PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ای مهربان دستم بگیر.....

LUCKLY
28th December 2011, 02:09 PM
چگونه سر بالا بگیرم و به درگاهت بیایم و بگویم :
الهی العفو ... که عفو و بخششت را میطلبم اما باز هم جلوی نفسم را نمی گیرم ؟چگونه شرمسارت نباشم در حالیکه هر چه جور وجفا از من می بینی باز هم رشته ی مهر ودوستی ات را نمی گسلی و رهایم نمی کنی؟چگونه ادعای بندگی کنم در حالیکه خود میدانم عبد تو نبودم و بنده ی نفس بودم؟اما مهربان خالقم!تنها چیزی که می توانم بگویم این است که با همه ی شرمندگی هایم ادعا می کنم که بنده ی تو هستم و تنها کلامی برایت بگویم که نکند عمر بسر آید و این کلام را نگفته باشم خدایا! ساده بگویم ... دوستت دارم خدايا قلبم تشنه نور وعشق توست هر روز به افكار و آرزوهايم بيا به روياهايم، در خنده هايم و اشكهايم از سر رحمتت, در فراموشي هايم پديدار شوبه عبادتم،به كار،زندگي و مرگم بياخدايا .ياريم كن تا به اين مقام برسم كه احساس كنم كه كسي از من غنيتر نيست زيرا از عشق و شادي برخوردارم ياريم كن تا به اين مقام برسم كه فقط تو را داشته باشم و لطف و عشق تو مرا لبريز كند به اين مقام برسم كه بگويم .بيا فقر، بيا درد
وقتي كه خدا شهريار قلب من است هيچ گزندي به من نميرسدهمه چيز ميگذردمانند رويا مي آيند و مي روندمن در شادي بي مرگي هستم و ترسي ندارم زيرا كه او در من ساكن است و سايه جاودانه او بر روح من حكمفرماست و اینک دستم را بر آستانت بلند می کنم که دستگیرم باشی تو همانی که من می خواهم . پس مرا همان کن که تو می خواهی
آمین

HBE
28th December 2011, 03:28 PM
آمین
خیلی پست تأثیرگذاری بود خیلی ازت ممنونم
امان از ما که گاهی از یاد او گریزان و غافل میشیم
الهی به امید تو...[golrooz]

deepdrip
28th December 2011, 04:15 PM
شبهای بلند بی عبادت چه کنم

طبعم به گناه کرده عادت چه کنم
گویند کریمیست گنه می بخشد

گیرم که ببخشد ز خجالت چه کنم

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد