PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال دلیل فشار قبر چیست؟

UniverCell
29th January 2012, 06:57 PM
دلیل فشار قبر چیست مگر این دنیای پر از رنج و مهنت چه چیزی به ما داده که باید این همه سختی بکشیم.این همه محدودیت این همه عذاب برای چی هست مگه ما کم از دست این دنیا کشیدیم .من نمی دونم این دنیا با چه منطق و دلیلی این همه ازما انتقام میکشه.لعنت به این کثافت خونه که همه چیزش پر از درد و رنج هستش.
دنیا به ما چی داده جز داغ عزیزامون جز سختی جز سرما و گرما جز بدبختی همه خوشیهاش رو جمع کنی در مقابل سختی هاش هیچی نمیشه.

داداشی
29th January 2012, 07:59 PM
سلام عزیزم خوبی؟
پیشاپیش برای اتفاقی که افتاده متاسفم (از حرفتون درک کردم)
عزیز من ، مرگ، سرما ، گرما، اتفاق خوب ، اتفاق بد و ...
همه اینها هست
مهم اینه که تو چی رو برای خودت ساختی و میخوای
اگه اتفاقی خوبی افتاده بازتاب کار یا اتفاق یا ... بوده که قبلا خواستی یا انجام دادی
مرگ طبیعی هست
اگه به زندگی بعد مرگ اعتقاد داری نباید زیاد ناراحت بشی
چرا ناراحتی داره خیلی هم داره ولی عزیزان فقط جسمشون پیش ما نیست ولی اونها هستند
وجود دارند، فقط شما نمیبینیشون
در مورد زندگی بعد از مرگ و برزخ هم مفصل هست
اون شرایطی که به ما گفته شده و شنیدی بسته به خودت هست
بسته به کارات هست
اگه کسی میخواد بدونه که وضع اونورش چطوره
با وجدان بشینه ببینه اینجا چکار کرده و ...
درد و رنج اگه نباشه فکر میکنی دنیا گلستون میشه؟ هیچ فکر کردی اگه درد و رنج نباشه دیگه چیزی معنی میده یا نه
و بعدش رو فکر کردی...؟!
امیدوارم چیزی که اعتقاد داری و میخوای برای خودت خوب باشه

reza.nori87
29th January 2012, 08:31 PM
سلام به همه عزیزانم
تا بحال که توفیق رجعت به قبر را نداشتیم ولی چه عذابی بیشتر از اینکه انسان یکدم به خود آید و ببیند که همه عمر خود نادانسته در تباهی گذرانده و دیگر هیچ کاری از دستش برنمیاید شاید آن شخص در دنیای مادی یکی از توانمندترین افراد باشد در این شرایطه که کیفیت عذاب آشکار میشود
امیدوارم که در حق خودمون عذابی نکرده باشیم. که خداوند ارحم الراحمین است و بر بنده ای ستم نمیکند.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد