PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چند خبر

بلدرچین
7th March 2012, 02:05 PM
طلاق مي‌خواهم ؛ صداي شوهرم خوب نيست
زن جواني با بيان اينكه صداي شوهرش خوب نيست و نمي‌تواند به او آرامش بدهد خواستار صدور حكم طلاق شد
زن جواني با بيان اينكه صداي شوهرش خوب نيست و نمي‌تواند به او آرامش بدهد خواستار صدور حكم طلاق شد. اين زن خطاب به قاضي دادگاه خانواده گفت: دليل درخواست جدايي من به نظر همه احمقانه است و هيچ‌كس نمي‌تواند من را درك كند كه اين موضوع احمقانه چقدر من را عذاب مي‌دهد. وي ادامه داد: من از كودكي علاقه‌ زيادي به شعر و قصه داشتم و موقع خواب مانند كودكان شيفته لالايي و قصه‌هاي شبانه بودم. اين عادت چه خوب و چه بد، از كودكي همراه من است و همين عادت اكنون باعث به وجود آمدن اختلاف در زندگي‌مان شده است. اين زن جوان كه 23 سال دارد، با بيان اينكه شش ماه از ازدواجش مي‌گذرد، اظهار كرد: زماني كه شوهرم به خواستگاري من آمد اين موضوع را با صداقت كامل مطرح كردم و او نيز متعهد شد در اين زمينه هيچ‌گاه بدقولي نكند و هر شب براي من قصه بگويد اما فقط بعد از گذشت 17 روز از زندگي مشترك‌مان اين علاقه‌ من را كودكانه خواند و مرا مسخره مي‌كرد. وي خاطرنشان كرد: در ضمن صداي شوهرم اصلا ايده‌آل نيست و هر زماني كه براي من قصه مي‌گفت يا شعر مي‌خواند از او بدم مي‌آمد. در ادامه‌ جلسه دادگاه، شوهر اين زن گفت: من واقعا نمي‌دانم چه كاري را براي رضايت همسرم انجام دهم. زماني كه برايش قصه مي‌گويم عصباني مي‌شود و مي‌گويد صدايت خوب نيست ديگر نمي‌خواهد ادامه بدهي و زماني كه سكوت مي‌كنم به من مي‌گويد قول و قرارهايت را فراموش كردي. واقعا نمي‌دانم براي تداوم اين زندگي چه بايد كنم. مرد 25ساله ادامه داد: زماني كه همسرم را براي اولين بار در منزل يكي از دوستانم ديدم، او را بهترين فرد براي زندگي مشترك دانستم اما ‌اي كاش زمان به عقب برمي‌گشت. قاضي دادگاه بعد از شنيدن اظهارات طرفين حكمي مبني بر طلاق صادر نكرد و زوج جوان را به واحد مشاوره معرفي كرد.

----------------------------------------

دستبرد اينترنتي به حساب 36 مشتري بانك

اعضاي يك باند كه با نفوذ به سامانه اينترنتي يك بانك توانسته بودند به حساب 36 نفر دستبرد بزنند، دستگير شدند. اين پرونده دي ماه سال‌جاري با مراجعه شهروندي به دادسراي ويژه مبارزه با جرايم رايانه‌اي تهران به جريان افتاد و شاكي گفت فرد يا افرادي به حساب بانكي او دستبرد زده‌اند. اين مرد گفت: «چند روز قبل وقتي حساب بانكي‌ام را كنترل كردم فهميدم مبلغ زيادي از موجودي‌ام كسر شده است، براي همين به بانك رفتم و در آنجا به من گفتند خودم به صورت اينترنتي اين مبلغ را برداشت كرده‌ام در حالي كه من چنين كاري را انجام نداده‌ بودم.»با طرح شكايت از سوي اين مرد پرونده در اختيار ماموران پليس فتا قرار گرفت و آنها تحقيقات خود را در اين خصوص آغاز كردند. بررسي‌هاي صورت گرفته فاش كرد فرد يا افرادي با هك كردن سايت يك بانك به حساب اين كاربر دسترسي پيدا كرده و دست به دزدي زده‌اند. اطلاعات موجود گوياي آن بود كه سارقان مبلغ دزديده شده را به حساب ديگري انتقال داده‌اند اما اين حساب جعلي بود و تبهكاران خودشان آن را از طريق اينترنت ايجاد كرده بودند. در شرايطي كه تلاش‌ها براي رديابي متهمان ادامه داشت، افراد ديگري نيز شكايت‌هاي مشابهي را طرح كردند و همگي از مشتريان يك بانك بودند. پليس در ادامه تجسس‌هاي خود دريافت متهمان با استفاده از پول‌هاي سرقتي از يك صرافي مبلغ زيادي دلار خريده‌اند. تحقيقات گام‌به‌گام كارآگاهان آنها را به اصفهان رساند و فاش شد متهمان در اين شهر سكونت دارند و از آنجا سرقت‌ها را هدايت و اجرا مي‌كنند. اين اطلاعات در حالي فاش شد كه تعداد شاكيان به 36 نفر و مبلغ مسروقه به 150 ميليون تومان رسيده بود. در نهايت اعضاي اين باند در عملياتي غافلگير كننده دستگير شدند و در بازجويي‌ها به سرقت بزرگ اعتراف كردند. متهمان در حال حاضر با قرار وثيقه دو ميليارد توماني در بازداشت به سر مي‌برند و تحقيقات از آنها ادامه دارد. منبع: شرق

--------------------------------------

اقدام به خودکشي پس از فرورفتن در باتلاق هوس
چند شب قبل در حال تماشاي برنامه تلويزيون بودم که ناگهان شوهرم با عصبانيت به طرف ساعت ديواري رفت و پاندول ساعت را کشيد و آن را به زمين کوبيد.
خشايار کنترلي بر اعصاب خود نداشت و البته من از مدتي قبل متوجه تغيير رفتار و حرکات او شده بودم ولي با توجه به اعتمادي که به همسرم داشتم موضوع را خيلي جدي نگرفتم.زن ۴۰ ساله در دايره اجتماعي کلانتري ۱۵ مشهد افزود: ديروز زماني که متوجه شدم او داخل زيرزمين خانه قصد خودکشي دارد ترس و وحشت تمام وجودم را فراگرفت. من مانع اين کارش شدم و امروز او را همراه خود به اين جا آورده ام. خواهش مي کنم کمکم کنيد. ادامه اين ماجرا را از زبان شوهر اين زن مي خوانيم. خشايار گفت: کاسب بازار هستم و تا به حال زندگي آبرومندانه اي داشته ام. من هميشه به دنبال حل مشکلات زندگي ديگران بوده ام اما حالا خودم با بي آبرويي که به بار آورده ام نيازمند کمک هستم. مشکل من از روزي شروع شد که خانمي جوان به محل کارم مراجعه کرد و اظهار داشت شوهرش فوت کرده است. زن غريبه گفت با سه بچه قد و نيم قد مشکلات زيادي در زندگي اش دارد. من آن روز مبلغي به اين خانم کمک کردم اما از نگاه زيرچشمي و حرکات و رفتار تحريک آميزش خوشم نيامد.
با اين که نمي خواستم ديگر به او جوابي بدهم اما رفت و آمدهاي مکرر اين خانم به محل کارم باعث شد يکي از همکارانم نسبت به اين موضوع حساس بشود. او با تعريف و تمجيدهايي که از اين زن مي کرد دلم را لرزاند.مرد ۴۶ ساله افزود: من کم کم به اين خانم توجه نشان دادم و او نيز با پيشنهاد ازدواج موقت خودش را وارد زندگي ام کرد.
اما چشم تان روز بد نبيند من که هميشه ديگران را نصيحت مي کردم و خودم را يک سر و گردن بالاتر از همه مي ديدم در اثر ارتباط با اين خانم دچار مشکلات زيادي شدم. او زمينه ارتباط شرم آور من و زن ديگري را فراهم کرد و حتي با خوراندن چند قرص به من به اين بهانه که قرص ها توان افزا و محرک هستند مرا به دام موادمخدر انداخت.هيچ کس باورش نمي شد من با اين سن و سال به اين گرفتاري دچار شده باشم اما هر روز که مي گذشت بار سنگين گناه و ضعف ناشي از اعتياد به موادمخدر صنعتي بيشتر عذابم مي داد و به مرحله اي رسيدم که از خودم بدم مي آمد. چند بار مي خواستم خودم را از اين منجلاب نجات دهم اما آن خانم و دوستش دام بزرگي برايم پهن کرده بودند و راه گريزي نداشتم. براي همين تصميم به خودکشي گرفته بودم. اي کاش حواسم را جمع مي کردم و بعد از يک عمر زندگي آبرومندانه غلام حلقه به گوش هوس نمي شدم.منبع: خراسان

---------------------------------------------

دستور ويژه براي روباه پير

http://www.njavan.com/files/fa/news/1390/12/14/23756_909.jpgهمزمان با اعتراف های جدید روباه پیر، دادستان عمومی و انقلاب مشهد، دستور رسیدگی سریع و ویژه به این پرونده را صادر کرد.
اسماعیل 63 ساله که معروف به روباه پیر است جنایت های سیاه خود را از اوایل امسال در سطح شهر مشهد و اطراف آن آغاز کرد.
ماموران پلیس آگاهی استان خراسان رضوی 26 بهمن امسال همزمان با طرح آخرین شکایت علیه او و کشف سرنخ هایی از خودرویش موفق شدند مرد شیطان صفت را در منطقه طوس مشهد شناسایی و در خانه اش دستگیر کنند.
متهم پس از انتقال به اداره آگاهی در نخستین بازجویی ها به ربودن دختر 9 ساله به نام نیلوفر و آزار و اذیت او اعتراف کرد.
تیم جنایی که احتمال می دادند او مرتکب جرائم دیگری نیز شده باشد به تحقیقات در این رابطه ادامه داده و با چند شکایت مشابه دیگر روبرو شدند. در این شکایت ها نیز مرد شیطان صفت با یک دستگاه خودرو پیکان طعمه های خود را که اغلب زیر 10 سال سن داشته ربوده و پس از کشاندن آنها به بیابانهای اطراف مشهد مورد آزار و اذیت قرار داده بود.
قربانیان روباه پیر در شکایت خود مدعی شده بودند دو انگشت دست راست مرد شیطان صفت کوتاه تر از بقیه انگشتانش بود که با دستگیری اسماعیل مشخص شد دو انگشت دست راست او نیز به علت قطع شدن در حادثه ای کوتاهتر از بقیه است.
با کشف این سرنخ، اسماعیل تحت بازجویی های تخصصی قرار گرفت و در تازه ترین اعتراف های خود به ربودن و آزار و اذیت 11 دختربچه اعتراف کرد.
او در بازجویی ها گفت: پس از پرسه زدن در اطراف مدارس دخترانه ابتدایی طعمه های خود را شناسایی کرده و به بهانه نشان دادن آدرس مورد نظرم آنها را سوار ماشین می کردم.
قربانیان وقتی متوجه نقشه شوم من می شدند شروع به داد و فریاد می کردند که آنها را تهدید می کردم اگر در مقابلم مقاومت کنند در یک قفس پر از سگ زندانیشان می کنم.
پس از اعترافات جدید متهم و طرح چند شکایت جدید علیه او قاضی ذوقی دادستان عمومی و انقلاب مشهد دستور رسیدگی سریع و ویژه به این پرونده را صادر کرد.
همچنین با توجه به مطرح بودن چند شکایت در مجتمع قضایی شهید قدوسی مشهد علیه مردم شیطان صفت پرونده برای رسیدگی نهایی از مجتمع قضایی کامیاب به این مجتمع ارسال شد.
قرار است به اتهام آزار و اذیت دختربچه ها در دادگاه کیفری و به اتهام آدم ربایی در دادسرا و سپس دادگاه عمومی رسیدگی شود.
قاضی پرونده و پلیس از افرادی که در دام روباه پیر گرفتار شده اند خواسته اند شکایت خود را مطرح کنند و مطمئن باشند به پرونده آنها به صورت محرمانه رسیدگی خواهد شد. منبع: مهر

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد