PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کاور گوشی s0ny ercson مدل t707

soham 313
24th January 2012, 08:41 PM
سلام
گوشی من s0ny ercson مدل t707هستش
و برنامه ی word با فرمت جاوا توش نصب کردم ولی وقتی wordهایی که از کامپیوتر میریزم تو گوشیم باز نمیکنه چه طوری میتونم این مشکل رو رفع کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

Amaterasu
1st March 2012, 09:36 AM
سلام
در مورد سونی اریکسون رو نمی دونم ولی شاید مشکل از برنامه word که نصب کردین باشه . از یه جای دیگه یه بار دیگه دانلود کنید و نصب کنید شاید درست بشه[soal]

A.L.I
1st March 2012, 07:00 PM
برنامه های جاوا رو باید روی گوشی های sign شده نصب کنید تا بتونید حداکثر استفاده رو ببرید. برای ساین کردن گوشی هم به انجمن های مرتبط باید مراجعه کنید. من برای گوشی قبلیم که نوکیا بود خیلی از برنامه هاش یا نصب نمیشد یا کرک نمیشد. تو یک فروم مرتبط عضو شدم اونجا سوالمو در بخش مربوط به نوع گوشی ام پرسیدم مشکل برطرف شد.
و اما در مورد نرم افزار ورد باید دید پسوند اون فایلی که خونده نمیشه چیه؟ تو ورد 2 نوع پسوند داریم:
doc که مربوط به ورد 2003 هستش.
docx که مربوط به ورد 2007 و 2010 هستش.
شاید پسوند فایل ورد شما طوریه که نرم افزار قابلیت باز کردنشو نداره که باید تبدیل کنید. یعنی اگر docx هستش می تونید با ورد 2007 یا 2010 اونو به doc سیو کنید. ( از طریق منوی save as )

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد