PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بدشانسی یعنی

artadokht
8th February 2012, 09:51 AM
یه روز صبح روزنامه نگاری داشت می رفت سرکار ولی به خاطر تصادفی كه شده بود توی ترافیك گیر افتاده بود.
اون وقتی دید ترافیکه و سر ساعت به محل کارش نمیرسه تصمیم گرفت همینجا كارش رو انجام بده و از تصادف یه خبر داغ تهیه كنه.
جمعیت زیادی دور محوطه تصادف جمع شده بودن و این نشون میدادیه اتفاق خیلی بدی افتاده!
بنابراین خبرنگار برای رسوندن خودش به محل تصادف فكری كرد و بعد فریاد زد:
بذارید رد شم... خواهش میکنم بزارید رد شم... من پسرشم! من پسرشم!
ولی وقتی به صحنه ی تصادف رسید فکر میکنید،چی دید ؟!
.......................یه الاغ

بلدرچین
8th February 2012, 12:55 PM
بدشانسی لازمه زندگیه.ادم باید ازاین چیزا درس بگیره و خودشو کم کم بسازه از اول و قوی کنه.مممنونم

م.محسن
26th February 2012, 07:29 PM
بعضی وقت ها اونچه که اسمشو میذاریم بدشانیس، واقعاً اونچه که فکر می کنیم نیست.
خیلی وقت ها برای خود من پیش اومده که با بازموندنم از انجام کاری که هدفم بوده و اسمش رو بدشانسی گذاشتم به یه هدف بالاتر دست پیدا کردم.

شه پری
26th February 2012, 09:46 PM
دروغ باعث این چیزا هم میشه.....!!!!!!!!!!!

ساناز فرهیدوش
28th February 2012, 08:08 AM
خب بستگی به دیدش داره میتونسته ار چگونگی تصادف ، بی احتیاطی . و اینکه موضوع رو به چیزای دیگه هم مرتبط کنه ! نویسنده باید بتونه از حتی کم ارزش ترین سوژه ها هم بتونه بنویسه .

م.محسن
9th March 2012, 12:11 PM
بد شانسی یعنی

http://www.uc-njavan.ir/images/s71tjapwww9n8e2zb6t7.jpg

shabhayebarare
9th March 2012, 08:00 PM
[khande][khande][khande][khande]
اشکالی نداره این یه درس براش میشه که بی خودی و نسنجیده حرف نزنه

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد