PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاشميان: براي بازي مقابل كره بسيار با انگيزه‌ام

امید عباسی
31st January 2009, 07:36 PM
وحيد هاشميان در شروع نيم‌فصل دوم رقابت‌هاي بوندسليگا از آمادگي كاملش براي حضور در اين مسابقه ها و بازي تيم ملي ايران برابر كره‌جنوبي خبر داد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، هاشميان درآغاز نيم‌فصل دوم رقابت‌هاي بوندسليگا با اعلام آمادگي كاملش براي حضور در اين رقابت ها و بازي ايران مقابل كره‌جنوبي به وب سايت خبري خودش گفت: "يكشنبه (فردا) بازي مهمي مقابل كارلسروهه داريم. با پيروزي در اين بازي مي‌توانيم وضعيت خود را بهبود ببخشيم. با توجه به اين كه جو بين تماشاگران و هواداران تيم خوب نيست و آنها از وضعيت تيم و مربي ناراضي هستند، براي مربي هم اين بازي بسيار حساس است."
بازيكن ايراني بوخوم در ادامه درباره ي وضعيتش گفت: "بعد از سپري كردن تعطيلات زمستاني، تمرين هاي بسيار خوبي را انجام دادم و با انگيزه دوچندان تمرين كردم. در بازي‌هاي تداركاتي نيم‌فصل پاس گل دادم و گل هم زدم. بدين ترتيب ديگر جاي هيچ بهانه‌اي باقي نگذاشتم. نه مصدوم شدم و نه مورد خاصي پيش آمد و به گفته رسانه هاي آلماني در زمره بهترين‌ها بودم."
وحيد درباره بازي فردا (يكشنبه) نيز گفت: "با توجه به اين كه مربي مهاجم جديدي را در نيم‌فصل به تيم اضافه كرده، بايد منتظر روز بازي باشم."
هاشميان در مورد بازي تيم‌ملي فوتبال كشورمان در چارچوب رقابت‌هاي مقدماتي جام جهاني 2010 اظهار كرد: "براي بازي مقابل كره‌جنوبي بسيار با انگيزه هستم و خود را به بهترين وضع خواهم رساند."
مهاجم تيم ملي فوتبال كشورمان در پايان درباره ي برخي نشريات ايران تصريح كرد: "از دست برخي از نشريات ايران بسيار ناراحت هستم كه هر روز با اخبار نادرست به‌دنبال حاشيه‌سازي هستند. بايد بگويم كه اين كار درستي نيست."

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد