PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث لطفا نظر بدین

saffar1
17th February 2012, 05:22 PM
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز فرض کنین شما مسئول ارائه مقاله ای درباره فناوری اطلاعات در یک روزنامه معتبری هستین حالا فرض کنین با این سطح آگاهی مردم (در حد دبیرستان و دیپلم)، شما چه مقاله ای رو ارئه میدین؟؟؟؟ این مقاله نباید آموزش خاص، اخبار از مد افتاده یا هر موضوع تکراری دیگه ای باشه. این مقالات باید جذاب و قابل درک برای خوانندگان باشه میتونه معرفی یک سیستم، برنامه، یا هر موضوع جالب دیگه ای باشه. لطفا نظرتون رو اعلام کنین. اگر دلیلش رو هم بگین که نور علی نور. ممنون

بانوثریا
18th February 2012, 01:59 PM
محاسبات ابری رو پیشنهاد میدم

LUCKLY
18th February 2012, 02:27 PM
اول از همه من سعی میکنم که به مخاطبینم طرز تفکر انتقادی رو یاد بدم بعد مقاله هامو از در رابطه با معرفی جدید ترین فناوریها شروع میکنم همینطور بیشتر سعی میکنم مطالبی ارئه بدم که مخاطبینم رو به فکر کردن وادار کنه از تصاویر هم کمک میگیرم

محسن آزماینده
18th February 2012, 03:16 PM
سلام

بهتره با سليقه مخاطبانتون آشنا باشيد

ولي من خودم نقد و بررسييك سيستم كه تو شماره قبلي براي مخاطبان معرفي شده را پيشنهاد منيدم

چون زمينه قبلي و آشنايي قبلي با موضوع دارند

ممنون

عرفان سلیم زاده
18th February 2012, 08:31 PM
متاسفانه بیشتر مردم ما(نسل های قبلی) تقریبا با کامپیوتر بیگانه هستنند...
من بودم مقاله ای میدادم که میانه رو باشه!
یعنی به درد هر دو طرف بخوره!
خب واسه طرف بیگانه با کامپیوتر پیشنهاد نرم افزار هایی رو برای دستگاری کلیپ ها و اهنگ های مورد علاقه شون
و نرم افزار هایی برای اپلود و اشتراک راحت دستاورد های خودشون تو اینترنت میدادم. البته معرفی بازی ها و غیره هم که تو شاخه!
برای طرف دیگه که اشنایی های لازم رو دارند پیشنهاد نرم افزار ها و سایت ها تخصصی رو میدادم برای رفع مشکلاتشون.
راستی خوبه که ترفند های تجربی هم بزارین

بلدرچین
19th February 2012, 12:10 AM
محاسبات ابری فکرکنم موثرباشه...

SaSaMc2
19th February 2012, 02:13 AM
سلام...

من اگه بودم 1000 كلمه ي معروف رو توي گوگل سرچ ميكردم...

و نتايج رو با كمي توضيح و عكس به صورت مقاله درميآوردم...

نتيجه رو اگه خوب بنويسي شاهكاري تك درمياد...

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد