PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال راهنمایی(ثبت اختراع و ...)

yasaman hedayati
5th February 2012, 05:47 PM
دورود به همه نخبه های ایران زمین
[golrooz]ازتون کمک میخوام مخصوصا از دوستانی که ثبت اختراع داشتن جدیدا....
من یه اختراعی دارم که دارم روی بخش نظریش کار میکنم الان و در حال تکمیل طرحم هستم ولی هیچی از ثبت و مراحلش و اینکه بعد از اینکه به طور نظری کار رو تموم کردم چه کنم نمیدونم!اولین طرحم هست...
راهنماییم کنید لطفا
[golrooz]سپاس[golrooz]

hossien
5th February 2012, 06:25 PM
http://www.njavan.com/forum/forumdisplay.php?620-سوالات-تالار-اختراعات-و-نو-آوری

سلام
تبریک می گم. و به سایت خوش امدید و امیدوارم بتونیم کمکتان کنیم.
می توانید به لینک بالا برین و جواب سوالتان را پیدا کنید.

عرفان سلیم زاده
5th February 2012, 06:27 PM
سلام
شما اول از همه باید مدارک مورد نیاز رو جور کنین!
1- ادعا نامه(سه نسخه)
2- توصیف اختراع(سه نسخه)
3- خلاصه توصیف(سه نسخه)
4- اظهار نامه (سه نسخه)
5- نقشه ها و نمودار ها (سه نسخه)
6- توضیحات نقشه و نمودار ها(سه نسخه)
7- پوشه
یک نسخه از موارد بالا رو پانچ(سوراخ کلاسوری) کنین و با گیره فلزی بچسبونید به پرونده.
دو تای دیگه رو هم مرتب کنین و به همراه یک فیش هزار تومانی(اونجا کارتخون داره) تحویل پذیرش بدین.

yasaman hedayati
6th February 2012, 09:54 AM
http://www.njavan.com/forum/forumdisplay.php?620-سوالات-تالار-اختراعات-و-نو-آوری

سلام
تبریک می گم. و به سایت خوش امدید و امیدوارم بتونیم کمکتان کنیم.
می توانید به لینک بالا برین و جواب سوالتان را پیدا کنید.

دورود.ممنون از راهنماییتون[golrooz]

yasaman hedayati
6th February 2012, 09:57 AM
سلام
1- ادعا نامه(سه نسخه)
2- توصیف اختراع(سه نسخه)
3- خلاصه توصیف(سه نسخه)
4- اظهار نامه (سه نسخه)
7- پوشه
یک نسخه از موارد بالا رو پانچ(سوراخ کلاسوری) کنین و با گیره فلزی بچسبونید به پرونده.
دو تای دیگه رو هم مرتب کنین و به همراه یک فیش هزار تومانی(اونجا کارتخون داره) تحویل پذیرش بدین.
سلام.شما همیشه با راهنمای هاتون منو حمایت کردید .واقعا ممنونم

* tasnim *
6th February 2012, 10:08 AM
سلام
1- ادعا نامه(سه نسخه)
2- توصیف اختراع(سه نسخه)
3- خلاصه توصیف(سه نسخه)
4- اظهار نامه (سه نسخه)
7- پوشه

جدای از موارد ذکر شده ، شما باید از سازمان یا ارگان یا مراکز علمی ، آموزشی مرتبط با طرح ارائه شده ، تاییدیه یا پذیرشی مبنی بر این که طرح شما از تکنولوژی جدید برخوردار بوده و می تواند قابلیت هایی در زمینه های ... ایجاد کند و ... را دریافت و ضمیمه برگه ها نمایید .

عرفان سلیم زاده
6th February 2012, 10:46 AM
جدای از موارد ذکر شده ، شما باید از سازمان یا ارگان یا مراکز علمی ، آموزشی مرتبط با طرح ارائه شده ، تاییدیه یا پذیرشی مبنی بر این که طرح شما از تکنولوژی جدید برخوردار بوده و می تواند قابلیت هایی در زمینه های ... ایجاد کند و ... را دریافت و ضمیمه برگه ها نمایید .

سلام درسته ولی درصورتی که نمونه ازمایشگاهی بسازید که کار بکنه میتونین عکس فیلم ازش بگیرین و تحویل بدین!
در این صورت نیازی به تاییدیه نخواهد بود.

* tasnim *
6th February 2012, 01:09 PM
سلام درسته ولی درصورتی که نمونه ازمایشگاهی بسازید که کار بکنه میتونین عکس فیلم ازش بگیرین و تحویل بدین!
در این صورت نیازی به تاییدیه نخواهد بود.

فرمایش شما صحیح،
اما قوانین حدید تایید شده، روندی که حضورتون عرض شد رو دنبال میکنند. در ضمن ، در این صورت دیگر نیازی به سرمایه گذار هم نیست و خود سازمان متبوع ، وارد عمل می شود .

hadi elec
6th February 2012, 01:52 PM
در مورد تاییدیه در هر حال لازمه و تا نباشه ثبت انجام نمیشه
ولی برای تشکیل پرونده نیاز نیست
شخص با همون نسخه هایی که گفته شد میره تشکیل پرونده میده و تاریخ مراجعه مجدد بهش میدن
بعد از 1 ماه یا 40 روز میره و از طرف سازمان ثبت معرفی نامه برای تاییده گرفتن از سازمانی خاص رو بهش میدن و تاره اون موقه با یه نسخه از تمام مدارکش و اون معرفی نامه میره به سازمان مورد نظر و اونجا برای تاییدیه گرفتن تشکلی پرونده مجدد میکنه

عرفان سلیم زاده
6th February 2012, 02:13 PM
فرمایش شما صحیح،
اما قوانین حدید تایید شده، روندی که حضورتون عرض شد رو دنبال میکنند. در ضمن ، در این صورت دیگر نیازی به سرمایه گذار هم نیست و خود سازمان متبوع ، وارد عمل می شود .

مرسی میشه بیشتر توضیح بدین؟
در مورد سرمایه گزار[nishkhand][golrooz]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد