PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث برای یک لحظه مدیر تالار باشید.....!!!!

نارون1
3rd April 2012, 08:33 PM
سلام دوستان عزیز:

یه سوال :

اگر شما به جای مدیر تالار روانشناسی بودید ، چه کارهایی انجام میدادین ؟؟؟

خوشحال میشم نظرات و عقاید و پیشنهاداتتون رو بدونم......

ممنون از لطف و توجه شما.......منتظرم [golrooz]

fantastic girl
3rd April 2012, 08:45 PM
سلام دوستان عزیز:

یه سوال :

سلام آبجی گل[golrooz]
حالا چون ما تاپیک جابه جا میذاریم [khejalat] این سوالو مطرح کردید ما خجالت بکشیییییییم؟؟؟؟[khejalat]

Ehsan M
3rd April 2012, 08:47 PM
سلام دوستان عزیز:

یه سوال :

[tafakor][tafakor][tafakor] جدا چی کار می کردم؟؟؟؟

نارون1
3rd April 2012, 08:48 PM
سلام آبجی گل[golrooz]
حالا چون ما تاپیک جابه جا میذاریم [khejalat] این سوالو مطرح کردید ما خجالت بکشیییییییم؟؟؟؟[khejalat]

سلاممممم

ای وای ....نه به خدا......[nadidan]

شما عزیزی......یه انتقال کوچولو بود........[khejalat]

حالا شما در کل خودتون رو مدیر تالار تصور کنین و بگین چه میکردید تا متوجه کم و کسری ها و نواقص تالار و خودم بشیم...........

ممنون و ببخشید ......[golrooz]

Ehsan M
3rd April 2012, 08:55 PM
مهندس من سابقه دار ترما [nadidan][nadidan]اگه به اونه که من باید کلی خجالت بکشم یه عالمه تاپیک جابه جا گذاشتم[nadidan][nadidan][nadidan][nadidan][nadidan]

شاید اگه من بودم بحث های روانشناسی راه مینداختم تا همه بچه ها بیان مشکلاتشونو بیان کنن.هنوز یکم خوب جا نیفتاده موضوع روانشناسی اکثرا فکر می کنن که هر کی یه مشکل داره مراجعه می کنه اما نباید اینجوری باشه جون یه روانشناس به خیلی از چیزا که حتی ممکنه ما روزانه با اون برخورد داشته باشیم با یه دید متفاوت نکاه می کنه.واسه این میگم بجث های داغ روانشناسی اگه باشه خوبه که همه بیایم بحث کنیم و از معلومات و دانسته های همدیگه استفاده کنیم......

ولیییی ما قبولت داریم دوست خوبم.کارت حرف نداره[cheshmak][cheshmak]

Mr.Geo22
3rd April 2012, 08:57 PM
به نظرم بهترین راه کار اینه که خودتون رو جای گروه های مختلف مخاطبانتون قرار بدین و از این طریق نیازهای هر گروه رو متوجه بشید و اینطوری تالار رو پربارتر کنید (البته این برای هر تالاری صدق میکنه)

به عنوان نمونه گروهی از طریق موتورهای جستجو میان و اصلا جزو کاربرا نیستند

این گروه ها معمولا در طی جستجویی که برای حل یه مشکل داشتند به این سایت رسیدند و براشون مهمه که بتونن اینجا مطالب خوبی برای حل مشکلشون پیدا کنن
پس میتونید انواع مشکلات روحی روانی که به روان شناسی مربوط میشن ولی در عین حال خیلی هم تخصصی نیستند تو انجمن قرار بدید

گروه دیگه کسایی هستند که برای ارایه یه تحقیق و باز از طریق موتورهای جیتجو به انجمن می رسند که برای این گروه هم بهتره یه قسمت تخصصی جدا کنید و مقاله های نسبتا تخصصی رو اونجا قرار بدید

برای اعضا هم میتونید اخبار روز روان شناسی رو قرار بدید تا علاقمند ها از آخرین تحولات خبردار بشن و نیازی به سر زدن به سایت های دیگه نداشته باشند

Maani Parvaz
3rd April 2012, 09:00 PM
اولا شرط مدیر بودن اینه که طرف به اندازه کافی وقت داشته باشه که مفید کار کنه.
من اگه مدیر تالار روانشناسی باشم, یعنی باید در هر حال کیفیت کارم باید خوب باشه.
اولا باید با میل و اشتیاق مدیر باشم, با علاقه کارهایم رو انجام بدهم, کارهایی همچون کنترل کردن ارسالها, اینکه تکراری نباشه و همچنین مرتبط باشه با قسمتهای گوناگون.
همچنین برای تغییر و تحول در تالار میتواند با همکار تالار مشورت کند, البته نه اینکه من همکار هستم اینو میگما[nishkhand] ولی اینطوری خوب میشه.
تا الان که نارون1 عالی عمل کرده و یکی از مدیران لایق و خوب هست.[shaad]
خب اگه مدیر باشم باید خودم هم همین کارها رو خوب انجام بدهم.
سعی میکردم مطالب جدید و جالب و حتی قابل بحث رو هم بگذارم, حالا مهم نیست که ده ها مطلب در روز ارسال کنم, سعی میکنم چیزی مفید ارسال کنم.

master_mind
3rd April 2012, 09:00 PM
ما همچین جسارتی رو نمی کنیم... اما
اولین کاری می کردم دکوراسیون اتاق مدیر رو عوض میکردم(آخه تکراری شده)[nishkhand]
.
.
.
خوب ...ارایه ی مقالات مطرح و به روز علمی...معرفی سایت های علمی معتبر در زمینه ی روانشناسی...
استفاده از مطالب خلاصه و کاربردی و قابل اجرا برای تمامی اعضا...و در آخر تاپیک مشاوره با اعضای سایت و تاپیک بحث و گفتگو و تبادل علمی با بچه های روانشناسی

سکوت شب
3rd April 2012, 09:29 PM
من که میگم شما مدیر خوبی هستید همین مر30

ساناز فرهیدوش
3rd April 2012, 10:26 PM
بسیار عالی من تشکر و قدردانی می کنم از مطالب عالی و به روز در عین حال کاربردی شما و اخلاق بسیار خوب شما دوست عزیزم .

در عین حال به دوستان کاربر توصیه می کنم بیشتر در بحث ها شرکت کنند . نظر بدهند .

عرفان سلیم زاده
3rd April 2012, 10:52 PM
اگه من بودم خودکشی میکردم[nishkhand]
ولی مدیر تالار بودن هم انچنان چیز خوبی نیست.
تا وقتی که مدیر نیستی پر از خلاقیت و ایده های نو واسه فلان تالاری ولی وقتی مدیر میشی مخت از کار میوفته[negaran]

ارغنون
3rd April 2012, 11:08 PM
ما اول خیلی ذوق می کنیم که بالاخره مدیریت یک جایی را به ما دادند!
بعد ژست مدیریتی می گیریم و فکر می کنیم کسی هستیم.
بعد از رییس کل حقوق می طلبیم.
بعدش هم خب استعفا می دیم.
.........................
ضمن تشکر از زحمات نارون 1 و همکاران!
بهتر است آن درسهایی را که در دانشگاه می خوانید برای ما تعریف کنید ما هم لذت ببریم.چون ما دانشجوی روانشناسی نبودیم نمی توانیم از این کارها کنیم!

*FATIMA*
3rd April 2012, 11:09 PM
اگه من بودم خودکشی میکردم[nishkhand]
ولی مدیر تالار بودن هم انچنان چیز خوبی نیست.
تا وقتی که مدیر نیستی پر از خلاقیت و ایده های نو واسه فلان تالاری ولی وقتی مدیر میشی مخت از کار میوفته[negaran]
اینو کاملاً باهات موافقم ![nadidan]
ما همچنان در سردرگمی تالار مانده ایم ![nishkhand][sootzadan]
ولی تالار روانشناسی فک کنم مرتب ترین تالارها باشه با وجود مدیران شایسته ای که داشته و داره [tashvigh]
در عین حال فک کنم ایجاد بحث هایی راجع به این زمینه بهترین مورد باشه و یا موارد اموزشی [shaad]

نارون1
4th April 2012, 08:58 AM
به نظرم بهترین راه کار اینه که خودتون رو جای گروه های مختلف مخاطبانتون قرار بدین و از این طریق نیازهای هر گروه رو متوجه بشید و اینطوری تالار رو پربارتر کنید (البته این برای هر تالاری صدق میکنه)

به عنوان نمونه گروهی از طریق موتورهای جستجو میان و اصلا جزو کاربرا نیستند

این گروه ها معمولا در طی جستجویی که برای حل یه مشکل داشتند به این سایت رسیدند و براشون مهمه که بتونن اینجا مطالب خوبی برای حل مشکلشون پیدا کنن
پس میتونید انواع مشکلات روحی روانی که به روان شناسی مربوط میشن ولی در عین حال خیلی هم تخصصی نیستند تو انجمن قرار بدید

گروه دیگه کسایی هستند که برای ارایه یه تحقیق و باز از طریق موتورهای جیتجو به انجمن می رسند که برای این گروه هم بهتره یه قسمت تخصصی جدا کنید و مقاله های نسبتا تخصصی رو اونجا قرار بدید

پیشنهاد خوبیه .... تو قسمت اختلالات روحی روانی که به اختلالات روانی پرداخته شده میشه ، اینم درنظر میگیریم ......

برای اعضا هم میتونید اخبار روز روان شناسی رو قرار بدید تا علاقمند ها از آخرین تحولات خبردار بشن و نیازی به سر زدن به سایت های دیگه نداشته باشند

سعی کردیم تو قسمت اخبار روانشناسی ، به روزترین اخبار رو با قید تاریخ بذاریم ...... تا جدید یا قدیمی تر بودن اون مشخص بشه .........
چون همانطور که میدونین که برای انجام تحقیقات به نتایج تحقیقات قبلی نیاز هست......

ممنون از لطف شما

نارون1
4th April 2012, 09:03 AM
مهندس من سابقه دار ترما [nadidan][nadidan]اگه به اونه که من باید کلی خجالت بکشم یه عالمه تاپیک جابه جا گذاشتم[nadidan][nadidan][nadidan][nadidan][nadidan]

شاید اگه من بودم بحث های روانشناسی راه مینداختم تا همه بچه ها بیان مشکلاتشونو بیان کنن.هنوز یکم خوب جا نیفتاده موضوع روانشناسی اکثرا فکر می کنن که هر کی یه مشکل داره مراجعه می کنه اما نباید اینجوری باشه جون یه روانشناس به خیلی از چیزا که حتی ممکنه ما روزانه با اون برخورد داشته باشیم با یه دید متفاوت نکاه می کنه.واسه این میگم بجث های داغ روانشناسی اگه باشه خوبه که همه بیایم بحث کنیم و از معلومات و دانسته های همدیگه استفاده کنیم......

ولیییی ما قبولت داریم دوست خوبم.کارت حرف نداره[cheshmak][cheshmak]

موافقم.......ممنونم.......

هرکس میتونه با دید خودش یه موضوعی پیشنهاد بده ( حتی شما )...........چون هر موضوع امکان داره برای افراد ، جلوه های مختلف ضعیف و قوی داشته باشه ،
در حالیکه ممکنه همون موضوع به ظاهر کم اهمیت تو زندگی پراهمیت بشه..........

نارون1
4th April 2012, 09:07 AM
ما همچین جسارتی رو نمی کنیم... اما
اولین کاری می کردم دکوراسیون اتاق مدیر رو عوض میکردم(آخه تکراری شده)[nishkhand]
.
.
.
خوب ...ارایه ی مقالات مطرح و به روز علمی...معرفی سایت های علمی معتبر در زمینه ی روانشناسی...
استفاده از مطالب خلاصه و کاربردی و قابل اجرا برای تمامی اعضا...و در آخر تاپیک مشاوره با اعضای سایت و تاپیک بحث و گفتگو و تبادل علمی با بچه های روانشناسی

ممنونم..........

مشاوره ، یکم حساسه ، مشکلات مشاوره که تو دنیای واقعی هست ، به مجازی هم کشیده میشه .......ولی درکل کسی نتونست عمومی مشکلشو مطرح کنه ، میتونه خصوصی اینکارو کنه....

پیشنهاد خوبیه.........خیلی ممنون

نارون1
4th April 2012, 09:07 AM
ما اول خیلی ذوق می کنیم که بالاخره مدیریت یک جایی را به ما دادند!
بعد ژست مدیریتی می گیریم و فکر می کنیم کسی هستیم.
بعد از رییس کل حقوق می طلبیم.
بعدش هم خب استعفا می دیم.
.........................
ضمن تشکر از زحمات نارون 1 و همکاران!
بهتر است آن درسهایی را که در دانشگاه می خوانید برای ما تعریف کنید ما هم لذت ببریم.چون ما دانشجوی روانشناسی نبودیم نمی توانیم از این کارها کنیم!

ممنون عزیزم..........

حتما در نظر میگیریم..........

شه پری
4th April 2012, 09:18 AM
ایده های خوب کاربر ها رو میگیرفتم و از همه مهمتر بکار میبستم...

محسن آزماینده
4th April 2012, 03:12 PM
سلام

من كه نميتونم مدير خوبي باشم

مديريت در تالار علمي 2 بخش داره

اول اينكه مدير بايد مديريت بلد باشه

دوم اينكه از محتويات تالار آگاهي داشته باشه

اگه اين 2 شرط وجود داشته باشه،با صرف كمي وقت ميشه كار را به خوبي انجام داد

البته مينا خانم مدير لايقي براي تالار روانشناسي هستند و كارشون واقعا عالي هست

تالار روانشناسي ميتونه به عنوان قلب بخش انساني باشه

ممنون

نازخاتون
5th April 2012, 04:06 PM
سلام دوستان عزیز:

یه سوال :

چه جسارتا!!!!!
[nishkhand]

vahidith
5th April 2012, 06:16 PM
اگه من مدير تالار روانشناسي بودم
بنا بر تكليف كارو به كسي مثه شما(نارون1) مي سپردم كه احساس مسوليت بالايي داره
[tashvigh][tashvigh][tashvigh][tashvigh]..

بلدرچین
8th April 2012, 12:34 PM
سعی میکردم یه بخش مشاوره روانشناسی ایجاد کنم.بخش ویژه منظورم هستش.
سعی میکردم تمام بچه هایی که به این رشته علاقه دارند را جمع کنم و به پررنگ شدن علاقه و عشق انها کمک کنم.
سعی میکردم بحث های بشتری راه بیندازم.
ریشه یابی میکردم که مشکلات بچه ها چیست و به انها برای حل کردن مشکل کمک میکردم.
به بخش رنگ و بوی خوب و شادی میدادم تا هرکسی که به بخش وارد میشود حس خوبی داشته باشد و یه جورایی اغواگری توی داستان و نویسندگی رو اونجا پیاده میکردم.
همیشه شاد و پرانرژی می بودم چون کسی که مدیر یک بخشی است جز پایه های اصلی سایت هست و نماینده اون رشته توی جمع بچه ها.
ازبچه ها نظرسنجی میکردم و نظرخواهی میکردم که چیا کمه توی بخش یا چیا اضافین و اونها رو رفع میکردم.
دفتری برای حضور بچه ها توی بخش راه مینداختم و به کسی که بیشترین حضور را دارد امتیازی برای تشویقی میدادم.

فعلا اینا خیلی توی ذهنمه اما الان ذهنم مشغوله.لازم شد بازم میگم...ممنونم

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد