PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فلشم حالش بده کمک کنید

LUCKLY
5th January 2012, 03:56 PM
دوستان عزیز سلام یه مشکلی برای فلشم پیش اومده [negaran]لطفا اگه کسی میتونه کمکم کنه فلشم ویروسی شده scanهم کردمش ولی باز یک سری از فایلهامو به شکل ویروسی نشون میده و باز نمیکنه فایلای خیلی مهمی توش دارم خیلی خیلی مهم یه پروژه توش دارم که اگه اونو باز نکنه .......... [gerye] اگه کسی میتونه کمکم کنه خیلی لطف کرده منتظر کمک شما عزیزان هستم فقط هر چه سریعتر [narahat][bihosele]

NameEly
5th January 2012, 04:42 PM
دوستان عزیز سلام یه مشکلی برای فلشم پیش اومده [negaran]لطفا اگه کسی میتونه کمکم کنه فلشم ویروسی شده scanهم کردمش ولی باز یک سری از فایلهامو به شکل ویروسی نشون میده و باز نمیکنه فایلای خیلی مهمی توش دارم خیلی خیلی مهم یه پروژه توش دارم که اگه اونو باز نکنه .......... [gerye] اگه کسی میتونه کمکم کنه خیلی لطف کرده منتظر کمک شما عزیزان هستم فقط هر چه سریعتر [narahat][bihosele]

با سلام به دوست گلم :»
فایلهاتون رو بصورت exe نشون میده ؟
اگه اینطوری هست شما سیستمتون رو توی حالات نشون دادن فایل های مخفی قرار بدید و بعد فایل هاتون رو نشون میده اون موقع فایل هاتون رو استخراج کنید

SaSaMc2
6th January 2012, 05:56 AM
http://www.tellingmachine.com/image.axd?picture=WindowsLiveWriter%2FFixingtheFli pCamcorderTimeLeftistoosmall_108DF%2F04+Folder+Opt ions+View_thumb.png

هيدن فايل اند فولدر رو شو كن

تيك هاي پايين رو بردار اوكي كن.

احتمالاً درست ميشه...!

LUCKLY
6th January 2012, 01:22 PM
http://www.tellingmachine.com/image.axd?picture=WindowsLiveWriter%2FFixingtheFli pCamcorderTimeLeftistoosmall_108DF%2F04+Folder+Opt ions+View_thumb.png

هيدن فايل اند فولدر رو شو كن

تيك هاي پايين رو بردار اوكي كن.

احتمالاً درست ميشه...!
سلام خدمت شما دوست عزیز این کارارو قبل اینکه این پستو بذارم انجام داداه بودم ولی تاثیری نداشت بی نهایت سپاسگذارم از توجهتون روش دیگه ای بلد نیستین ؟[negaran]

Mr.Geo22
6th January 2012, 02:50 PM
سلام

طبق توضیحی که شما دادین ظاهرا ویروسی دیگه تو فلشتون نباید باشه

پس میمونه این احتمال که ویروس فایلهای شما رو مخفی کرده (اگه اطلاعات فلش شما نشون میده که فلشتون خالی نیست!)

ولی میگید که بعضی از فایلهای شما رو به شکل ویروس نشون میده (من احتمال میدم به صورت کمرنگ و میانبر - shortcut- هستند که شما میگید به شکل ویروس!)

پس میشه احتمال داد که ویروس فایلهای فلش شما رو به حالت سیستمی درآورده...

برای اینکه بتونید فایلهاتون رو ببینید کاری که میگم بکنید:

مراحل تا همین جا که دوستمونSaSaMc2 گفتن رو انجام بدین و بعد برید و تیک اون گزینه ی آخری (گزینه آخری این عکسی که اینجا قرار داده شده و نه گزینه آخر سیستمتون) رو بردارید...

اینجوری فایل های سیستمی شما هم نشون داده میشه و اگه حدس من درست باشه باید فایل های شما هم نشون داده بشه

حالا میتونید فایل ها رو یکی یکی از حالت سیستمی خارج کنید که البته اگه تعداد فایلهاتون زیاده نگران نباشید برای اون هم یه راه حل هست:

از دکمه استارت ویندوزتون برنامه Run رو اجرا کنید و در اون گزینه cmd رو تایپ کنید بعد در صفحه ای که بالا اومده دستوری که میگم رو تایپ کنید:

مثلا درایو فلش شما اسمش G هست:

attrib G:*.* /s /d -s -h

و گزینه اینتر رو بزنید

حالا اگه وارد فلشتون بشید میبینید که همه فایلهاتون از حالت سیستمی خارج شدن [shaad]

SaSaMc2
7th January 2012, 01:53 AM
سلام [golrooz]

شايد فولدر آپشن شما توسط ويروس مشكل دار شده...!

از توي برنامي كپي ديسك ( نِرو Nero ) هم در هنگام اد كردن فايل براي رايت گاهي اين فايلها ديده ميشن...

م.محسن
10th February 2012, 10:56 PM
با اجازه از دوست عزیز SaSaMc2 (http://www.njavan.com/forum/member.php?23907-SaSaMc2) اگه برنامه Nero6 رو در اختیار نداشتین با برنامه Winrar هم میشه تمام فایل های درون فلش رو مشاهده و در صورت نیاز در هارد کپی کرد.

winrar - ctrl+d- select your flash drive

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد