PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : طراحی قالب وبلاگ

1sara
4th January 2012, 12:59 AM
سلام. کمی سخت گیرم می خوام قالب وبلاگمو خودم روش کار کنم. به نظرتون بهتره برم سراغ یادگیری html و ... یا برم نرم افزارایی مثل دریم ور و یاد بگیرم؟

NameEly
4th January 2012, 01:09 AM
سلام. کمی سخت گیرم می خوام قالب وبلاگمو خودم روش کار کنم. به نظرتون بهتره برم سراغ یادگیری html و ... یا برم نرم افزارایی مثل دریم ور و یاد بگیرم؟

با سلام به دوست گلم :»

html زبان طراحی هست و نیاز بود در زمان قدیم که فرد برای گرافیک هاری های صفحه از اون استفاده کنه ولی الان نرم افزار هایی امده که خودتون بیشتر باهش اشنایی دارید
به نظر شخصی من الان شما فقط لازمه یکم با زبونش اشنا باشید که اگه بعدا code html دیدید بتونید تجزیه تحلیلش کنید

البته کارهایی رو هم میشه با تگ های html انجام داد که نمیشه با نرم افزار ها انجام داد
به عنوان مثال شما می تونید اسم خودتون رو داخل قالب قرار بدید که کسی نتونه کپی رایت کنه و از اینجور مسائل

ولی به نظر من یادگیری در سطح مقدماتی برای html کافیه و بهتره روی نرم افزار ها بیشتر کار کنید
البته کسی طراحی به نظر من کار می کنه که کار گرافیکیش هم قوی باشه
با تشکر

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد