PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جملات زیبای ادبی از بزرگان

بلدرچین
23rd February 2012, 02:21 PM
جملات قصار 1 :زندگی همچون بادکنکی است در دستان کودکی که همیشه ترس از ترکیدن آن لذت داشتن آن را از بین می برد.

جملات قصار 2 : شاد بودن تنها انتقامی است که می توان از دنیا گرفت، پس همیشه شاد باش.

جملات قصار 3 :امروز را برای ابراز احساس به عزیزانت غنمینت بشمار، شاید فردا احساس باشد اما عزیزی نباشد.

جملات قصار 4 :کسی را که امیدوار است، هیچ گاه نا امید نکن... شاید امید تنها دارایی او باشد.

جملات قصار 5 :اگر صخره و سنگ در مسیر رودخانه زندگی نباشد، صدای آب هرگز زیبا نخواهد شد.

جملات قصار 6 :هیچ وقت به خدا نگو یه مشکل بزرگ دارم، به مشکل بگو من یه خدای بزرگ دارم.

جملات قصار 7 :بیا لبخند بزنیم، بدون انتظار هیچ پاسخی از دنیا.

جملات قصار 8 :باد می وزد، می توانی در مقابلش هم دیوار بسازی، هم آسیاب بادی.
تصمیم با تو است...

جملات قصار 9 :دوست داشتن بهترین شکل مالکیت و مالکیت بدترین شکل دوست داشتن است.

جملات قصار 10 :خوب گوش کردن را یاد بگیریم، گاه فرصتها بسیار آهسته در می زنند.

جملات قصار 11 :وقتی از شادی به هوا می پری، مواظب باش کسی زمین رو از زیر پاهات نکشه!

جملات قصار 21 :مهم بودن خوبه ولی خوب بودن خیلی مهم تره.

فراموش نکن قطاری که ار ریل خارج شده، ممکن است آزاد باشد، ولی راه به جائی نخواهد برد.

انتخاب با توست، می توانی بگوئی: صبح به خیر خدا جان!
یا بگوئی: خدا به خیر کنه، صبح شده!
(وین دایر)

جملات قصار 13 :اگر در کاری موفق شوی، دوستان دروغین و دشمنان واقعی به دست خواهی آورد.

جملات قصار 14 :مثل ساحل آرام باش، تا مثل دریا بی قرارت باشند.

جملات قصار 15 :جایی در پشت ذهنت به خاطر بسپار که اثر انگشت خداوند بر همه چیز هست.

جملات قصار 16 :فکر کردن به گذشته، مانند دویدن به دنبال باد است.

جملات قصار 17 :آدمی ساخته افکار خویش است، فردا همان خواهد شد که آن روز به آن می اندیشد.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد