PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : زن زیرک، مرد شیطان‌صفت را به دام انداخت

ساناز فرهیدوش
23rd December 2011, 10:47 PM
زنی عراقی وقتی خود را در دام شیطانی مردی ثروتمند دید، نقشه‌ای کشید که باعث شد متهم خیلی زود از سوی پلیس دستگیر شود.

27 مرداد امسال، یک زن تبعه عراق به شعبه سوم دادسرای جنایی پایتخت رفت و به دادیار آقایی گفت: سال‌هاست که به همراه خانواده‌ام در ایران زندگی می‌کنم اما چند شب قبل وقتی از محل کارم به خانه برمی‌گشتم در بین راه متوجه شدم راننده یک تویوتا کمری مرا تعقیب می‌کند. وقتی وارد یکی از کوچه‌های خلوت شدم ناگهان مرد جوان از خودرو پیاده شد و به سمت من آمد. ابتدا تصور کردم قصد پرسیدن آدرس دارد اما ناگهان چاقویی از جیبش در آورد و با تهدید خواست تا سوار ماشینش شوم.
از ترس جانم چاره‌ای جز تسلیم شدن ندیدم. مرد جوان در بین راه مرا تهدید کرد که اگر حرفی بزنم مرا می‌کشد. او مرا به حاشیه اتوبانی خلوت در شرق پایتخت برد و در آنجا با تهدید مرا مورد آزار و اذیت قرار داد. بعد هم مدعی شد که اگر شکایت کنم برای من دردسر درست می‌کند. تنها فکری که در آن لحظه به ذهنم رسید این بود که آدامسم را به زیر صندلی ماشین این مرد بچسبانم تا سرنخی برای دستگیری او باشد.
زن جوان ادامه داد: این مرد بعد از اجرای نقشه‌اش مرا در حاشیه اتوبان رها کرد و پس از رفتنش، موفق شدم شماره پلاک خودروی او را یادداشت کنم.پس از شکایت این زن، تحقیقات برای بازداشت مرد شیطان صفت آغاز شد. کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی، با دستور دادیار پرونده تحقیقات گسترده خود را برای شناسایی خودروی تویوتا کمری آغاز کردند تا اینکه پس از مدتی این خودرو در یکی از شهرستان‌های اطراف تهران توقیف شد.راننده خودرو وقتی تحت بازجویی قرار گرفت، مدعی شد که خودرو را چند وقت پیش از مردی در تهران خریده است.
این در حالی بود که ماموران در بازرسی داخل خودرو، آدامسی را که شاکی مدعی بود برای نشانه زیر صندلی ماشین چسبانده است، پیدا کردند. ماموران که شک نداشتند خودرو را شناسایی کرده‌اند، به تحقیقات خود ادامه دادند و فروشنده تویوتا کمری را در تهران دستگیر کردند.این مرد جوان که در بازجویی‌های نخست خود را بیگناه دانست ، وقتی شواهد را علیه خود دید چاره‌ای جز تسلیم شدن ندید. وی گفت: وقتی این زن را در خیابان دیدم در یک لحظه وسوسه شدم که او را بدزدم. نمی‌دانم چه‌شد که به تعقیب وی پرداختم. زمانی که دیدم او وارد یک کوچه خلوت شده با تهدید چاقو به سمت وی حمله‌ور شدم تا او را تسلیم خواسته شوم خود کنم. متهم ادامه داد: بعد از اجرای نقشه‌ام او را رها کردم اما هیچ‌وقت فکر نمی‌کردم که وی شکایت کند و پلیس بتواند به راحتی مرا شناسایی و دستگیر کند.
توصیه‌ قضایی
قاضی آقایی دادیار شعبه سوم دادیاری دادسرای جنایی تهران با بیان این خبر گفت: زنان و دختران باید مراقب باشند که شب‌ها به تنهایی در محل‌های تاریک و خلوت تردد نکنند. وی ادامه داد: کسانی که در خارج از خانه مشغول به کار هستند و دیروقت به خانه برمی‌گردند، حتی‌الامکان از وسایل نقلیه عمومی برای رفت‌وآمد استفاده کنند و هیچ‌وقت در تاریکی شب سوار ماشین‌های شخصی نشوند و مسیر خود را طوری انتخاب کنند که مجبور نباشند از پارک‌ها یا خیابان‌های خلوت و تاریک عبور کنند. وی با اشاره به اینکه مشخصات و هویت شاکیان همیشه نزد پلیس و دستگاه قضایی محفوظ خواهد ماند از زنان و دخترانی که قربانی افراد شیطان صفت شده‌اند خواست برای دستگیری این افراد از آنها شکایت کنند و اطلاعات خود را در اختیار پلیس قرار دهند.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد