PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث

*samira69*
19th February 2012, 02:04 PM
سلام به همه دوستای خوبم بی مقدمه سوالم رو بیان میکنم.
به نظر شما آیا «ازدواج خود گزین» به صلاح دختر و پسر است یا ازدواجی بر اساس نظر خانواده؟
خوشحال میشم نظرات شما هم بدونم

ساناز فرهیدوش
19th February 2012, 02:08 PM
انتخاب با نگرش درست استفاده از عقل و تجربه ی دیگران .در سایه خود شناسی می تونه خیلی خوب باشه .

نارون1
21st February 2012, 12:24 PM
به نظر من هردو مورد با هم باید اعمال بشه........

چون از طرفی انتخابی که فقط انتخاب خانواده باشه و دختر و پسر تمایلی نداشته باشن میتونه عواقبی برای تداوم زندگی مشترک داشته باشه

و از طرفی انتخابی که خود دختر و پسر داشته باشن و تصمیمات خانواده رو رو تصمیماتشون اعمال نکنن نیز میتونه عواقب داشته باشه چون بالاخره مشورت با خانواده میتونه ندیده هایی که مورد توجه ما نبوده ، دیده بشه ......

پس انتخابی به نظر من درسته که به علاقه دختر و پسر و با همفکری خانواده با دیدی باز و عاقلانه صورت بگیرد. و اجباری در کار نباشد.

ستاره صبح امید
21st February 2012, 03:35 PM
سلام
انتخاب درست ،انتخابیه که از روی عقل ومنطق ودر کنار اون مشورت با خانواده می تونه به یه ازدواج خوب بیانجامه...

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد