PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خشن ترین کاری که کردی چی بوده؟بگو

بلدرچین
23rd March 2012, 04:00 AM
سوال واضحه بگید ممنونم

Sa.n
23rd March 2012, 09:07 PM
سر پسر عمه ی کوچولوم برای اولن بار دادکشیدم

بلدرچین
24th March 2012, 03:39 AM
چرا اجی ساغر؟مگه ازارداری هااااااااااااااان

Sa.n
24th March 2012, 01:41 PM
چرا اجی ساغر؟مگه ازارداری هااااااااااااااان
آخه می دونی داداشی کار خیلی خیلی زشتی انجام داده بود که من رو نارا حت کرد و سرش دادزدم

بانوثریا
24th March 2012, 01:50 PM
کتک زدن[nishkhand]

ساناز فرهیدوش
24th March 2012, 07:28 PM
بستگی داره تعریف شما از خشن چیه ؟
خشن ترین می تونه این باشه که با تمام وجودت به مردم عشق بورزی نیکی ر. با بدی جبران کنند . و اونوقت بازم مهربونی کنی اونجاست که از ته دل خودت و غرورت رو می شکونی !

عرفان سلیم زاده
24th March 2012, 08:04 PM
یه بار به دوستم که خیلی هم دوستش دارم حمله کردن
اون لحظه دچار جنون شدم(عین اژانس شیشه ای[nishkhand]) مسلسل رو برداشتم و دیگه نفهمیدم چی شد[khande]
نه ولی خیلی عصبانی شدم طرف رو جوری میزدم که 5 نفر نمی تونستند جدامون کنن[eynaki]
الان که بهش فکر میکنم میبینم ارزششو داشت[labkhand]

sanaz13
24th March 2012, 09:22 PM
زدن تو گوش یه پسرپررو............

Ehsan M
24th March 2012, 09:36 PM
همه خشن بودن که......[nishkhand]

هیچی جونم برات بگه که خشن ترین صحنه مال ترم 1 دانشگاهه که شب یلدا سر یه موضوع خیلییی کوچیک دعوام شد با یکی از دوستاااان اونم چه دعوایی.دعوایی که کل بلوک ترکید اون شب و همه بچه ها ریختن تو لاین[nishkhand]
ولی من کلا بچه آرومیماا[nishkhand]

BaAaroOoN
24th March 2012, 10:29 PM
حالا یکیشو میگم...![nishkhand]
بچه که بودم،دیدم یه پرنده ی نر،داره مادشو با نوک زدن تهدید میکنه!
منم انقد با اون حلقه پلاستیکیا دنبالش کردم که جفتمون خسته شدیم...!طفلک پرنده از پا افتاد....!!!!!!

Majid_GC
25th March 2012, 11:25 AM
یادم نیست [nishkhand]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد