PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث سیم کارت 3g رایتل و معایب و محاسن در این تاپیک

SaNbOy
25th February 2012, 01:26 PM
سلام

نظرتون رو در مورد قیمت و همه چیزه سیم کارته رایتل بگید...

به نظره من سیستم این سیم کارت خیلی خوبه اما قیمتاش برای استفاده از 3جی خیلی بالاست و ارزش نداره

تازه فقط برای تهران و کرج راه اندازی شده...
من سوال کردم از دوستام میگن سرعتش خوبه اما عالی نیست تازه هنوز شبکه کم کاربر داره شما فکر وقتی رو بکنید که کله ایران فعال شه..
البته تا کله ایران فعال شه 3 سالی طول میکشه اینطوری که اینا کار میکنن...
خلاصه نظرتون رو بگید
منم هنوز حرفام رو تکمیل نمیکنم تا ببینم نظر شما دوستان چیه...
هر کس الان داره ازش استفاده میکنه بگه تو این تاپیک..[tafakor]

لطفا تو بحث شرکت کنید...

عرفان سلیم زاده
25th February 2012, 03:36 PM
به نظرم استقبال بشه بهتره
چون ایرانسل هم با همین روش رشد کرد و به اینجا رسید
اشکال رایتل اینه که قیمت ها رو زیاد به صرفه نکرده و فقط تعداد سرویس ها رو افزایش داده
اینم بگم که نه ایرانسل نه همراه اول نمی تونن این سرویس ها رو در اینده بدن مگر اینکه بخوان از ریشه همه چی شون رو تغییر بدن که نمیشه.
پس فکر نکنید که اگر هم نگرفتین بعدا این دوتا شرکت این سرویس ها رو اضافه میکنن[nishkhand]
من خواستم بگیرم پولم نرسید[bamazegi]

SaNbOy
25th February 2012, 08:22 PM
به نظرم استقبال بشه بهتره
چون ایرانسل هم با همین روش رشد کرد و به اینجا رسید
اشکال رایتل اینه که قیمت ها رو زیاد به صرفه نکرده و فقط تعداد سرویس ها رو افزایش داده
اینم بگم که نه ایرانسل نه همراه اول نمی تونن این سرویس ها رو در اینده بدن مگر اینکه بخوان از ریشه همه چی شون رو تغییر بدن که نمیشه.
پس فکر نکنید که اگر هم نگرفتین بعدا این دوتا شرکت این سرویس ها رو اضافه میکنن[nishkhand]
من خواستم بگیرم پولم نرسید[bamazegi]

دوسته عزیز ارزونه [labkhand] قیمت سیم کارت اعتباری 20000 تومنه...
میدونم که فقط این میتونه این کارو بکنه فعلا اما در کل تا این بیاد تو کشور راه بیافته دیگه ما خودمون یه فکری کردیم...[tafakor]

عرفان سلیم زاده
25th February 2012, 08:30 PM
دوسته عزیز ارزونه [labkhand] قیمت سیم کارت اعتباری 20000 تومنه...
میدونم که فقط این میتونه این کارو بکنه فعلا اما در کل تا این بیاد تو کشور راه بیافته دیگه ما خودمون یه فکری کردیم...[tafakor]

سلام
میدونم شوخی کردم[nishkhand]
درسته ولی یکی بخرین که بعدا ارزشش بره بالا[nishkhand][nishkhand][nishkhand]

SaNbOy
25th February 2012, 08:34 PM
سلام
میدونم شوخی کردم[nishkhand]
درسته ولی یکی بخرین که بعدا ارزشش بره بالا[nishkhand][nishkhand][nishkhand]

ایرانی جماعت هر 1 ماه 6 سیم کارت عوض میکنه [tafakor]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد