PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پروژه

shadmehr
30th December 2011, 10:26 AM
سلام بچه ها[nishkhand]
[taane]ببخشید شرمنده من یه پروژه دارم سوالشو پایین نوشتم.

میخاستم بپرسم این پروژرو کسی ندارید یا قبلا ننوشته.[soal]
اگه کسی نداره کسی هست که بتونه بنویسه بد جوری توش موندم...بدون خجالت[khejalat] بلد نیستم.[nadanestan]..پروژه درسی هم هست..شی گرایی هم هست...به زبان C++ هم هست.[negaran]

سوال:
یک ماتریس تعریف میکنیمدو نفر بازی میکنند نفر اول مختصاتش را میدهدو نفر دوم...
هرکس مهره اش را گذاشت اگر چهار تا مهره اش را ردیف کرد بازی را برده است

مثل دوز:
در هر مرحله هم چک میکنیم که ببینیم کاربر بازی را برده یا نه
افقی،عمودی

دوستان خواهش جبران میکنم .... یه کاریش بکنید...اگه ممکنه...بد جوری لازم دارم...

متشکرم

NameEly
2nd January 2012, 02:03 PM
سلام بچه ها[nishkhand]
[taane]ببخشید شرمنده من یه پروژه دارم سوالشو پایین نوشتم.

میخاستم بپرسم این پروژرو کسی ندارید یا قبلا ننوشته.[soal]
اگه کسی نداره کسی هست که بتونه بنویسه بد جوری توش موندم...بدون خجالت[khejalat] بلد نیستم.[nadanestan]..پروژه درسی هم هست..شی گرایی هم هست...به زبان C++ هم هست.[negaran]

سوال:
یک ماتریس تعریف میکنیمدو نفر بازی میکنند نفر اول مختصاتش را میدهدو نفر دوم...
هرکس مهره اش را گذاشت اگر چهار تا مهره اش را ردیف کرد بازی را برده است

مثل دوز:
در هر مرحله هم چک میکنیم که ببینیم کاربر بازی را برده یا نه
افقی،عمودی

دوستان خواهش جبران میکنم .... یه کاریش بکنید...اگه ممکنه...بد جوری لازم دارم...

متشکرم

با سلام به دوست گلم :»
قبلا هم یک راه حل بهتون گفته بودم
ولی 2 تا مطلب هست یکی اینکه نمیتونید بنویسید یا اینکه راه حل رو یاد ندارید ؟
بهتون هم توی یک مطلب گفتم از قوانین تالار برنامه نویسی این هست که مطلب رو بصورت کامل در اختیار فرد قرار نمیده و فقط تا حدی در راه حل کمک می کنه
پس ببینید شما کدوم یکی از مطلب های بالا هستید ؟

من راه حلی که داده بودم رو بصورت دقیق تر میگم
شما می تونید یک ماتریس 4 در 4 داشته باید برای نمایش روی صفحتون
خوب حالا چون 2 نفر بازیکن دارید باید 2 ماتریس 2 در 8 دیگه داشته باشید برای 2 بازیکنتون
چرا 2 در 8 به این دلیل که x نشون دهنده ی مولفه ی اول مختصات هست و y نشون دهنده ی دوم مختصات و 8 هم که نشون گر هشت ستون هست چون هر فرد نهایتا 8 بار می تونه مختصات بده
حالا فرد یک :» یک مختصاتی رو وارد میکنه یک علامت توی ماتریس 4 در 4 ثبت میشه مثلا علامت * و همون مختصات در ( x در سطر اول و y در سطر دوم نوشته میشه )
نکته ای که اینجا هست اینکه شما حداقل تعدادی که فرد میتونه عدد بزنه 4 بار هست و بیشتر تعداد 8 بار هست
حالا نفر دوم :» یک مختصات رو وارد میکنه و یک علامت طبق همون مختصات براش توی ماتریس نشون داده میشه مانند / و در ماتریس 2 در 8 ثبت میشه
این همینجوری تکرار میشه و وقتی هر نفر به چهار بار رسید از چهار بار به بالا باید توی هر دفعه انتخاب چک بشه که ایا سه شرطی که بهتون گفتم توی پست پروژه های برنامه نویسی درست هست یا نه
اگر درست بود فرد برنده هست
یک جورایی مثل ساختن بازی منج هست که دقیقا با ماتریس ها نوشته میشه

اگه سوالی هست در خدمتم

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد