PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل باز نشدن فایل ها در ویندوز

soham 313
28th January 2012, 12:38 PM
سلام دوستان

من موقع کار با رایانه متاسفانه به طور اشتباه یک برنامه رو که اسمش هم یادم نیست uninstall کردم و الان بعضی از برنامه هام error میدن و باز نمیشن مثل calculator عکس رو در زیر براتون پیوست میکنم لطفا راهنماییم کنید برای حل این مشکل باید چه برنامه ایی رو نصب کنم
ممنون

حسین متقی
28th January 2012, 01:29 PM
برگردید و از کمی بالا تر از متن کپی کنید -
شاید عنوانو جا انداختید یا...... کلا اگه تکرارش کنید از بالاتر نظمش حفظ میشه

صاصائیل
29th January 2012, 05:45 PM
احتمال این مورد در 2007 خیلی ضعیفه. واسه من که پیش نیومده.[labkhand]

Easy Bug
29th January 2012, 05:51 PM
سلام
یه سوالی داشتم چرا وقتی از یک مطلب رو که تو اینترنت هست کپی میکنیم و توی wordپیست میکنیم جای جملات و کلمات عوض میشه و برای رفع این مشکل چیکار باید کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

باتشکر

سلام ؛
[tafakor]
بنظرم چندتا دلیل میتونه داشته باشه ...........
میشه یه سایتی رو که این مشکل پیش میاد رو مثال بزنید ؟
چون معمولاً وقتی نوشته فارسی باشه ، با زدن "right to left text direction" جای کلمات درست میشه .

artadokht
29th January 2012, 05:52 PM
بعد از past جمله ،آیکن past option بعد از متن ظاهر میشه که شامل 3 گزینه است.هر سه گزینه رو امتحان کنید.

البته این هم گاهی جواب میده ،گاهی نمیده[nishkhand]

parvizmo
29th January 2012, 05:52 PM
سلام دوست گرامی
برای رفع این مشکل هنگام paste کردن در word از سمت چپ بالای صفحه ،آیکنpaste را انتخاب کرده و سپس گزینه paste special را انتخاب کنید و سپس در پنجره باز شده گزینه unformatted text را انتخاب کرده و ok کنید.

A.L.I
29th January 2012, 05:57 PM
سلام
یه سوالی داشتم چرا وقتی از یک مطلب رو که تو اینترنت هست کپی میکنیم و توی wordپیست میکنیم جای جملات و کلمات عوض میشه و برای رفع این مشکل چیکار باید کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

باتشکر

سلام
دوست عزیز هر متنی در وب یک فرمت خاص دارد که شامل نوع و اندازه نوشته و محل قرارگیری عناصر است که در مبحث زبان HTML مفصلاً در موردش بحث میشه. شما می توانید بعد از کپی کردن متن مورد نظر از سایت یا منبعی خاص، آن را در Notepad ویندوز، paste کرده تا فرمت آن از بین برود و به اصطلاح یک simple text به شما بدهد. حال این متن ساده شده را مجدداً کپی کرده و در محیط ورد (فرقی نمی کند چه نسخه ای باشد.) paste کنید و سپس آن را به فرمت مورد دلخواه خود تنظیم کنید.
موفق باشید.

بانوثریا
29th January 2012, 07:23 PM
باید گزینه left to right directionرو فعال کنید

م.محسن
29th January 2012, 08:02 PM
سلام بر شما دوست عزیز.
هنگام پیست کردن حتماً با توجه به زبان متنت (فارسی یا انگلیسی یا هر زبان دیگر)‌ تنظیمات صفحه ورد رو به از راست به چپ یا چپ به راست انجام بده.تنظیم بودن زبان کامپیوتر در صفحه مورد نظر ( همزبان بودن) هم خیلی مهمه.
در این صورت خیلی از متن ها درست پیست می شه.
البته گاهی اوقات ایراد اصلی از خود سایت مرجعه و کار سخت تر می شه.
موفق باشی و پیروز.
بدرود.

reza.nori87
29th January 2012, 08:41 PM
سلام
دوست عزیز
این نوع متن ها در word2007 و 2010 با past از نوع merge formatting به صورت منظم و با فونت آریا pastمیشوند ولی در word2003 این مشکل برای من هم تا بحال لاینحل باقی مونده تقریبا همه راهها را هم امتحان کردم اما جواب نداده به همین علت از word2010 استفاده میکنم.

salma1
29th January 2012, 09:28 PM
سلام دوست عزیز. یکی از مشکلاتش میتونه این باشه که زبان متنش با قلم های توی ورد شما سازگاری نداره و براش قابل فهم نیست

Bad Sector
14th February 2013, 08:59 AM
دوستان اول متن مشکل این دوستمونو بخونین بعد ... [tafakor]

البته ایشون عنوان رو اشتباه گذاشتن ولی شما هم متن رو بخونین ببینین چی هست .

------------------

شما دوست عزیز یه سری به این سایت بزنین . انشاالله مشکلتون حل میشه [cheshmak]
http://forum.p30world.com/showthread.php?t=395137

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد