ورود

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال شما از یک سایت مفید چه انتظاراتی دارید؟

aramesh ghoroob
23rd November 2011, 01:15 PM
انتظارات شما از یک سایت مفید چیست؟

عرفان سلیم زاده
23rd November 2011, 03:17 PM
انتظار من سرمایه گزاری رو کاربرانشه!
من اگه سایتی بزنم روی فعالیت های مفید کاربران سایت سرمایه گزاری میکنم و بعد از موفقیت انها دوباره بخشی از سود بدست اومده رو سرمایه گزاری رو پروژه های دیگه می کنم!
مثلا همین سایت خودمون که پر محقق و مخترع است!
اگه یه صندوق ایجاد بشه باهاش می تونیم اختراعات تکمیل شده رو نمونه سازی کنیم و بفرستیمش به یه جشنواره تا براش مشتری پیدا بشه!
بعد فروشش اونقدر پول در میاریم که از مخترعان بعدی حمایت کنیم!!!
البته این رویای منه! دوست دارم که یه روزی خودم تو این راه پیشگام بشم!
پس تا ان روز!!![golrooz]

aramesh ghoroob
8th December 2011, 10:45 AM
مثل اینکه هیچ کس انتظاری از یک سایت خوب نداره!!!!یعنی واقعا هیچ انتظاری از سایت هایی که استفاده میکنید ندارید؟؟؟[tafakor][tafakor]

Joseph Goebbels
31st May 2012, 08:22 AM
من انتظارم از یک سایت خوب اینه که بتونه بیشتر اطلاعاتی رو ارائه کنه که سایر سایتها ارائه نمی کنن .

javad4481
31st May 2012, 08:45 AM
ارائه مطالب علمي و جذاب
ارائه مطالب روز
قالب كم حجم و زيبا
دامنه كو تاه و مرتبط با محتويات سايت
داراي جستوجوي سريع در سايت
داراي امكانات
جلوگيري از شلوغي سايت با قرارا دادن مكان هاي مناسب براي تبليغات و امكانات ديگر
داراي امنيت بالا براي جلوگيري از هك شدن
آپديت روزانه سايت
مطالب جذاب
و مواردي كه آقاي مخفي گفتند

سونای
31st May 2012, 11:42 PM
انتظار من سرمایه گزاری رو کاربرانشه!
من اگه سایتی بزنم روی فعالیت های مفید کاربران سایت سرمایه گزاری میکنم و بعد از موفقیت انها دوباره بخشی از سود بدست اومده رو سرمایه گزاری رو پروژه های دیگه می کنم!
مثلا همین سایت خودمون که پر محقق و مخترع است!
اگه یه صندوق ایجاد بشه باهاش می تونیم اختراعات تکمیل شده رو نمونه سازی کنیم و بفرستیمش به یه جشنواره تا براش مشتری پیدا بشه!
بعد فروشش اونقدر پول در میاریم که از مخترعان بعدی حمایت کنیم!!!
البته این رویای منه! دوست دارم که یه روزی خودم تو این راه پیشگام بشم!
پس تا ان روز!!![golrooz]

بله دقیقــــــــــــــــــــا همین!
و همچنین، کاش دانشگاه ها هم روی دانشجوهاشون سرمایه گذاری میکردن.........

ستاره صبح امید
29th September 2012, 03:28 PM
سلام
انتظاری که از سایت می شه داشت اینه که همه رو به یک چشم ببینه و فرقی بین کاربراش نذاره...باعث رشد و پیشرفت کاربراش بشه....

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد