا هدف تون بالابردن علم دیگران است چه راهی بهتر از اینترنت؟
برای من متاسف نباشید چون حداقل تلاشم کمک به دیگران هستش
مرسی[golrooz]

سید ابراهیم علم بلادی
11th April 2012, 09:56 PM
دوست بزرگوارم
در اینکه زکات علم در نشر آن است کاملا موافقم
ولی تا ثبت آن در جوامع علمی بین المللی از ارایه ی فرایند ساخت آن معذورم ولی همانگونه که عرض کردم در تایید تفکر شما برای کمک به هم نوع و به ویژه میهنان عزیزمان تا مرحله اجرا همانگونه که در کارخانجات متعددی این کار را انجام داده ام به رایگان در خدمت گزاری حاضرم
سپاس از لطف شما و عرض پوزش از ادای صریح کلمات
ارادتمندم

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد