PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مهریه ۵/۵ تن گل یاس

ساناز فرهیدوش
26th December 2011, 07:55 PM
مردی در دادگاه خانواده گفت: حاضرم به جای مهریه 5.5 تن گل یاس همسرم، به او یک خانه مسکونی بدهم چون پیدا کردن این همه گل یاس برایم غیرممکن است.

به گزارش فارس زنی با مراجعه به دادگاه خانواده ۲ (ونک) دادخواست مهریه خود را به قاضی حسن عموزادی، رئیس شعبه ۲۶۸ این مجتمع قضایی خانواده ارائه کرد و در حضور قاضی این شعبه با بیان اینکه مهریه‌ام ۵/۵تن گل یاس است، اظهار داشت: تنها مهریه‌ام را خواسته و قصد جدایی ندارم چون زندگی‌ام را دوست دارم. شوهرم باید این میزان مهریه را بپردازد و هیچ چیز دیگری جزء این مهریه را از او نخواسته و قبول نمی‌کنم در واقع شوهرم نباید خود را خسته کند بلکه باید حق مرا بدهد و به این موضوع فکر نکند.

مرد در دادگاه خانواده حضور داشت و با اشاره به اینکه حدود ۶ سال از زندگی مشترکمان می‌گذرد، گفت: حاضرم به خاطر آینده فرزند ۴ ساله‌ام و حفظ زندگی‌ام مهریه همسرم را بپردازم ولی نمی‌دانم به چه شکل آن را تهیه کنم. حاضرم یک خانه مسکونی به نام همسرم کنم ولی این مهریه که ۵/۵ تن گل یاس است را ندهم چون احساس می‌کنم که این مهریه از خانه مسکونی گران‌تر است.

مرد با بیان اینکه من و همسرم با یکدیگر هیچ اختلافی نداریم، گفت: وقتی یافتن گل محمدی با چنین ابعادی به میزان ۵/۵ تن سخت است، گل یاس با آن اندازه کوچک بسیار سخت‌تر است بنابراین نمی‌توانم مهریه همسرم را به این شکل بدهم.

زن با بیان اینکه شوهرم مرا دوست دارد و همان مهریه‌ای که من خواستم را می‌دهد، اظهار داشت: ۵/۵تن گل یاس زیاد هم گران نمی‌شود بنابراین شوهرم می‌تواند آن را پرداخت کند. می‌خواهم مهریه که حقم است را شوهرم به راحتی و بدون وقفه بپردازد و افتخار کند که بعد از گذشت ۶ سال از زندگی مشترکمان آن را پرداخته است و ما مشکلی نداریم.

مرد در انتها در دادگاه خانواده گفت: حاضرم به جای مهریه ۵/۵ تن گل یاس همسرم به او یک خانه مسکونی بدهم چون پیدا کردن این همه گل یاس برایم غیرممکن است و همسرم باید کوتاه بیاید.

قاضی این شعبه بعد از شنیدن اظهارات طرفین، مرد را محکوم به پرداخت مهریه زن که ۵/۵ تن گل یاس بود، کرد و تعیین میزان قیمت مهریه را به خاطر اصرار مرد، از کارشناسی خواهان شد.

منبع خبر : تابناك - (http://www.tabnak.ir/fa/print/213288)

LUCKLY
31st December 2011, 02:55 PM
من که متوجه نشدم حالا وقتی مشکلی ندارن چه کاریه آخه 5.5تن گل یاس رو از کجا پیدا کنه من فک میکنم این آقا اون زمانی که داشت این مهریه رو قبول میکرد باید فکر این روزا رو هم میکرد .....ولی کار خانمه هم زیاد عاقلانه نیست ....[tafakor]

بلدرچین
1st February 2012, 11:08 PM
بیچاره داماد...این چه کاریه این چه مهریه ایه ...[golrooz][golrooz]

حسین متقی
1st February 2012, 11:26 PM
من یه پیشنهاد دارم
یه گلخونه بزنه فقط گل یاس پرورش بده
بعد همه ی گل هارو یهو بچینه سوار کانتینر کنه
فکر کنم باید 1000متری زمین گل بکاره
بهتره یه باغ بخره که همشو گل یاس کنه بعد باغو به عنوان مهریه بده به زنش
کلی هم حال میکنن توی باغ
با وضع زمین امروزی سرمایه گزاری هم حساب میشه

master_mind
1st February 2012, 11:34 PM
من یه پیشنهاد دارم
یه گلخونه بزنه فقط گل یاس پرورش بده
بعد همه ی گل هارو یهو بچینه سوار کانتینر کنه
فکر کنم باید 1000متری زمین گل بکاره
بهتره یه باغ بخره که همشو گل یاس کنه بعد باغو به عنوان مهریه بده به زنش
کلی هم حال میکنن توی باغ
با وضع زمین امروزی سرمایه گزاری هم حساب میشه

یهو یه میلیارد بده خلاص[khanderiz]

حسین متقی
2nd February 2012, 12:00 AM
یهو یه میلیارد بده خلاص[khanderiz]

عزیزم باغ توی تهران که نه توی یه منطقه ی دور افتاده توی شمال که ارزون باشه
شمال زمین متری 50 هزارتومن هم هست کمتر هم هست

master_mind
2nd February 2012, 12:03 AM
عزیزم باغ توی تهران که نه توی یه منطقه ی دور افتاده توی شمال که ارزون باشه
شمال زمین متری 50 هزارتومن هم هست کمتر هم هست

میدونم رفیق [labkhand]
مهم اینه 5.5 تن گل یاس یه میلیارد نمی ارزه[shaad]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد