PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خانوم ها باهوشند , اما ...

artadokht
24th February 2012, 07:24 PM
خانمی در زمین گلف مشغول بازی بود. ضربه ای به توپ زد که باعث پرتاب توپبه درون بیشه زار کنار زمین شد.

خانم برای پیدا کردن توپ به بیشه زار رفتکه ناگهان با صحنه ای روبرو شد. قورباغه ای در تله ای گرفتار بود. قورباغهحرف می زد! رو به خانم گفت؛ اگر مرا از بند آزاد کنی، سه آرزویت رابرآورده می کنم.

خانم ذوق زده شد و سریع قورباغه را آزاد کرد.

قورباغه بهاو گفت؛ نذاشتی شرایط برآورده کردن آرزوها را بگویم. هر آرزویی که برایتبرآورده کردم، ۱۰ برابر آنرا برای همسرت برآورده می کنم!

خانم کمی تاملکرد و گفت؛ مشکلی ندارد.

آرزوی اول خود را گفت؛ من می خواهم زیباترین زندنیا شوم. قورباغه به او گفت؛ اگر زیباترین شوی شوهرت ۱۰ برابر از توزیباتر می شود و ممکن است چشم زن های دیگر بدنبالش بیافتد و تو او را ازدست دهی.

خانم گفت؛ مشکلی ندارد. چون من زیباترینم، کس دیگری در چشم اوبجز من نخواهم ماند. پس آرزویش برآورده شد.

بعد گفت که من می خواهمثروتمند ترین فرد دنیا شوم. قورباغه به او گفت شوهرت ۱۰ برابر ثروتمند ترمی شود و ممکن است به زندگی تان لطمه بزند. خانم گفت؛ نه هر چه من دارممال اوست و آن وقت او هم مال من است. پس ثروتمند شد.

آرزوی سومش را که گفتقورباغه جا خورد و بدون چون و چرایی برآورده کرد. خانم گفت؛ می خواهم بهیک حمله قلبی خفیف دچار شوم!

نکته اخلاقی:

خانم ها خیلی باهوش هستند.پس باهاشون درگیر نشین.

قابل توجه خواننده های مونث؛ اینجا پایان این داستانبود. لطفاً صفحه را ببندید و برید حالشوببرید.
......... . . . . . . . . . . . . . . مرد دچار حمله قلبی ۱۰برابر خفیف تر از همسرش شد

yasaman hedayati
24th February 2012, 07:32 PM
خانمی در زمین گلف مشغول بازی بود. ضربه ای به توپ زد که باعث پرتاب توپبه درون بیشه زار کنار زمین شد.

خانم برای پیدا کردن توپ به بیشه زار رفتکه ناگهان با صحنه ای روبرو شد. قورباغه ای در تله ای گرفتار بود. قورباغهحرف می زد! رو به خانم گفت؛ اگر مرا از بند آزاد کنی، سه آرزویت رابرآورده می کنم.

خانم ذوق زده شد و سریع قورباغه را آزاد کرد.

قورباغه بهاو گفت؛ نذاشتی شرایط برآورده کردن آرزوها را بگویم. هر آرزویی که برایتبرآورده کردم، ۱۰ برابر آنرا برای همسرت برآورده می کنم!

خانم کمی تاملکرد و گفت؛ مشکلی ندارد.

آرزوی اول خود را گفت؛ من می خواهم زیباترین زندنیا شوم. قورباغه به او گفت؛ اگر زیباترین شوی شوهرت ۱۰ برابر از توزیباتر می شود و ممکن است چشم زن های دیگر بدنبالش بیافتد و تو او را ازدست دهی.

خانم گفت؛ مشکلی ندارد. چون من زیباترینم، کس دیگری در چشم اوبجز من نخواهم ماند. پس آرزویش برآورده شد.

بعد گفت که من می خواهمثروتمند ترین فرد دنیا شوم. قورباغه به او گفت شوهرت ۱۰ برابر ثروتمند ترمی شود و ممکن است به زندگی تان لطمه بزند. خانم گفت؛ نه هر چه من دارممال اوست و آن وقت او هم مال من است. پس ثروتمند شد.

آرزوی سومش را که گفتقورباغه جا خورد و بدون چون و چرایی برآورده کرد. خانم گفت؛ می خواهم بهیک حمله قلبی خفیف دچار شوم!

نکته اخلاقی:

خانم ها خیلی باهوش هستند.پس باهاشون درگیر نشین.

قابل توجه خواننده های مونث؛ اینجا پایان این داستانبود. لطفاً صفحه را ببندید و برید حالشوببرید.
......... . . . . . . . . . . . . . . مرد دچار حمله قلبی ۱۰برابر خفیف تر از همسرش شد
[khande][khande]عالی بود مرسی.[golrooz]

!nesa
24th February 2012, 07:32 PM
[tashvigh][tashvigh][tashvigh]
خیلی جالب بود.[khanderiz]

باران شب
24th February 2012, 10:36 PM
جالب اینجاست که قورباغه هم میدونسته که زنا حسودنو نمیخوان حتی شوهرشونم ازشون بهتر باشه.[cheshmak]

بلدرچین
24th February 2012, 11:38 PM
ارتا دوخت من اعتراض دارم...به شدت این حرف اخرو نغض میکنم.کی گفته که رنها باهوش ترن؟چه مدرکی دارن؟چرا؟پس ما مردها چی!!!!

artadokht
25th February 2012, 08:02 AM
ارتا دوخت من اعتراض دارم...به شدت این حرف اخرو نغض میکنم.کی گفته که رنها باهوش ترن؟چه مدرکی دارن؟چرا؟پس ما مردها چی!!!!

خوب من مثال هم زدم که دیگه شک نداشته باشی[nishkhand]

حالا یه امیدی هم به آقایون هست ...[soal]

بلدرچین
27th February 2012, 11:15 PM
ما باهمشیم.شما مدارکتونو ارائه بدید تا معلوم شه.شما دخترا ازدم مغرورید...

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد