PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رفتار هواداران پرسپولیس تعجب آور و بی سابقه بود

امید عباسی
31st January 2009, 07:50 PM
سعداوی:رفتار هواداران پرسپولیس تعجب آور و بی سابقه بودسرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با ابراز تعجب از برخورد هواداران این تیم گفت: متاسفانه هواداران این تیم در اقدامی عجیب از دقیقه 55 شروع به شعار دادن علیه بازیکنان و کادر فنی کردند که یک اقدام بی سابقه بود.به گزارش خبرنگار مهر، نعیم سعداوی که به دلیل عدم حضور افشین پیروانی در سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی در جمع خبرنگاران حاضر شده بود در خصوص دلایل غیبت پیروانی در نشست مطبوعاتی پایان مسابقه گفت: پیروانی از اتفاقاتی که امروز رخ داد تا اندازه ای گله مند است. متاسفانه امروز در ورزشگاه آزادی هواداران مربی ای را تشویق کردند که به دلیل توهین همین هواداران از پرسپولیس جدا شده بود.
وی با ابراز تعجب از رفتار هواداران پرسپولیس تاکید کرد: پیروانی در شرایطی نبود که پاسخگوی شما (خبرنگاران) باشد. بدون شک اگر شرایطی عادی و طبیعی را پیدا کرد در خدمتتان خواهد بود.
مربی تیم فوتبال پرسپولیس برخورد هواداران این تیم مقابل پیام را اتفاقی عجیب خواند و گفت: من تا به امروز ندیده بودم که تیمی از طریق 55 و 60 مورد انتقاد هوادارانش باشد. حمله هواداران پرسپولیس به مربیان و بازیکنان این تیم ناروا و نادرست بود. نکته جالب توجه برای من این است که حتی پس از آن که به گل برتری رسیده بودیم نیز هواداران ما را مورد لطف قرارداده و شعار می دادند.
سعداوی در خصوص عملکرد تیم پیام مشهد گفت: حریف با دفاع چند لایه به دنبال استفاده از ضد حملات بود که روی همین اصل چندین بار روی دروازه ما خطرساز شد.
وی گفت: طی روزهای گذشته مطبوعات و رسانه ها تیم پیام را سبک نشان داده بودند و این انتظار را ایجاد کردند که ما باید به این تیم بیش از 5 گل بزنیم.
سعداوی خاطرنشان کرد: تیم پیام در بازی امروز شرایطی متفاوت از آن چیزی داشت که ما آنالیز کرده بودیم. تعجب می کنم تیم پیام با این بنیه چرا در انتهای جدول جای دارد.
وی در پایان به بازی خوب تیم پرسپولیس اشاره و گفت: با وجود دفاع چند لایه تیم پیام صاحب شانس ها و موقعیت های زیادی شدیم و می توانستیم خیلی زودتر از دقیقه 91 به گل برتری دست یابیم.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد