PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر اموزش کار با نرم افزار های برنامه نویسی ( اطلاعیه )

NameEly
5th March 2012, 03:42 PM
با سلام به دوستان عزیز و گلم :»

امیوارم حالتون خوب باشه

یکی دیگه از برنامه های تالار برنامه نویسی ارائه ی اموزش های نرم افزار های برنامه نویسی از قبیل ویژال استدیو و امثال اون هست که به امید خدا و یاری دوستان قراره برگزار بشه

اگه افرادی علاقه من به انجام این اموزش ها دارند و نرم افزاری رو که توش تخصص دارن رو می تونن اموزش بدن لطفا با بنده هماهنگی کنن تا زمینه رو براشون محیا کنم وگر نه هم خودم انچه یاد دارم رو در اختیار دوستان قرار میدم

با تشکر

A.L.I
5th March 2012, 05:46 PM
من درسته که رشته ام نرم افزار نبوده و الان هم کار برنامه نویسی انجام نمیدم ولی یادمه زمانی که کامپیوترهای قدیمی مثل کمودور 64 و آمیگا 600 که متأسفانه خیلی ها از اونا به اشتباه به کنسولهای بازی یاد می کنند، در بازار حرف اول رو می زدند باهاشون گاهی برنامه می نوشتم. مخصوصاً کمودور که یادمه ساعتها می نشستم اعداد و دستورات زیادی رو تایپ می کردم آن هم در حالتی که تایپ حرفه ای هم بلد نبودم ولی زمانی که برنامه رو که به زبان basic هم بود اجرا می کردم اینقدر لذت می بردم که حدی نداشت...
پیشنهاد می کنم برای دعوت از بچه های نرم افزار این تاپیک یا اعلان رو به دانشجویان نرم افزار در دانشکده ها دوستان معرفی کنند بالاخره چند نفری پیدا میشن که علاقمند باشن دور هم ولو شبی نیم ساعت هم که شده بشینن هم گپی دوستانه بزنن هم معلومات و آموخته های سر کلاسشون رو در میون بزارن هم به خودشون کمک زیادی میشه چون نوعی یادآوریه هم به دیگرانی که علاقه دارن برنامه نویسی رو شروع کنند.

بانوثریا
5th March 2012, 07:34 PM
من بلدم اما به خاطر توهین هایی که تو سایت بهم شده اصلا برای سایت دیگه کاری انجام نمیدمsh_omomi10

NameEly
5th March 2012, 07:40 PM
من بلدم اما به خاطر توهین هایی که تو سایت بهم شده اصلا برای سایت دیگه کاری انجام نمیدمsh_omomi10

با سلام به دوست گلم :»

در جریان نیستم کی به شما توهین کرده توی سایت [hoshdar]

BEE
27th September 2012, 11:05 AM
What?c++ ya javascript?
هیچکدام.
پورت نویسی با vb

mansouri1898
9th October 2012, 01:48 PM
[nadanestan][nadanestan][nadanestan]
sh_omomi88sh_omomi88sh_omomi88

سلام دوستان

من خیلی برنامه نویسی رو دوست دارم و مدت یکسال و نیمه دارم وی بی دات نت کار میکنم

ولی پیشرفتی نداشته ام.....

لطفا اگر کسی بلده و قابل می دونه یادم بده

از خجالتش در می آیم....

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد