PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر گرد اوری گروه برنامه نویسی سایت نخبگان

NameEly
26th February 2012, 12:06 PM
با سلام خدمت دوستان عزیز و گل :» [golrooz]

بدین وسیله اعلام میگردد سایت نخبگان جوان برای تکمیل کادر برنامه نویس خود برای تالار برنامه نویسی از دوستان عزیز دعوت به همکاری می کند

دوستانی که تخصص در هر زبان برنامه نویسی دارن لطفا یا در این تاپیک یا هم بصورت پیام خصوصی به بنده اعلام امادگی کنن

با تشکر
الیاس [golrooz]

اسامی افراد تیم تا الان :»

توجه :» توجه »

طی پیگیری های مدیر محترم سایت جناب اقای کاوه تصمیمات جدیدی اتخاذ شد برای گروه برنامه نویسی سایت که به شرح ذیل است :»

اعضای گروه برنامه نویسی سایت فقط کارشان در سایت متمرکز نشده و این گروه به عنوان گروه برنامه نویسی سایت در سطح کشور شروع به فعالیت کرده و هدف از این گروه پیدا کردن استعداد های برتر برنامه نویسی و انجام پروژه های بزرگ است

ویژگی های افراد :»

1)تخصص و قوی بودن در زبان برنامه نویسی
2) داشتن رزومه ای قوی

Steve Jobs
26th February 2012, 09:10 PM
بدین وسیله اعلام میگردد سایت نخبگان جوان برای تکمیل کادر برنامه نویس خود برای تالار برنامه نویسی از دوستان عزیز دعوت به همکاری می کند

منظورتون همون همکار بودنه که خودم هم هستم یا اینکه برنامه ای خاص برای انجام کار یا پروژه خاصی مد نظرتونه؟

[golrooz]

NameEly
27th February 2012, 02:23 PM
منظورتون همون همکار بودنه که خودم هم هستم یا اینکه برنامه ای خاص برای انجام کار یا پروژه خاصی مد نظرتونه؟

[golrooz]

نه برنامه ی خاصی تحت نظر هست که انشا ا... بعد از مشخص شدن افراد برنامه رو بهشون ابلاغ می کنم
ولی چیزی از همکار بودن بالاتر هست
میشه گفت شبیه مدیر های ابی

با تشکر

mpkahkeshan
29th February 2012, 12:09 PM
نه برنامه ی خاصی تحت نظر هست که انشا ا... بعد از مشخص شدن افراد برنامه رو بهشون ابلاغ می کنم

با تشکر

سلام. من هستم. البته تو بخش وی بی(حرفه ای) و سی پلاس پلاس(متوسط)

NameEly
29th February 2012, 12:16 PM
سلام. من هستم. البته تو بخش وی بی(حرفه ای) و سی پلاس پلاس(متوسط)

ممنون ثبت شد [golrooz]

mpkahkeshan
29th February 2012, 12:21 PM
خواهش می کنم وظیفه بود

Steve Jobs
29th February 2012, 12:55 PM

با تشکر
میشه بیشتر درمورد کاری که قراره انجام بشه الان توضیح بدید؟
چون بعد از قبول کار ممکنه برامون مقدور نباشه.
اصلا چه Type کاری هست؟
هدف چی هست؟
و....

[golrooz]

NameEly
29th February 2012, 10:04 PM
میشه بیشتر درمورد کاری که قراره انجام بشه الان توضیح بدید؟
چون بعد از قبول کار ممکنه برامون مقدور نباشه.
اصلا چه Type کاری هست؟
هدف چی هست؟
و....

[golrooz]

با سلام به دوستان عزیزم :»

کاری که قراره بشه به این صورت هست که بخش برنامه نویسی به زبان های گوناگونی تقسیم میشه و به افراد این گروه که در زبان تخصصی یک عنوانی همانند مدیریت داده میشه ( البته با هماهنگی و قبول مدیران ارشد ) که در اون بخششون بتونن مثل مدیر قدرت داشته باشن
بعد چون افراد در ضمینه ی تخصصی خودشون دارن فعالیت میکنن مشکلاتی که پیش میاد برای دوستان رو راحت تر می تونن بر طرف کنن
و کلاسهایی در زبان تخصصیشون میتونن در سایت اموزش بدن برای دوستان تا از اون بهترین استفاده رو دوستان ببرند پ
و
و
و

با تشکر [golrooz]

hadi elec
29th February 2012, 10:09 PM
سلام
منم تا حدودی با c++ اشنا هستم

و البته کمی هم qb (بیسیک) که میدونم شاید خیلی پر کاربرد نباشه

Steve Jobs
1st March 2012, 07:44 AM
منم برای java و c درخدمتم.[cheshmak]
البته اگه دانسته های ناقصم بدرد بخوره.[negaran]

Ehsan M
5th March 2012, 04:03 PM
JAVA
C++
[cheshmak]

نازخاتون
5th March 2012, 04:54 PM
در خصوص ترجمه مقالات و ... هر کاری از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد....[golrooz]

NameEly
5th March 2012, 06:46 PM

طی پیگیری های مدیر محترم سایت جناب اقای کاوه تصمیمات جدیدی اتخاذ شد برای گروه برنامه نویسی سایت که به شرح ذیل است :»

اعضای گروه برنامه نویسی سایت فقط کارشان در سایت متمرکز نشده و این گروه به عنوان گروه برنامه نویسی سایت در سطح کشور شروع به فعالیت کرده و هدف از این گروه پیدا کردن استعداد های برتر برنامه نویسی و انجام پروژه های بزرگ است

2) داشتن رزومه ای قوی

توجه :»

تیم برنامه نویسی در ضمینه وب فعلا قصد فعالیت دارد و در ضمینه های برنامه نویسی وب مانند php باید قوی باشند

Joseph Goebbels
5th March 2012, 06:52 PM
با سلام [golrooz]

من تا حدی با JAVA اشنایی دارم ؛ ولی برای وب نه .

fantastic girl
5th March 2012, 09:06 PM
سلام
c , c++ , basic

saadatpour
6th March 2012, 01:30 PM
سلام
من زبان fortran را تا حد متوسط رو به بالا بلدم.

sara.sherafati
6th March 2012, 05:52 PM
c++
c
java

se7en_love
7th March 2012, 02:33 PM
باسلام من میتونم درقسمت vb کمکتون کنم

BaAaroOoN
10th March 2012, 12:26 PM
الان که وقت ندارم.اما بعد که وقت فراغت پیدا کردم و البته به زبون جاوا ،بله میام منم

fgr
17th March 2012, 10:28 AM
سلام
من تقریبا به c# تسلط دارم شاید بتونم کمک کنم [tafakor]

yousef-banaei
24th March 2012, 10:42 PM
سلام .
c++ تا جایی که بتونم.

yousef-banaei
24th March 2012, 10:45 PM
سلام.
خوشحال میشم بتونم کمک کنم.
c++ تا حدودی.

yousef-banaei
24th March 2012, 10:48 PM
سلام.
c++ تا جایی که بتونم.

nezamehadafmand
24th March 2012, 11:52 PM
با سلام خدمت دوستان عزیز و گل :» [golrooz]

دوستانی که تخصص در هر زبان برنامه نویسی دارن لطفا یا در این تاپیک یا هم بصورت پیام خصوصی به بنده اعلام امادگی کنن

با تشکر
الیاس [golrooz]

اسامی افراد تیم تا الان :»

2) داشتن رزومه ای قوی

نگاهی به هستی شناسی وب معنايي از دیدگاه حسینی در دهکده جهانی (http://www.njavan.com/forum/showthread.php?117710) (مقاله برتر (http://www.njavan.com/forum/showthread.php?117591)در جشنواره وب ایران (http://iranwebfestival.com))

یاسمن . د.ه
28th March 2012, 09:32 PM
من به زبان بیسیک هستم ولی زیاد نیست و نحوه ی پیکر بندی تکنولو ژی ای دی سی تو بس کام ولی دوستای عزیز واسه برنامه نویسی ربات آمدادگر تشخیص نور که خیلی باحاله و هم یه چیزایی میدونم ولی ممنون میشم اگه تو برنامه نویسی تعقیب خط کمکم کنید حتما اگه چیزی میدونید بهم بگید البته به زبان بیسیک منم تا تونستم اطلاعات در اختیارتون میزارم ...[shaad][soal]

pnusharp
30th March 2012, 12:13 PM
سلام عزیزان
من php کار هستم. و mysql and sql server.
طراح وب با html, css, javascript
#C هم کار کردم.
منم هستم...

NameEly
30th March 2012, 10:53 PM
سلام عزیزان
من php کار هستم. و mysql and sql server.
طراح وب با html, css, javascript
#C هم کار کردم.
منم هستم...

با سلام به دوست گلم :»

لطفا رزومه ی کاریتون رو واسم بفرستید در پیام خصوصی
و به همراه مشخصات خودتون

با تشکر

chakavak73
31st March 2012, 12:27 PM
سلام من هستم
سی -وی بی- سی پلاس پلاس - همه این ها رو در حد اون چیزی که تو دانشگاه درس میدند بلدم

یاسمن . د.ه
2nd July 2012, 05:00 PM
سلام
من اعلام آمادگی کردم . خیلی ممنون[golrooz]

BEE
27th September 2012, 11:06 AM
09350551656
aigoun_1147@yahoo.com
هرجا بلد نیستی ایمیل کن 3 جلسه مفتی یادت میدم به امید خدا

heidari1372
19th October 2012, 12:03 AM
تو وبی کم رقیبم و تو وبی دات نت بدک نیستم تزه شروع به سی پلاس کردم

phoenix68
9th January 2013, 06:46 PM
منم هستم

N3MiSiS
31st January 2013, 01:03 PM
سلام به همگی.

من تازه عضو شدم. البته خ وقت پیش اینجا بودم اما یه چند سالی هست که کارهای علمی و پژوهشی رو ول کرده بودم. اما باز معتاد شدم بهش.

خب تخصص اصلی من برنامه نویسی هست با رزومه کاری چند ساله.
- برنامه نویسی ویندوز
- برنامه نویسی وب و طراحی گرافیکی
- برنامه نویسی تحت لینوکس و اوپن سورس
- برنامه نویسی موبایل و embedded (اینو در حد متوسط و یکم پایین)

* اکثر زبان ها

All classic programming languages (c++,c,vb6,delphi ....)
c#.net
vb.net
MFC , win32
perl , php, python,nasm, masm, asp,asp.net
java, js, jquery,jquery ui

خلاصه هر چی خواستین در خدمتیم.

%در مورد بینایی ماشین زیاد کار نکردم. شاید 5*

راستی نزدیک شش ساله که برنامه نویسی تدریس میکنم. توو آموزش پرورش،آموزش عالی،آموزشگاه های خصوصی و ...
رتبه برتر کشوری در مسابقات نرم افزار، و اول استانی و ... [khejalat] [khanderiz]

sam166
10th February 2013, 10:16 PM
کمکی از دستم بر بیاد دریغ نمیکنم
اینم رزومه بنده

1- مسلط به برنامه نویسی در محیط (Visual Basic,Microsoft Visual Studio , Office , Flash)
2- مسلط به برنامه نویسی در نرم افزار (LAB VIEW , Step7,CodeVision AVR , Bascom AVR , PROTEUS,PROTEL)
3- مسلط به برنامه نویسی در نرم افزار (NetBeans)
4- تحلیل و مدل سازی سیستم با نرم افزار های (Rational Rose , Edraw Max)
5- مسلط به Sharepoint
6- مسلط به ASP.NET
7- مسلط به MVC
8- مسلط به C# , VB , JAVA , C , C++ , BASIC , HTML , CSS , JQuery , Ajax
9- مسلط به SQL SERVER ,TSQL , LINQ
10- مسلط به معماری چند لایه
11- مسلط به مفاهیم شی‌گرایی
12- آشنایی با معماری های J2ME , J2EE , J2SE , NET
13- تجربه کار با پایگاه داده های SQL SERVER , MYSQL
14- طراحی سایت و صفحات وب
15- طراحی نرم افزار های کاربردی
16- برنامه نویسی PLC
17- برنامه نویسی میکرو کنترلر
18- تحلیلگر سیستم

yasi70
11th February 2013, 06:59 PM
سلام
منم هستم تا جایی که بتونم با php

matin2012
15th April 2013, 07:11 PM
سلام
اگه کسی میتونه تو این برنامه به من کمک کنه با اسمبلی

ابتدا صفحه login را ایجاد نمایید (کاملاً دلخواه و به سلیقه خودتان) یک admin با نام کاربری admin و کلمه عبور 1234 وارد می شود. در صورتی که اشتباه وارد کرده بود یک صدای بوق بشنود و دوباره به صفحه login باز گردد تا اینکه صحیح وارد کند. سپس 3 user و 3 password حداکثر 6 کاراکتری را از او دریافت نمایید.این اسامی باید حتما بصورت حروف کوچک و عدد باشند و تکراری نباشند . سپس اسامی در حافظه ذخیره شود .admin بتواند user یا pass ها را با توجه به شماره 1 یا 2 یا 3 تغییر دهد. در صورتی که هر 6 مورد را تنظیم نمود و مایل به تغییر آن نبود خارج شود.
سپس دوباره صفحه login نمایش داده شود. کاربر 1 یا 2 یا 3 وارد می شود.
در صورتی که کاربر 1 وارد شد (یعنی کاربری که نام و کلمه عبورش برابر اولین user و pass بود که admin تنظیم کرده بود) یک رشته از کاربر دریافت نماید و تعداد کلمات و جملات آنرا بدست آورد . جملات فقط با نقطه از هم جدا می شوند و بین کلمات ممکن است فاصله های بیشتر از یکی باشد) سپس تعداد جملات را در سطر 15 ستون 5 و تعداد کلمات را در سطر 20 ستون 7 بدون استفاده از وقفه و بصورت مستقیم بنویسد. (ممکن است تعداد از 9 بیشتر شود) سپس صفحه را پاک نموده و تعداد جملات و کلمات را در سطر 1 نمایش دهد و بعد هر جمله را سر سطر چاپ نماید (با وقفه 09h/ int 21h)
این کار تکرار شود تا اینکه کاربر بخواهد خارج شود سپس دوباره صفحه login نشان داده شود.

lovelyiroonigirl@yahoo.com

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد