PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرسنجی: تعریف شما از نخبه

ziczag
14th September 2008, 06:44 PM
یک نظر سنجی در مورد تعریف شما از نخبه گذاشتم.;;)

Admin
14th September 2008, 06:55 PM
نخبه فردیست که برای کارهایش تلاش می کند

تعریف نخبه از نظر ما در این سایت اینه ..!

منتها ، علاوه بر تعریف اعتقادمم همینه که تمامی جوانان ایرانی نخبه هستند ، فقط کافیه کمی بیشتر تلاش کنن تا بدونن چه قابلیت هایی درونشون نهفته است.

از نظر سنجی ممنون ... خوب بود.

ziczag
14th September 2008, 07:01 PM
منم دقیقا با همین یک مورد موافقم کسی که تلاش می کنه نخبست

AvAstiN
6th April 2009, 10:28 PM
منتها ، علاوه بر تعریف اعتقادمم همینه که تمامی جوانان ایرانی نخبه هستند ، فقط کافیه کمی بیشتر تلاش کنن تا بدونن چه قابلیت هایی درونشون نهفته است.

خب اوناییکه این قابلیت رو درک می کنن می شن نخبه اونایی که به خودشون اعتماد ندارن می شن .....

امید عباسی
6th April 2009, 11:34 PM

kamanabroo
7th April 2009, 01:31 AM

AvAstiN
7th April 2009, 12:51 PM

تلاش بدون هوش و فکر چه فایده ای داره؟
پشتکار خیلی مهمه ولی نباید هوش و استعدادم فراموش کرد.

امید عباسی
7th April 2009, 01:04 PM
تلاش بدون هوش و فکر چه فایده ای داره؟
پشتکار خیلی مهمه ولی نباید هوش و استعدادم فراموش کرد.

هوش و استعداد بدون تلاش هم بی فایدست...من سوم دبیرستان یه آزمون سراسری تو کل ایران دادم و تو تهران اول شدم،تو استان تهران دوم و تو ایران فکر میکنم رتبم 42 شدم

ولی واسه کنکور تنبل بازی در آوردم و الان دانشگاه آزادی هستم{worried}

ولی یکی از دوستام از لحاظ iq هیچم نبود الان داره دانشگاه علم و صنعت درس میخونه{thumbs up}

هوش و استعداد مهمه ولی مهمتر از اون تلاش و تلاش و تلاش هست...;):)>-

ØÑтRдŁ§
7th April 2009, 03:19 PM
من با امضای آقای مدیر موافقم

شما به عنوان جوان ایرانی به صورت بالقوه نخبه هستید ... تنها پرورش این استعداد درونی شما رو به صورت بالفعل نخبه می کند.!

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد