PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نجات از زیر برف بعد از 2 روز ‌

ساناز فرهیدوش
23rd December 2011, 10:42 PM
عضای یک خانواده 3 نفره که 2 روز تمام در داخل خودرویشان و زیر خروارها برف گرفتار شده بودند، به طرز معجزه‌آسایی نجات یافتند
اعضای این خانواده دوشنبه گذشته سوار بر خودروی سواری خود در حال عبور از بزرگراهی در ایالت نیومکزیکو آمریکا (http://www.hamshahrionline.ir/news.aspx?id=54364) بودند که گرفتار برف و بوران شدند. شدت برف به حدی بود که خودروی آنها در حاشیه بزرگراه متوقف شد و این آغاز ماجرایی بود که بعد از 2 روز تبدیل به یکی از اخبار مهم رسانه‌های آمریکا شد. شدت بارش برف به حدی بود که ظرف چند ساعت، خودروی سواری در میان کوهی از برف ناپدید شد و دیوید هیگنز به همراه همسر و دختر 2 ساله‌‌اش در داخل خودرو محبوس شد .
مرد جوان بعد از عملیات نجات به خبرنگاران گفت: من و اعضای خانواده‌ام ‌ 2روز زیر برف‌ها گرفتار بودیم و این در حالی بود که هر لحظه احتمال داشت بر اثر تمام شدن اکسیژن داخل ماشین یا سرما، جانمان را از دست بدهیم. وی ادامه داد: شدت سرما به حدی بود که بعد از یک روز متوجه شدم بخشی از برفی که روی ماشین نشسته، یخ زده است. برای همین شیشه ماشین را پایین کشیدم و تصمیم گرفتم هر طوری شده دستم را از داخل برف بیرون ببرم و از این طریق به رهگذران علامت دهم اما حجم برف آنقدر زیاد بود که هر چه سعی کردم، دستم به فضای باز اطراف ماشین نرسید.
ما زیر خروارها برف گرفتار شده بودیم و تنها کاری که در آن شرایط می‌توانستم انجام دهم این بود که همسر و دخترم را آرام کنم و فقط امیدوار باشم. براساس این گزارش، خانواده هیگنز ‌ در داخل ماشین و زیر برف و یخ گرفتار بودند تا اینکه برف‌روب‌ها، هنگام تمیز کردن بزرگراه متوجه آنها شدند و امدادگران بعد از تلاشی بی‌وقفه موفق شدند آنها را نجات دهند. مرد جوان که باورش نمی‌شد او و خانواده‌‌اش از این حادثه جان سالم به در ببرند، ادامه داد: من و همسرم به خاطر سرمای زیاد داخل ماشین، دچار سرماخوردگی شده‌ایم، اما حال دخترمان خوب است و از اینکه زنده مانده‌ایم، خوشحالیم
همشهری ان لاین

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد