PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شرکت های واسطه برای ثبت اختراع؟

bitaroos
8th March 2012, 05:30 PM
سلام دوستان

من می خوام برای ثبت اختراع برم سراغ یکی از این شرکت های واسطه، میشه یه شرکت مورد اطمینان بهم معرفی کنید. من یه جا پیدا کردم، تو مشهده و حدود 300 هزار تومان برای ثبت 20 ساله میگیره. شما جای ارزون تر و مطمئن سراغ ندارید؟

با تشکر فراوان

عرفان سلیم زاده
8th March 2012, 07:42 PM
سلام بهشون اطمینان نکنین
ثبت اختراع که این طوری نیست که؟
باید خودت پیگیری کنی وگرنه یک یا دو سال طول میکشه
مرحله دفاعیه هم داری که باید بری
پس یا خودت برو ثبت کن یا وکالت بده یه نفر نزدیک که برات انجام بده
موفق باشیhttp://uc-njavan.ir/images/zx4js7ltv04jqeikqd.gif

حسین متقی
20th January 2013, 11:02 PM
سلام دوستان

من می خوام برای ثبت اختراع برم سراغ یکی از این شرکت های واسطه، میشه یه شرکت مورد اطمینان بهم معرفی کنید. من یه جا پیدا کردم، تو مشهده و حدود 300 هزار تومان برای ثبت 20 ساله میگیره. شما جای ارزون تر و مطمئن سراغ ندارید؟

با تشکر فراوان

نه به هیچ وجه توصیه نمیشه
این شرکتها مورد تایید سایت نخبگان نیستند
تا اونجایی که من اطلاع دارم درصدی از اختراع رو برای خودشون نگه میدارند
و اگر اینطور نباشه مراحل ثبت اختراع انقدر ساده هستند که نیازی به اینکارا نیست
زمانبر هست ولی هزینه بر نیست-500هزارتومن که همه باید بدهند و خود سازمان میگیره
و چند نامه نگاری و تلفن و 1-2بار هم رفتن به دانشگاه یا مرکز معتبر برای تاییدیه گرفتن که بهتره خود شخص بره و از نظر علمی هم خیلی مفیده این مراکز رفتن چون ایراد میگیرند و باید جواب بدی و دفاع کنی و ایراد الکی هم نمیگیرند-اگر اختراعت قابل اجرا باشه ایراد نمیگیرند اصلا کمکت هم میکنن
کلا تا وقتی شرکتی مورد تایید سایت نیست نباید تبلیغ کنه و این رسما سوئ استفاده از امکانات سایت هست طق قوانین عضویت
اگر برای تبلیغاتشون سواستفاده میکنند برای کارشون هم معلوم نیست...................[tafakor]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد