PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تنظیم مدارک جشنواره سوییس

عرفان سلیم زاده
25th November 2011, 03:22 PM
سلام بچه ها من انشالا دیگه دارم اماده میشم که تا 15 اذر برم واسه فدراسیون برای شرکت تو جشنواره سوییس ثبت نام کنم.
طرحم فروردین 30 تا 3 اردیبهشت فقط میره چون خودم مشکل سربازی دارم!
موضوع اینجاست که چون تجربه شو ندارم نمی دونم چطوری مدارک رو تنظیم کنم؟
نمونه طرحم یه نقشه طراحی سه بعدیه که بخاطر پیچیدگی های طرحم مجبور شدم بهش اتکا کنم!
خواهش میکنم اگر کسی تجربه ای داره بیاد و در اختیار سایت بزاره ما هم از خجالتشون درمیایم!!![cheshmak]

msd21
25th November 2011, 07:03 PM
تبریک میگم واسه شرکت در مسابقات سویس
تا اونجا که من یادمه و دعوتنامه مسابقات که برام اومده بود مسابقات تو استکهلم سوئد برگزار میشه
البته این ها جشنواره های اختراعاته و باید یه کپی از گواهی ثبت اختراعت رو بهشون بدی و گرنه نمیشه کاری کرد

عرفان سلیم زاده
25th November 2011, 07:17 PM
تبریک میگم واسه شرکت در مسابقات سویس
تا اونجا که من یادمه و دعوتنامه مسابقات که برام اومده بود مسابقات تو استکهلم سوئد برگزار میشه
البته این ها جشنواره های اختراعاته و باید یه کپی از گواهی ثبت اختراعت رو بهشون بدی و گرنه نمیشه کاری کرد

سلام مرسی من یه فرم می زارم که مال همین فدراسیون مخترعین در ایران هستش و توش نوشته که :
دو نسخه ترجمه رسمي از اظهار نامه و يا ثبت اختراع به زبان انگليسي با تائيد دادگستري (صفحه اول گواهي ثبت اختراع)
http://inventor.ir/images/sabt_name.pdf
صفحه 9 پارا گراف اول"مدارک لازم برای شرکت مسابقات و نمایشگاهای بین المللی اختراعات"
خب من ثبت اظهاری کردم و نمایشگاه تو اردیبهشت برگزار میشه!
تا اون موقع من از تهسیلات بنیاد بهره مند شدم![khande]
مرسی[golrooz]

msd21
25th November 2011, 07:39 PM
پس مبارکه[golrooz]

عرفان سلیم زاده
25th November 2011, 07:52 PM
پس مبارکه[golrooz]
مرسی[khejalat]
[taajob]
همین؟ مدارک رو چیکارکنم پس؟[soal]
تو رو خدا یکی به دادمون برسه!!!![gerye]
http://www.njavan.com/forum/images/images_mood/22.gif

msd21
25th November 2011, 09:05 PM
مرسی[khejalat]
[taajob]
همین؟ مدارک رو چیکارکنم پس؟[soal]
تو رو خدا یکی به دادمون برسه!!!![gerye]
http://www.njavan.com/forum/images/images_mood/22.gif
خب تو همون فایل pdf همه چیزو کامل توضیح داده که باید چیکار کنی حتی هزینه هاشو گفته
دیگه چیزی واسه گفتن نمیمونه
با توجه به شرایط سربازیتون امکانش هم هست که خودتونم برید

Mr.Geo22
25th November 2011, 09:19 PM
با توجه به شرایط سربازیتون امکانش هم هست که خودتونم برید

منظورت همون وثیقه است؟

کلا واسه خروج از کشور (حالا واسه هر کاری) به جز وثیقه چیز دیگه ای لازم نیست؟

عرفان سلیم زاده
25th November 2011, 10:04 PM
منظورت همون وثیقه است؟

کلا واسه خروج از کشور (حالا واسه هر کاری) به جز وثیقه چیز دیگه ای لازم نیست؟

سلام من شرایطشو خوندم واسه کارای پژوهشی و هرچیزی به جز مهاجرته!
البته فقط شامل دانشجو ها و کسانی که به صورت قانونی هنوز نرفتن سربازی میشه![narahat]
البته من که 4 میلیون تومان ندارم که بخوام حضوری برم جشنواره!!![nishkhand]

Mr.Geo22
25th November 2011, 11:49 PM
سلام من شرایطشو خوندم واسه کارای پژوهشی و هرچیزی به جز مهاجرته!
البته فقط شامل دانشجو ها و کسانی که به صورت قانونی هنوز نرفتن سربازی میشه![narahat]
البته من که 4 میلیون تومان ندارم که بخوام حضوری برم جشنواره!!![nishkhand]

سلام عرفان جون, چطوری داداش؟ [golrooz]

یعنی اگه بخوای واسه تحصیلات بری خارج از کشور میشه وثیقه گذاشت؟
بر نگردی چی میشه؟[nishkhand]

قیمت وثیقه برای همه حالت ها یکیه یا فرق میکنه؟
به چه چیزایی بستگی داره؟

دقیقا قیمت وثیقه چقدره؟

اگه فرق میکنه برای مثلا آمریکا!

حسین متقی
26th November 2011, 01:02 AM
سللللللللاممممم
ببخشید که دیر رسیدم
تبریک و 100تبریک
حیف شد قدرت امتیاز دهیم فقط 6 تاس وگر نه الان یه 100 امتیازی حداقل حقته
متاسفانه من که اطلاعاتی در این مورد ندارم ولی اطلاعات بچه ها که خوب بود
امیدوارم اول بشی[alaghemand][dooa]

عرفان سلیم زاده
26th November 2011, 09:30 AM
سللللللللاممممم
ببخشید که دیر رسیدم
تبریک و 100تبریک
حیف شد قدرت امتیاز دهیم فقط 6 تاس وگر نه الان یه 100 امتیازی حداقل حقته
متاسفانه من که اطلاعاتی در این مورد ندارم ولی اطلاعات بچه ها که خوب بود
امیدوارم اول بشی[alaghemand][dooa]
مرسی داش امتیازت شارژمون کرد![nishkhand]
مرسی عزیزم
ای بابا خود اقا مصطفی هم امتیاز دهی 40 یا فکر کنم 50 هستش داداش!
نه دیگه از همون فرمه پیروی موکولیم![taajob2]
موفق باشی عزیزم![golrooz]

عرفان سلیم زاده
26th November 2011, 10:58 PM
بچه ها یه گرفتاری بزرگ!
باید تو یه صفحه A4 حداقل 10 خط درمورد کاربرد و نو اوری اختراع بنویسم و بدم واسه ترجمه تا داور بخوندش!
کلک و پرم ریخته!
تا حالا نشده بود که از جنبه تبلیغی به طرحم نگاه کنم!
من اصلا از تبلیغات متنفرم!
به همین دلیل هم اکنون به یاری سبزتان نیازمندیم![negaran]

شه پری
26th November 2011, 11:06 PM
یه چیز توش بنویس:
نوآوری به کشور ایران کمک میکند.
سر سطر ...[nishkhand]

عرفان سلیم زاده
26th November 2011, 11:42 PM
یه چیز توش بنویس:
نوآوری به کشور ایران کمک میکند.
سر سطر ...[nishkhand]
نوشتم اینجا اخر دنیاست کمک!!![nishkhand]

جوان ایرانی
27th November 2011, 10:01 AM
آقا عرفان سلام تبریکم مجدد
بنده آنچنان از طرحتون خبر ندارم چیه ولی هر چی به ذهنت اومد فارسی بنویس ترجمش با خودم
کمکیه که از دستم برمیاد[nishkhand]

عرفان سلیم زاده
27th November 2011, 10:52 AM
آقا عرفان سلام تبریکم مجدد
بنده آنچنان از طرحتون خبر ندارم چیه ولی هر چی به ذهنت اومد فارسی بنویس ترجمش با خودم
کمکیه که از دستم برمیاد[nishkhand]

سلام خیلی خوبید مرسی![khejalat]
فقط نمیدونم چی بنویسم؟[negaran]
نوشته که 10 خط در مورد کاربرد اختراع تون بنویسید؟
خدایا...[nadanestan]
بزارید تو پیام خصوصی بهتون بگم چون تجربه دارید میدونید چی باید نوشته بشه![soal]
مرسی[golrooz]

Mr.Geo22
29th November 2011, 09:58 AM
یعنی اگه بخوای واسه تحصیلات بری خارج از کشور میشه وثیقه گذاشت؟
بر نگردی چی میشه؟[nishkhand]

قیمت وثیقه برای همه حالت ها یکیه یا فرق میکنه؟
به چه چیزایی بستگی داره؟

دقیقا قیمت وثیقه چقدره؟

اگه فرق میکنه برای مثلا آمریکا!

کسی نیست کمک کنه؟![soal]

عرفان سلیم زاده
29th November 2011, 10:50 AM
کسی نیست کمک کنه؟![soal]

سلام داداش!
فکر کنم با شرایط شما بتونید از این ویژگی استفاده کنید!
فقط باید سطح 3 بنیاد رو بدست بیارید!
حالا یا با اختراع؟ یا برنده شدن تو یه جشنواره و رتبه اولی های کنکور !
اگه یه کدوم از بالایی هایی برو بنیاد درخواست بده!
البته بیشتر کار ها اینتر نتی شده کافیه بری سایت بنیاد
موفق باشی[golrooz]

عرفان سلیم زاده
29th November 2011, 10:56 AM
اره میشه وثیقه گذاشت اما باید بورسیه از اون ور برات بیاد!
برنگردی واسه سرت جایزه 10 میلیون دلاری میزارن!!![nishkhand]
فکر کنم یکی باشه!
به لبخندت و نفوذت! دیگه نباید بفهمند داری کلاه سرشون میزاری![nishkhand]
فکر کنم10 میلیون تومان
نه یکی باید باشه! البته بخاطر وضعیت کنونی ایران ویزای امریکا گرفتن برای یه ایرانی در حد یه رویاست![negaran]

Mr.Geo22
29th November 2011, 11:26 AM
سلام[shaad]

باز خودت به دادم رسیدی...
البته من مخلص همه بچه های سایت هستم و تا همینجاشم خیلی خیلی از کمک همه استفاده کردم (سوء تفاهم نشه[golrooz])

من اصلا نمی خوام از طرف دولت برم!بورسیه اگه گرفتم که هیچی, مشکلی نیست (بورسیه اونور میگم ها نه اینور)

ولی اگرم نشد میخوام با خرج خودم برمفقط میخوام اجازه خروج بگیرم

مثلا دادشم که برای یه سری مسابقات رفت ایتالیا ازش چک سفید امضا گرفت دولت[taajob]
تازه با دوتا ضامن و هزار جور بدبختی...[negaran]

ولی من میخوام کامل با خرج خودم برم و فقط اجازه خروج میخوام تا قانونی برم ولی برنگردم![nishkhand]

حسین متقی
29th November 2011, 05:19 PM
کاری نداره که داداش
باید برای این طرحت مثلا یه نقشه بزاری که سرعت باد مثلا کشور سوئیس رو نمایش بده
که میتونی این نقشه رو پیدا کنی توی اینترنت
بعد بنویسی با توربینای موجود مثلا در این نتاط که باد حداقل سرعت بووووووق داره میشه برق تولید کرد
ولی با توربینی که من اختراع کردم مناطق بیشتری و با بازده بیشتری قابل استفاده میشن که روی 2 تا نقشه مشابه باید مقایسه کنیشون
یا مثلابگی مشکل برخورد پرندگان با توربینها مثلا x درصد کمتر شده به یه دلیلی که خودت میدونی
یا مثلا سرعت نصبش انقدر بیشتره نسبت به مدل قبلی
یا مثلا هزینه ی تعمیر و نگهداریش کمتر شده چند درصد!!!
یا مثلا مناظر طبیعی رو کمتر خراب میکنه
یا مثلا تولیدش چقدر ارزونتر یا راحت تره
یا مثلا های دیگه ی دیگه
البته همه ی اینارو باید به عدد یا درصد یا یه چیز کاملا مشخص و دقیق بنویسی چون مثل ایران نیست که همینجوری هر نوشته ای رو قبول کنن برعکس کاملا کارشناسی و تخصصی بررسیش میکنن
خیلی سخت نگیرش ولی خیلی سخت روش کار کن
تازه هیچکس نمیتونه جای تو اونو بنویسه باید خودت بنویسیش
خیلی بهتره

عرفان سلیم زاده
29th November 2011, 05:55 PM
سلام[shaad]

باز خودت به دادم رسیدی...
البته من مخلص همه بچه های سایت هستم و تا همینجاشم خیلی خیلی از کمک همه استفاده کردم (سوء تفاهم نشه[golrooz])

من اصلا نمی خوام از طرف دولت برم!بورسیه اگه گرفتم که هیچی, مشکلی نیست (بورسیه اونور میگم ها نه اینور)

ولی اگرم نشد میخوام با خرج خودم برمفقط میخوام اجازه خروج بگیرم

مثلا دادشم که برای یه سری مسابقات رفت ایتالیا ازش چک سفید امضا گرفت دولت[taajob]
تازه با دوتا ضامن و هزار جور بدبختی...[negaran]

ولی من میخوام کامل با خرج خودم برم و فقط اجازه خروج میخوام تا قانونی برم ولی برنگردم![nishkhand]
هر چی زود تر بهترداداش![bihes]
دارن طرح جلو گیری از خروج نخبگان رو اجرا می کنن که از طرف دولت هیچ کمکی نشه![negaran][nadidan][gerye]
رفتی دست ما رو هم بگیر که با دردسرکمتری بیام پیشت![cheshmak]

عرفان سلیم زاده
29th November 2011, 05:58 PM
کاری نداره که داداش
باید برای این طرحت مثلا یه نقشه بزاری که سرعت باد مثلا کشور سوئیس رو نمایش بده
که میتونی این نقشه رو پیدا کنی توی اینترنت
بعد بنویسی با توربینای موجود مثلا در این نتاط که باد حداقل سرعت بووووووق داره میشه برق تولید کرد
ولی با توربینی که من اختراع کردم مناطق بیشتری و با بازده بیشتری قابل استفاده میشن که روی 2 تا نقشه مشابه باید مقایسه کنیشون
یا مثلابگی مشکل برخورد پرندگان با توربینها مثلا x درصد کمتر شده به یه دلیلی که خودت میدونی
یا مثلا سرعت نصبش انقدر بیشتره نسبت به مدل قبلی
یا مثلا هزینه ی تعمیر و نگهداریش کمتر شده چند درصد!!!
یا مثلا مناظر طبیعی رو کمتر خراب میکنه
یا مثلا تولیدش چقدر ارزونتر یا راحت تره
یا مثلا های دیگه ی دیگه
البته همه ی اینارو باید به عدد یا درصد یا یه چیز کاملا مشخص و دقیق بنویسی چون مثل ایران نیست که همینجوری هر نوشته ای رو قبول کنن برعکس کاملا کارشناسی و تخصصی بررسیش میکنن
خیلی سخت نگیرش ولی خیلی سخت روش کار کن
تازه هیچکس نمیتونه جای تو اونو بنویسه باید خودت بنویسیش
خیلی بهتره
ایده ات جالبه اما اینو هم باید در نظر بگیری که این یه طرح نو هستش و حتما یه چند تا مشتری خوب براش پیدا میشه![tafakor]
ولی نکاتبی که گفتی جال بودن ممنون[golrooz]

think
29th November 2011, 06:45 PM
کسی نیست کمک کنه؟![soal]
سلام
شما میخواین برای ادامه تحصیل برین خارج ؟
منم دارم برای ادامه تحصیل میرم آمریکا . خود من از این سایت http://www.applyabroad.org شروع کردم .
داخلش تمام اطلاعات رو زده هز سوالی هم داشته باشی میتونی مطرح کنی خیلی سریع جوابت رو میدن .
تا اونجایی که من پیش رفتم رو یه توضیح کلی میدم که بدونی باید چیکار کنی و از کجا شروع کنی .
برای درخواست ادامه تحصیل در یک دانشگاه خارجی مثل دانشگاه های آمریکا و کانادا اول باید نمرات آیلتس و جی آر ای و sat1 و sat2 داشته باشی . بعد باید یه رزومه توپ یه سی وی عالی و یه sop درجه یک که نشون بده شما حدفتون از تحصیل توی این دانشگاه چیه (منظورم دانشگاه انتخابی شماست) البته شما اگه به سایت دانشگاهی که انتخاب کردین برین و قسمت ادمیشن سایت رو بررسی کنید تمام نکاتی که لازمه برای پذیرفته شدن شما قرار دادن . در کل خیلی چیزا موثر هستش . اینم بگم که دانشگاه تا دانشگاه خیلی فرق میکنه مثلا شما برای دانشگاهی با رنک 50 درخواست بدین و پذیرفته نشین دلیل نمیشه که دانشگاهی با رنک 40 دیگه اصلا پذیرفته نشین ، باید ببینین چرا درخواست شما ریجکت شده . ضمنا توصیه شدید میکنم که حتما توصیه نامه از دو استاد مشهور که باهاشون کار کردی بگیر . (لازم لازم نیست که حتما مشهور باشن اما باید توصیه نامه داشته باشی تا شانس پذیرشت بره بالا .) البته اینهایی که میگم برای دانشگاه های زیر رنک 50 هستش . خود من بشخصه برای دانشگاه های زیر 10 اقدام کردم که جواب اونا 4 ماه دیگه میاد.
و اما برای سربازی . ببین من خودم چون هنوز لیسانس نیستم نمیتونم وصیقه بزارم چون وصیقه تحصیلی برای لیسانس به بالا هستش اما راه های دیگه ای داشت که من بتونم وصیقه بزارم و برم اما برای فقط چند روز بود . مثلا اگه من درخواست بدم به دانشگاهم که میخوام برای یه سفر علمی از ایران برم ، دانشگاهم به من یه مرخصی نهایت 1 ماهه میده (اونم کلی دنگو فنگ داره اما میشه) و با وثیقه 15 میلیون تومنی که بعد از این رفتنه اگه در زمان مقرر به ایران برنگردم هم 15 میلیون میپره هم احتمال پذیرش ویزا برای آمریکا کم میشه . چون توی سفارت آمریکا شما باید ثابت کنید که به کشورتون برمیگردید . البته اگه بعد از اینکه تونستید وارد خاک آمریکا بشید و خودتون رو نشون بدید دیگه هر کاری میکنند تا شما رو نگه دارن . به هر حال من برای معافی از سربازی رفتم بنیاد ملی نخبگان نیروهای مسلح و با یه مقاله تونستم معافیم رو بگیرم . (سختی داره اونم بسیار )
چون مقاله از دانشجوی لیسانس با کلی رزومه از طرف دانشگاه قبول میکنند حالا منکه دیگه اون زمان ترم 3 کارشناسی بودم و کلی بدبختی کشیدم تا حاضر شدن مقاله من رو بررسی کنن.
در مورد بورسیه هم باید بهت بگم که اگه میخوای بورسیه شامل حالت بشه باید راضیشون کنی (منظورم دانشگاه مورد نظرته ) البته هر دانشگاهی به این راحتی بورسیه نمیکنه (اصطلاحا بهش میگن فول فاند) اونم بین این همه دانشجو .مخصوصا وقتی که یه نفر ادمیشن لیسانس باشه .
به هر حال اگه از دانشگاهی میخوای فاند بگیری باید یه ویژگی داشته باشی که بقیه نداشته باشن. (باید خودتو واقعا نشون بدی که لیاقتشو داری )
درکل اگه واقعا تصمیمت اینه اول به سایتی که گذاشتم یه سری بزن بعد دانشگاهی که میخوای انتخاب کنی و در آخر اگه دیدی بازم مشکلی داری من تا اونجایی که بتونم کمت میکنم.
راستی اگه دیدی زبانت خوب نیست میتونی کالج زبان EF ثبت نام کنی . من تمام نمراتم کامله اما برای تقویت زبان تو این کالج ثبت نام کردم خودش برات ویزا و هرچیزی که لازمه که بتونی بری آمریکا رو آماده میکنه .(بجز سربازی ) من تا 40 روز دیگه ویزام میاد و میرم شهر بوستون اگه دیدی میتونی توی این کالج ثبت نام کنی حتما این شهر رو انتخاب کن چون دانشگاه های Harvard و MIT توی این شهر هستن که میتونی توی اختراعاتت هم ازشون کمک بگیری .(این دو دانشگاه با ناسا هم پروزه تحقیقاتی انجام میدن)

در ضمن آقای عرفان تبریک میگم امیدوارم موفق باشی .

حسین متقی
29th November 2011, 06:59 PM
بله جالبه اما از دکمه ی تشکر استفاده کن لطفا
[dooa]من روی این دکمه خیلی حساسم اعصابم خورد میشه به جای تشکر از پست استفاده میشه
[daava]البته شما که کار دیگه ای هم داشتی
راستیبرای خروج قانونی میتونی برای همین مدل مسابقات که مربوط به علم و فن اوری و.... میشه راحت خارج شد
البته من دقیق اطلاع ندارم امال میدونم که راحت تر از معمولی خارج شدن یا خارج شدن برای تحصیله
چون خیلیا برای تحصیل خارج میشن
حالا برای چی میخوای حتما قانونی بری؟؟
اگه نمیخوای برگردی اصلا بهتره بری یه کشوری مثل سوریه یا ترکیه بعد بری سفارت امریکا البته اگه میتونی اونجا ویزا بگیری یا
چمیدونم پناهنده بشی
ولی کلا من یه توصیه ای دارم برات اینکه اینجا ادم جای پیشرفت بیشتری داره تا اونجا فقط راه پیشرفت اینجا یکمی سخت پیدا میشه
تازه اونجا همه مثل روباتن فرهنگشون که مثل ما نیست که
داییم رفته بود برای سفارت ایران حسابرسیو .... که من نمیدونم
میگفت اونجا ادما هر روز کله سحر مثل یه سری ربات از خاب بیدار میشن میریزن توی وسایل حمل و نقل میرن محل کار دوباره
بعد از ظهر برمیگردن خونه و هر روز اینکارو تکرار میکنن
به امید اینکه صاحب یه خونه یه ماشین و.... بشن
ولی مشکل اینجاست که از اول همه چیز دارن ولی نمیتونن هیچوقت صاحب مالی بشن که با وام خریدن
تازه اگه بیرونشون نکنن مثل الان که از هر 4 خانه در امریکا به همین دلیل یکیش تخلیه شده
و تا اخر عمر باید قست ماشینیو بدن که5 سال بیشتر نمیتونن ازش استفاده کنن چون از استاندارد خارج میشه
تازه اینا رو همه بیخیال قابل حله
30 درصد فرزندان در انگلستان نا مشروع هستند و یکی از پدر یا مادرشون مجهول الهویه س
اعتماد سخته- انتخاب سخته تعهدی وجود نداره ازادی از حد گذشته
تازه این انگلیس بود که خیلی امار دقیقی داره و همه رو اعلام میکنه بقیه کشورا اعلام نمیکنن
تازه میگیم همشو بیخیال
الان وقت گیر اوردی
اخه الان وقت مهاجرت به اروپا یا امریکاس
با این بهران اقتصادیو بزن بکش و.....
یا یکم زودتر باید میرفتی یا یکمن صبر کن ببین چی میشه تهش میخواد به کجا برسه بعد راجع بهش فکر کن

think
29th November 2011, 07:04 PM
سلام
برای چی این اختراع رو انجام دادی ؟ اگه همین سوال رو از خودت بپرسی 10 خط که خوبه 10 صفحه میتونی بنویسی [cheshmak]

عرفان سلیم زاده
22nd December 2011, 10:41 AM
بچه ها یه خبر!
اختراعم تو سوییس پذیرفته شده اینم نامه اش!
فقط نمیدونم چطوری استعلام بگیرم؟
http://www.uc-njavan.ir/images/w14nnmm1iouyizlj3psb.jpg

Easy Bug
22nd December 2011, 10:52 AM
امیدوارم اول بشی

I hope so

عرفان سلیم زاده
24th December 2011, 08:46 PM
بچه ها یه خبر!
اختراعم تو سوییس پذیرفته شده اینم نامه اش!
فقط نمیدونم چطوری استعلام بگیرم؟
http://www.uc-njavan.ir/images/w14nnmm1iouyizlj3psb.jpg

اقا یکی هست این نامه رو برا ما ترجمه کنه؟
نه کامل اون بخش های مهمش که خطاب به من نوشته!
مرسی[golrooz]

deepdrip
24th December 2011, 09:15 PM
تبریک میگم جناب عرفان خان . متن تون برای من کهنسال قابل رویت نیست . زبانش انگلیسیه ؟

عرفان سلیم زاده
24th December 2011, 09:51 PM
تبریک میگم جناب عرفان خان . متن تون برای من کهنسال قابل رویت نیست . زبانش انگلیسیه ؟ سلام مرسی بله متنش انگلیسیه برای بهتر دیدنش دانلود کنین بهتره! موفق باشین

deepdrip
24th December 2011, 09:59 PM
حتما . شما این مطلب تون برای چه زمانی می خوایین ؟ من تا سه شنبه سرم شلوغه .اگر تعجیلی در کار نیست تا اون موقع براتون ترجمه می کنم

عرفان سلیم زاده
24th December 2011, 10:11 PM
حتما . شما این مطلب تون برای چه زمانی می خوایین ؟ من تا سه شنبه سرم شلوغه .اگر تعجیلی در کار نیست تا اون موقع براتون ترجمه می کنم

مرسی
دستتون درد نکنه!
فقط یه دور شفاهی بخونید ببینید که ازم رسما دعوت کردند؟
بعد چطوری میتونم استعلام بگیرم(برای جعلی نبودنش!)
مرسی

deepdrip
24th December 2011, 10:15 PM
شرمنده .من الان مشکل سرعت دارم و زمان اندک .سرعت اینترنتم الان روی 35 و گاهی 8 می چرخه .شما تجسم بفرمایید .

عرفان سلیم زاده
24th December 2011, 10:22 PM
باشه مشکلی نداره شبتون بخیر[golrooz]

think
24th December 2011, 10:57 PM
آقای عرفان سلیم زاده
نام اختراع(ها):مبدل انرژی باد به انرژی الکتریکی با چرخه رفت و برگشتی
I.R.IRAN
خانم عزیز ، آقای عزیز
چهلمین دوره نمایشگاه بین المللی اختراعات ژنو تحت حمایت دولت فدرال سوئیس و همچنین سازمان جهانی مالکیت معنوی "وی ، آی ، پی ، او" مهمترین مکان جهانی به رسمیت شناخته شده علمی ، فنی و تجاری .
میزبانی نمایشگاه ژنو : 760 شرکت کننده که هر سال از 45 کشور مختلف با 1000 اختراع ارائع شده توسط نهاد های علمی ، فنی ، صنعتی و تجلری می آیند و همچنین مخترعان فردی که برای ارائه نوآوری های خود ، امید به کسب پیروزی و جوایز معتبر (ماننده طلا نقره و برنز ، جوایز بزرگ این نمایشگاه ، جوایز "وی ، آی ، پی ، او" جایزه "آی ، اف، آی ، ای " و جوایز ویزه از کشورهای دیگر)، و همچنین امید به صنعتی شدن و تجاری شدن خلاقیت های خود در سطح بین المللی دارند.
هم اکنون با توجه به اینکه کمیته این نمایشگاه اختراع شما را پذیرفته است ، ما به گرمی از شما دعوت میکنیم که اختراعتان را در نمایشگاه بعدی ما که از 18 تا 22 آوریل 2012 میباشد بیاورید .
برای ارائه اختراعات ، تکنیک های جدید و محصولات خود به بازار جهانی در سطح بین المللی ، شما نیاز دارید که در نمایشگاه های معتبر ما برای پیدا کردن شرکای علمی ، فنی و مالی (صنعتی ، تجاری و توزیع کنندگان) شرکت کنید.
در این نمایشگاه بین المللی مخترعان از همه کشورها برای برنده شدن در 45 جایزه معتبر که توسط 82 تن از اعضای هیات داوران بین المللی نمایشگاه تدارک دیده شده است به صورت ایده آل به رقابت می پردازند . همچنین شریک مناسب (سرمایه گذار) برای توسعه اختراع خود در آینده و در سطح بین الملل پیدا میکنند.
We look forward to hearing from you , to welcoming you to Geneva and to contributing to your success , and remain,
(این قسمتی که انگلیسی نوشتم کلی میخواد بگه منتظر پاسخ شما هستیم ؛ الان همش مغز مترجمی - گرامریم میگه این جمله و یه سری جمله های انگلیسی که نوشته شده بود تابلو غلط گرامری داره . شاید من دارم اشتباه میکنم .فقط نظرم رو گفتم همین )
با احترام صادقانه
ژان لوک وینسنت رئیس جمهور

عرفان سلیم زاده
25th December 2011, 10:47 AM
آقای عرفان سلیم زاده
نام اختراع(ها):مبدل انرژی باد به انرژی الکتریکی با چرخه رفت و برگشتی
I.R.IRAN
خانم عزیز ، آقای عزیز
چهلمین دوره نمایشگاه بین المللی اختراعات ژنو تحت حمایت دولت فدرال سوئیس و همچنین سازمان جهانی مالکیت معنوی "وی ، آی ، پی ، او" مهمترین مکان جهانی به رسمیت شناخته شده علمی ، فنی و تجاری .
میزبانی نمایشگاه ژنو : 760 شرکت کننده که هر سال از 45 کشور مختلف با 1000 اختراع ارائع شده توسط نهاد های علمی ، فنی ، صنعتی و تجلری می آیند و همچنین مخترعان فردی که برای ارائه نوآوری های خود ، امید به کسب پیروزی و جوایز معتبر (ماننده طلا نقره و برنز ، جوایز بزرگ این نمایشگاه ، جوایز "وی ، آی ، پی ، او" جایزه "آی ، اف، آی ، ای " و جوایز ویزه از کشورهای دیگر)، و همچنین امید به صنعتی شدن و تجاری شدن خلاقیت های خود در سطح بین المللی دارند.
هم اکنون با توجه به اینکه کمیته این نمایشگاه اختراع شما را پذیرفته است ، ما به گرمی از شما دعوت میکنیم که اختراعتان را در نمایشگاه بعدی ما که از 18 تا 22 آوریل 2012 میباشد بیاورید .
برای ارائه اختراعات ، تکنیک های جدید و محصولات خود به بازار جهانی در سطح بین المللی ، شما نیاز دارید که در نمایشگاه های معتبر ما برای پیدا کردن شرکای علمی ، فنی و مالی (صنعتی ، تجاری و توزیع کنندگان) شرکت کنید.
در این نمایشگاه بین المللی مخترعان از همه کشورها برای برنده شدن در 45 جایزه معتبر که توسط 82 تن از اعضای هیات داوران بین المللی نمایشگاه تدارک دیده شده است به صورت ایده آل به رقابت می پردازند . همچنین شریک مناسب (سرمایه گذار) برای توسعه اختراع خود در آینده و در سطح بین الملل پیدا میکنند.
We look forward to hearing from you , to welcoming you to Geneva and to contributing to your success , and remain,
(این قسمتی که انگلیسی نوشتم کلی میخواد بگه منتظر پاسخ شما هستیم ؛ الان همش مغز مترجمی - گرامریم میگه این جمله و یه سری جمله های انگلیسی که نوشته شده بود تابلو غلط گرامری داره . شاید من دارم اشتباه میکنم .فقط نظرم رو گفتم همین )
با احترام صادقانه
ژان لوک وینسنت رئیس جمهور
جناب من واقعا ممنونم زحمت کشیدید!
خب پس منتظر جوابم هستند ها؟
من می خوام بهشون جواب بدم که هم استعلامی بشه واسه خودم و هم اخرین مهلت واریز پولو بدونم[nishkhand]

عرفان سلیم زاده
25th December 2011, 07:30 PM
یه چیز مهم رو به مخترعین عزیز بگم!
از انجایی که کسب جوائز در این جشنواره ها هیچ گونه امتیازی برای شما نخواهد داشت پیشنهاد میکنم که حداقل برای کسب مدال و کاپ و این چیزا به این مسابقات نرید!
و اگر هم قصد پیدا کردن سرمایه گزار دارید به هیچ عنوان!!!!
به هیچ عنوان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اختراع خودتون رو افشا نکرده و با ثبت اختراع حال اون خارجیا رو بگیرید!
به امید کسب موفقیت...

SaSaMc2
29th December 2011, 06:15 AM
سلام عرفان جون. [golrooz]

تبريك ميگم [tashvigh]

آقا براي انيميشن توي 3DSM چيكار كردي؟

15 ثانيه بايد انيميشن بسازم...

سازه اي بسيار ساده كه توي ساليدورك هم كشيده شده...

بايد متريال داده بشه و يه حركت دوربين در داخل نيروگاه و چرخش يك دوربين...

چي پيشنهاد ميكني؟

فوري...

ممنونم [golrooz]

عرفان سلیم زاده
29th December 2011, 12:28 PM
سلام عرفان جون. [golrooz]

تبريك ميگم [tashvigh]

آقا براي انيميشن توي 3DSM چيكار كردي؟

15 ثانيه بايد انيميشن بسازم...

سازه اي بسيار ساده كه توي ساليدورك هم كشيده شده...

بايد متريال داده بشه و يه حركت دوربين در داخل نيروگاه و چرخش يك دوربين...

چي پيشنهاد ميكني؟

فوري...

ممنونم [golrooz]
می خوای کسی رو بهت معرفی کنم برات انیمیشن بسازه؟
ببین انیمیشن بخشی از یک طراحی صنعتی که با نقشه دستگاه تحویل داده میشه!
15 ثانیه کمه!
من خودم یه طراح دارم که داره با سالید ورک واسم میکشه! کارشم خیلی درسته!
امروز یا فردا دیگه انیمیشن طرحم رو بهم میده!
یه ماهه برام معجزه کرده! از صفر شروع کرده الان دیگه انیمیشن داره تکمیل میکنه!
تازه اردبیله! دیگه خودت فکرشو بکن دیگه چه نابغه ایه!
اگه خواستی به اقا محسن ازماینده حرف بزن تا بهش معرفیت کنه[cheshmak]

SaSaMc2
30th December 2011, 03:31 AM
سلام.[golrooz]

سه بعدي با ساليدورك كشيده شده ولي براي متريال و انيميشن ميخوام ببرم توي تري دي استاديو مكس...

براي ارائه به وزارت خونه ميخوام...

قيمت هر ثانيه چقدره با تري دي؟

ممنونم. [golrooz]

عرفان سلیم زاده
30th December 2011, 02:00 PM
سلام.[golrooz]

سه بعدي با ساليدورك كشيده شده ولي براي متريال و انيميشن ميخوام ببرم توي تري دي استاديو مكس...

براي ارائه به وزارت خونه ميخوام...

قيمت هر ثانيه چقدره با تري دي؟

ممنونم. [golrooz]

نمیدونم با تری دی مکس چدر میگیره ولی شنیدم شرکت های رسمی ثانیه ای 40 تا 50 تومان میگیرند تا یه انیمیشن با کیفیت بسازن![nishkhand]

SaSaMc2
31st December 2011, 05:14 AM
خدا به خير كنه...

با زغال روي ديوار انيميشنش رو بسازم ارزونتره [cheshmak]

ممنون رفيق [golrooz]

عرفان سلیم زاده
31st December 2011, 04:42 PM
خدا به خير كنه...

با زغال روي ديوار انيميشنش رو بسازم ارزونتره [cheshmak]

ممنون رفيق [golrooz]

فدات شم![shaad]
ولی خب بهتر از نمونه سازی خانگیه!
میدونی من 20 تومان خرج کردم تا یه ماکت از طرحم بسازم تازه فهمیدم باید 200 تومان دیگه خرج کنم تا یه ماکت اندازه کف دست درست کنم![nishkhand]
موفق باشی[golrooz]

SaSaMc2
1st January 2012, 03:27 AM
ممنونم رفيق @};- كار طراحيم زيادم خونگي نيست ;) چرا بايد ماكت رو اندازه ي كف دست بسازي؟

عرفان سلیم زاده
1st January 2012, 12:48 PM
ممنونم رفيق @};- كار طراحيم زيادم خونگي نيست ;) چرا بايد ماكت رو اندازه ي كف دست بسازي؟

سلام
سوتفاهم نشه منظورم این بود که ساختن ماکت از اختراع با مصالح معمولی و تو خونه نمی تونه زیاد خوب از اب دربیاد!
من نگفتم باید به اندازه کف دست بسازی؟
در مورد سوالت هم چون هرچه حجم ماکت بیشتر بشه هزینه ساختش میره بالا!
هر چه هزینه بره بالا افرادی چون من کم تر میتونیم ماکت بسازیم...
چون نداریم!
اقا نداریم!
نداریم!
نداریم!
نداریم!!!!!!!!!!!!![negaran]

SaSaMc2
2nd January 2012, 03:48 AM
من شك ندارم تو به زودي دارا ميشي...[golrooz]

اميدوارم دارايي انگيزه رو در وجودت كم رنگ نكنه...[golrooz]

اين ماكت كه گفتن بسازيم حجمي و نمايشي هست يا بايد كار كنه؟ [soal]

آخه من نيروگاه رو كف دست دايناسور هم نميتونم جا كنم [nishkhand]

ممنونم رفيق [golrooz]

عرفان سلیم زاده
2nd January 2012, 12:06 PM
من شك ندارم تو به زودي دارا ميشي...[golrooz]

اميدوارم دارايي انگيزه رو در وجودت كم رنگ نكنه...[golrooz]

اين ماكت كه گفتن بسازيم حجمي و نمايشي هست يا بايد كار كنه؟ [soal]

آخه من نيروگاه رو كف دست دايناسور هم نميتونم جا كنم [nishkhand]

ممنونم رفيق [golrooz]

ایشالا[nishkhand]
اخ گفتی یکم رو این موضوع ضعف دارم!
یعنی پول تو جیبم بیاد یادم میره باید تحقیق کنم![negaran]
خب بله که باید کار کنه! اینو بدون واسه تجاری سازی هم به نمونه کار احتیاج مبرم داری!
خب همون نمونه کوچیکشو بساز منتها مثل من سهل انگاری نکنی!
اول از همه اتصالات ماکتت پیچ و مهره یا جوشکاری باشند! چسب اصلا خوب نیست!موادی رو بکار ببر که بتونی خیلی خیلی خوب به ماکت اتصالشون بدی! وگرنه سست میشه!
دوم با مصالحی که قراره توش بکار ببری بلد باشی کار کنی!(از یکی که تجربه ساخت داره هم کمک بگیر!)
سوم سعی کن اگر قطعه ای تو بازار پیدا نکردی در پی ساختش نیوفتی!(طبق تجربه اصلا اون چیزی که دلت میخواد از اب در نمیاد!)
اگه قطعه ای گرون بود بدون که چینی اش هم تو بازار هست![nishkhand]
خب فعلا همین موفق باشی[cheshmak]

SaSaMc2
3rd January 2012, 02:14 AM
ممنونم داداش [golrooz]

آخه من اگه يه طرح 5000 متري رو توي 50 سانت هم جا بدم

ميشه يك هزارم...!

يعني قطعات 20 سانتي ميشن 2 صدم سانت...!!!

اگه با ميكروسكوپ بسازم تازه مشكل عملكرد دارم...

[negaran]

عرفان سلیم زاده
4th January 2012, 03:00 PM
ممنونم داداش [golrooz]

آخه من اگه يه طرح 5000 متري رو توي 50 سانت هم جا بدم

ميشه يك هزارم...!

يعني قطعات 20 سانتي ميشن 2 صدم سانت...!!!

اگه با ميكروسكوپ بسازم تازه مشكل عملكرد دارم...

[negaran]

خب پس ولش نمیخواد بسازیش!
چون دلیلت موجه هستش!
فقط سعی کن یه تاییدیه واسش بگیری دیگه!
خدا به همراهت[golrooz]

SaSaMc2
6th January 2012, 04:08 AM
ممنونم رفيق [golrooz]

فكر نميكنم قبول كنن...

10 سال پيش هم سر يه نيروگاه به همين مشكل خوردم...

ولي اون وقتا جوون بودم قهر ميكردم [nishkhand]

حالا بريم ببينيم چي پيش مياد...

هزاران مرسي [golrooz][golrooz][golrooz]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد