PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جذب همکار برای تالار نجوم

Easy Bug
7th February 2012, 04:31 PM
سلام ؛
با توجه به پیشرفت روز افزون قسمتهای مختلف سایت علمی نخبگان جوان و برای رسیدگی بهتر به تالار نجوم ، از دوستان علاقه مند به این علم دعوت به عمل می آید تا تمایل خود را برای همکاری ، در این تاپیک اعلام نمایند .

شرایط همکار شدن :

در وهله نخست :

1.داشتن اطلاعات علمی در سطح قابل قبول
مطمئناً خیلی از عزیزان تخصص لازم برای همکاری را ندارند ولی اطلاعات خوبی در زمینه مورد نظر برای همکاری دارند که بر حسب علاقه به صورت کتاب خواندن و .....کسب کرده اند ، این دوستان نیز با پیگیری پست ها در تالار میتوانند همکار شوند .

2. مسئولیت پذیری
وقتی کسی مسئولیتی در یک عرصه به عهده میگیرد ، لازمه آن است که مطالب جدید در همان تالار را پیگیری کند (پیگیر بودن شامل قرار دهی مطلب نیز میشود) و چون یقیناً وقتی مدیران سایت به کسی عنوان همکاری را اهدا کردند ، از شخص مورد نظر توقع جدیت و پیگیری دارند ؛ حتماً شخص جوانب را سنجیده و عنوان همکاری را قبول کرده پس باید نسبت به سمت قبول کرده مسئولیت پذیری داشته باشد.

3. در هماهنگی کامل با مسئولین (اعم از مدیر تالار و معاون بخش و مدیر بخش) بخش خود باشد .

4. حضور در سایت
فردی که تمایل به همکاری دارد ، باید زمان کافی برای این مسئولیت را نیز داشته باشد ؛ مثلاً بتواند 4 روز از هفته برای تالار وقت بگذارد .

در وهله بعد :

5. ایده های جدید و سازنده برای ارتقا سطح تالار ارائه دهد .

6. در تالاری که همکاری را میپذیرد تا حد امکان پاسخگوی سؤالات کاربران باشد و جواب های قابل قبول ارائه دهد .

* لازم بذکر است که طبق نظر مدیر بخش ، تالار نجوم میتواند تا 3 همکار داشته باشد .

بلدرچین
8th February 2012, 11:19 AM
سلام من خیلی نجوم و اخترفیزیکو دوست دارم و کلاس نجوم هم میرم اما یکمی اطلاعات دارم...ممنونم[golrooz]

Easy Bug
8th February 2012, 09:12 PM
سلام من خیلی نجوم و اخترفیزیکو دوست دارم و کلاس نجوم هم میرم اما یکمی اطلاعات دارم...ممنونم[golrooz]

سلام ؛

اگه فعالیتتون رو در تالار نجوم ادامه بدید ، بعد از مدتی همکار خواهید شد .

موفق باشید

Amaterasu
18th March 2012, 08:43 PM
با سلام خدمت مدیران بخش نجوم
می خواستم ببینم امکان دارد که به عنوان همکار نجوم در این قسمت فعالیت کنم ؟
اگر کار خاصی لازم است انجام دهم لطفا راهنمایی کنید.
ممنون[shaad]

Easy Bug
19th March 2012, 06:58 PM
با سلام خدمت مدیران بخش نجوم
می خواستم ببینم امکان دارد که به عنوان همکار نجوم در این قسمت فعالیت کنم ؟
اگر کار خاصی لازم است انجام دهم لطفا راهنمایی کنید.
ممنون[shaad]

سلام ؛
با مدیر بخش علوم پایه هماهنگ شد ، مشکلی نیست .
کار خاص که ........... در پست اول ذکر شد

موفق باشید

oladzad
16th May 2012, 05:29 PM
به نام خدا
من oladzad هستم
من میتوانم همکار تالار شوم؟

Easy Bug
27th May 2012, 06:33 PM
به نام خدا
من oladzad هستم
من میتوانم همکار تالار شوم؟

سلام
اول به فعالیتتون ادامه بدید بعد با توجه به شرایط همکاری -که در پست اول یاد شد- میتونید همکار باشید .

موفق باشید

majdifar
17th April 2013, 09:50 PM
سلام در خدمتم

kahrupay
17th April 2013, 10:03 PM
سلام در خدمتم

سلام
دوست عزیز همون طور که مدیر تالار برای افراد دیگه هم گفتن سعی کنید یک مقدار به فعالیتتون در سایت و به خصوص تالار نجوم ادامه بدید تا شرایط لازم برای همکار شدن رو انشاالله پیدا کنید.
پیروز باشید

farshadghasemi
18th April 2013, 09:19 PM
من هم آماده همکاری هستم و اطلاعاتی در حد قبول شدن تو مرحله 2 دارم و عاشق کارای نجومیم.

آیو
22nd April 2013, 08:37 PM
دوستانی که آماده همکاری هستند
در پست اول شرایط همکاری در تالار نجوم ذکر شده
با توجه به اون مسایل شما میتونید همکار هم شوید....[cheshmak]

Easy Bug
24th April 2013, 06:37 PM
من هم آماده همکاری هستم و اطلاعاتی در حد قبول شدن تو مرحله 2 دارم و عاشق کارای نجومیم.

سلام
دوست عزیز همون طور که مدیر تالار برای افراد دیگه هم گفتن سعی کنید یک مقدار به فعالیتتون در سایت و به خصوص تالار نجوم ادامه بدید تا شرایط لازم برای همکار شدن رو انشاالله پیدا کنید.
پیروز باشید

موفق باشید

ahmad2015
1st May 2013, 09:22 PM
من اطلاعات نجومی بالایی دارم و آماده ی همکاری هستم من عاشق نجومم.

امـیـر بـیـگـی
1st May 2013, 10:49 PM
من اطلاعات نجومی بالایی دارم و آماده ی همکاری هستم من عاشق نجومم.

شما باید فعالیتتون را دراین زمینه شروع کنید تا بعد از مدتی همکار تالار بشید.

ahmad2015
3rd May 2013, 05:34 AM
من آمادگی دارم تا توی تالار فعالیت کنم.کمکی چیزی هست در خدمتم[labkhand][cheshmak][nishkhand]

ahmad2015
4th May 2013, 12:48 PM
سلام من زیاد فعالیت کردم حالا میشه همکارشم؟[khejalat][soal]

Amaterasu
4th May 2013, 05:03 PM
سلام من زیاد فعالیت کردم حالا میشه همکارشم؟[khejalat][soal]

سلام دوست عزیز
بله فعالیت هاتون رو دیدیم. خوبه
امیدوارم اطلاعات خودتون رو در اختیار بقیه هم قرار بدین
من با مدیر بخش نجوم صحبت میکنم.
فقط سه تا چیز هست که حتما در طول مدت همکاریتون رعایت میکنین

اول اینکه به طور هفتگی در تالار فعالیت کنین و جوری نباشه که مثلا 2 3 هفته هیچ مطلبی گذاشته نشه و در بحث ها هم مشارکت موثر داشته باشین و اگر هم ایده های جدید برای بهتر شدن تالار دارین بگین
دومی هم اینکه حواستون باشه مطالب تکراری گذاشته نشه و اگر هم دیدید یا خودتون مطلبی تکراری گذاشتین و بعدا فهمیدین تکراری هست خبر بدین تا حذف بشه( ممکنه موضوع مطالب یکی نباشه ولی متن اونها یکی باشه)
مهم تر از همه هم اینکه مطالب با منبع و تا حد امکان بدون غلط علمی باشه و ویراستاری شده باشه.( یعنی فقط یه کپی ، پیست نباشه!!!)
موفق باشین[cheshmak][tashvigh]

من به مدیر بگم اگه موافقت بشه خبرش رو مدیر تالار بهتون میدن

mehdikhanmohamadi
5th May 2013, 02:02 AM
سلام دادا خدا قوت ........والا ازشما چه پنهان خببببببببلی ازنجوم خوشم میاد ولی تا حالا کلاس ملاساش نرفتم .... خلاصه اگه میبینین کاری از دستمان برمیاد در خدمتیم

maryam kia
20th August 2013, 06:02 PM
سلام.خسته نباشید[khejalat].منم از نجوم خیلی خوشم میاد.ولی اطلاعاتم فک نمیکنم زیاد باشه[negaran]
منم میتونم همکارتالار نجوم بشم؟؟[negaran]
میشه؟
خیلی علاقه دارم[negaran]

Amaterasu
20th August 2013, 07:23 PM
سلام.خسته نباشید[khejalat].منم از نجوم خیلی خوشم میاد.ولی اطلاعاتم فک نمیکنم زیاد باشه[negaran]
منم میتونم همکارتالار نجوم بشم؟؟[negaran]
میشه؟
خیلی علاقه دارم[negaran]

سلام دوست عزیز[golrooz]
حتما!
ولی فقط همکار بودن به مطلب گذاشتن از سایت های دیگه نیست!! البته ناراحت نشین ها! چون این اتفاق خیلی میفته! تو تمام بخش ها و تالار ها! که فقط عده ای مطالب رو از جاهای دیگه کپی کرده و اینجا پیست میکنن!!!
شما با قرار دان مطالب مفید و در چند سطح مختلف میتونین فعالیت خودتون رو شروع کنین بطوری که مطالب برای افراد مختلف با اطلاعات مختلف قابل استفاده باشه
دیگه اینکه فعالیت در بحث ها و افزودن به اطلاعات خودتون یا پاسخ دادن به سوالات دیگر افراد. همچنین میتونین فعالیت های نجومی خودتون یا تجربیات خودتون رو در سایت قرار بدین تا بقیه هم بتونن استفاده کنن

maryam kia
20th August 2013, 07:27 PM
سلام دوست عزیز[golrooz]
حتما!
ولی فقط همکار بودن به مطلب گذاشتن از سایت های دیگه نیست!! البته ناراحت نشین ها! چون این اتفاق خیلی میفته! تو تمام بخش ها و تالار ها! که فقط عده ای مطالب رو از جاهای دیگه کپی کرده و اینجا پیست میکنن!!!
شما با قرار دان مطالب مفید و در چند سطح مختلف میتونین فعالیت خودتون رو شروع کنین بطوری که مطالب برای افراد مختلف با اطلاعات مختلف قابل استفاده باشه
دیگه اینکه فعالیت در بحث ها و افزودن به اطلاعات خودتون یا پاسخ دادن به سوالات دیگر افراد. همچنین میتونین فعالیت های نجومی خودتون یا تجربیات خودتون رو در سایت قرار بدین تا بقیه هم بتونن استفاده کنن

ممنون.ولی من اطلاعاتم در حدی نیست ک بتونم به سوالات کاربران جواب بدم[narahat]

Amaterasu
20th August 2013, 07:31 PM
ممنون.ولی من اطلاعاتم در حدی نیست ک بتونم به سوالات کاربران جواب بدم[narahat]

اشکالی نداره
کم کم راه میفتین
خودتون هم اگه دنبالش باشین یاد میگیرین یه چیزایی!!
قصد این سایت هم افزایش علم هست! نه اینکه فقط یه سری مطلب بذارن و بقیه هم تشکر کنن! باید از مطالب استفاده بشه و باعث پیشرفت باشه[cheshmak]

maryam kia
20th August 2013, 07:33 PM
اشکالی نداره
کم کم راه میفتین
خودتون هم اگه دنبالش باشین یاد میگیرین یه چیزایی!!
قصد این سایت هم افزایش علم هست! نه اینکه فقط یه سری مطلب بذارن و بقیه هم تشکر کنن! باید از مطالب استفاده بشه و باعث پیشرفت باشه[cheshmak]

درسته[shaad]مرسی تلاشه خودمو میکنم[shaad]

faezehz
28th August 2013, 12:32 AM
سلام منم مي خوام همكاربشم
من رتبه3كشوري دراولين جشواره ملي رصدي
ورتبه2كشوري دربخش نجوم همايش علوم پايه سمپادكرمان شدم
مدرك تدريس نجوم هم دارم[nishkhand]

* Nightsky *
20th July 2014, 10:07 AM
سلام خسته نباشید
منم اعلام آمادگی میکنم
کلاسهای های نجوم رو گذروندم و الآن هم دارم ادامه میدم
توی زمینه های نجوم رصدی و اختر فیزیک و نجوم پایه میتونم کمک کنم

genius1
21st July 2014, 08:21 PM
با سلام خدمت مدیریت سایت.
من می تونم این کارو انجام بدم،در ضمن دررابطه با نسبیت خاص و عام و کیهانشناسی و فیزیک کوانتومی و علم تکامل سیارات و ستاره شناسی می توانم ایده های نو داشته باشم و می توانید مقالاتم را در تالار فیزیک و همین تالار بخوانید.(به سنم نیگا نکنید مشخصاتم برا پارساله....)

می توانید مرا دراین زمینه ها امتحان کنید!!با طرح یک پرسش در زمینه های بالا.

با تشکر

Amaterasu
22nd July 2014, 02:54 PM
سلام خسته نباشید
منم اعلام آمادگی میکنم
کلاسهای های نجوم رو گذروندم و الآن هم دارم ادامه میدم
توی زمینه های نجوم رصدی و اختر فیزیک و نجوم پایه میتونم کمک کنم

سلام دوست عزیز
اگر مایل هستی برای همکار شدن در این بخش میتونی اول با ارسال مطالب مفید و ارزشمند نشون بدی که در این زمینه مهارت و اطلاعات داری
البته نمیخواییم این جا هم مثل خیلی سایت های دیگه کپی پیست باشه!!
مطالب رو کپی کردن هم اشکال نداره. ولی حتما قبلش خودت یه بار کامل مطلب رو بخون که مطلب ناقص یا مشکل دار ارائه نشه
تو تالار هم میتونی مطالب بقیه رو بخونی و نظر بدی یا اشکالاتش رو بگیری یا بحث های مختلفی رو راه بندازین.
طرحی هم که قبلا قرار شد اجرا بشه ولی با توجه به یه سری مشکلات اجرا نشد این بود که مطالب انگلیسی رو حتی از خود سایت ناسا یا دیگر سایت ها بچه ها ترجمه کنن و تو سایت به اسم خودشون قرار بدن.
در کل فعالیت داشته باشی میتونی همکار و در ادامه حتی مدیر تالار هم بشی.[shaad]
موفق باشی[golrooz]

Amaterasu
22nd July 2014, 02:56 PM
با سلام خدمت مدیریت سایت.
من می تونم این کارو انجام بدم،در ضمن دررابطه با نسبیت خاص و عام و کیهانشناسی و فیزیک کوانتومی و علم تکامل سیارات و ستاره شناسی می توانم ایده های نو داشته باشم و می توانید مقالاتم را در تالار فیزیک و همین تالار بخوانید.(به سنم نیگا نکنید مشخصاتم برا پارساله....)

می توانید مرا دراین زمینه ها امتحان کنید!!با طرح یک پرسش در زمینه های بالا.

با تشکر

سلام آقا محمد رضا
من خودم هم از راهنمایی با نجوم سر و کار داشتم ولی خب یه سالی هست زیاد نتونستم دیگه دنبالش باشم
توضیحاتی رو برای یکی دیگه از دوستان که علاقه به همکاری داشت همین جا دادم
اون ها رو بخون
اگر مایل بودی کار خودت رو شروع کن[labkhand]

skyview
24th July 2014, 10:31 PM
ضمن عرض سلام و درود خدمت همه دوستان و مدیر تالار
خیلی ساده عرض کنم :) من احمدیان هستم. مقالات زیادی برای ارایه دارم که هیچکدام ترجمه از سایت دیگری نیست! اما ابتدا ترجیح میدم که شروع به پاسخگویی نمایم.
سوالات در زمینه انواع ابزارآلات نجومی ، عکاسی نجومی ، پردازش تصاویر و تکنولوژی نجوم و نجوم رصدی! ببخشید زیاد شد باقی زمینه هارو بعدا" خواهم گفت :)
درخدمتم.

مدیر بخش علوم پایه
27th July 2014, 12:46 AM
ضمن عرض سلام و درود خدمت همه دوستان و مدیر تالار
خیلی ساده عرض کنم :) من احمدیان هستم. مقالات زیادی برای ارایه دارم که هیچکدام ترجمه از سایت دیگری نیست! اما ابتدا ترجیح میدم که شروع به پاسخگویی نمایم.
سوالات در زمینه انواع ابزارآلات نجومی ، عکاسی نجومی ، پردازش تصاویر و تکنولوژی نجوم و نجوم رصدی! ببخشید زیاد شد باقی زمینه هارو بعدا" خواهم گفت :)
درخدمتم.

دوست عزیز خوشجال میشیم بتونیم از اطلاعاتتون استفاده کنیم. برای همکاری لازم هست که در تالار مورد نظرتون فعالیت داشته باشین تا بعد از اون مدیر تالار جهت همکاری شما هماهنگی لازم رو انجام بدن. منتظر پست های خوبتون هستیم
با تشکر [golrooz]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد