PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر اصرار مرد بیکار به زن برای اجرا گذاشتن مهریه!

golden3
7th December 2011, 09:47 AM
زنی در دادگاه خانواده گفت: شوهرم بیکار است و اصرار دارد که مهریه‌ 5 سکه بهار آزادیم را به اجرا بگذارم تا او مجبور به رفتن به سر کار شود.

زنی با مراجعه به دادگاه خانواده شهید محلاتی دادخواست مهریه خود را که 5 سکه بهار آزادی بود، به قاضی شعبه 245 این مجتمع قضایی خانواده ارائه کرد.

این زن در برابر قاضی این شعبه با اشاره به اینکه مهریه‌ام را از شوهرم که بیکار است، می‌خواهم، گفت: شوهرم حدود 3 سال است که بیکار است و هر کاری کردیم که او به سر کار برود، راضی به این امر نشد.

وی ادامه داد: شوهرم گفته است که چنانچه مهریه‌ام را به اجرا بگذارم به دنبال کاری مناسب می‌رود تا زندگیمان سر و سامان گیرد.

زن گفت: در خانواده ما ایراد دارد که زنی مهریه‌اش را به اجرا بگذارد یا حرفی در این خصوص بزند؛ در واقع مهریه، تنها یک موضوع نمادین است.

وی ادامه داد: می‌خواهم مهریه‌ام را بگیرم تا شوهرم به سر کاری مناسب برود و زندگی من تغییر کند.

زن بیان کرد:‌ چنانچه شوهرم مهریه مرا بپردازد، کل مهریه‌ام را که 5 سکه بهار آزادی است به او می‌دهم؛ در حقیقت من نیازی به مهریه ندارم و تنها به خاطر شوهرم این درخواست را می‌کنم.

وی عنوان کرد: نمی‌دانم چرا شوهرم با اینکه خود اصرار داشت که چنین درخواستی بدهم، امروز در دادگاه حاضر نشده است.

زن ادامه داد: چنانچه شوهرم به دادگاه نیز می‌آمد نمی‌توانست مهریه‌ام را بپردازد و مجبور می‌شد که همین 5 سکه را به صورت اقساط به من بدهد.

وی بیان کرد: خواهان مهریه‌ام هستم و به خاطر شوهرم از درخواستم منصرف نمی‌شوم.

قاضی این شعبه بعد از صحبت‌های زن به دلیل عدم حضور مرد و شهود حکمی صادر نکرد و رسیدگی به پرونده را به روزی دیگر با حضور مرد موکول کرد.

golden3
7th December 2011, 09:54 AM
اینم 1جور دیگه از گرفتن وقت دادگاه ها[tafakor]

aramesh ghoroob
7th December 2011, 10:14 AM
شاید هم مرد میخواد مهریه زن رو بده و بقیه ی داستان....

Mr.Geo22
7th December 2011, 01:12 PM
به نظرم نباید زن به حرف شوهرش گوش میداد!

قضیه مشکوکه..!

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد